0

@Criss18Barca
Obydwie w finale :D

1

@Chwytliwy
Okej, ogólnie to bardzo możliwe, a ja pisałem o tym dzisiejszym meczu, w którym przez przynajmniej chwilę było widać luz i polot. Później się posypało... niestety.

0

@Criss18Barca
Zagrali bardzo inteligentnie, mieli trochę szczęścia, ale temu szczęściu bardzo pomogli. Tottenham po parunastu bardzo dobrych minutach w I połowie się zupełnie posypał. Mecz świetny do oglądania.

1

@Chwytliwy
Polot był w pierwszej połowie, przez kilkanaście minut. Nie jestem jasnowidzem, więc nie wiedziałem że tak to się potoczy i że się po prostu zepsują... ale kilkanaście minut było naprawdę świetnych w pierwszej połowie i o tych minutach pisałem.

0

@KmN
Maszyna Valverde się rozpędza powoli, spokojnie... trzeci sezon dopiero!

0

Świetny mecz!
Obyśmy jutro po meczu Barcelony mówili podobnie...

0

@damianex10
Trza wierzyć do końca!

51

Naprawdę mam wrażenie, że większość drużyn gra atrakcyjniej od Barcelony... nie wiem, może mam zbyt wygórowane wymagania, bo na Barcelonie mi najbardziej zależy, ale kurde... człowiekowi jakoś tak smutno też jak się patrzy na to ile pasji, pomysłów i precyzji jest u innych drużyn.

6

Bayern chapeu bas. Przetrwali trudny moment, gdzie Totki grały naprawdę fajnie. Bardzo inteligentny mecz w ich wykonaniu, dużo pomysłu i świetnych rozwiązań.

0

City powinno mieć 2 karne w przeciągu minuty :D

0

@RobsonPL
Jasne, nic nowego. Ale wolę mieć takie mecze, niż pozwalać drużynom na zbyt wiele tak jak Barca Valverde...

1

@adi7adi8
Najpiękniejszy raczej nie (no-homo), najlepszy... nie wiem. Ale umniejszanie Guardioli ostatnio jakoś w modzie wśród niektórych użytkowników.

2

City 1:0 dopiero po 60 minucie? Pfff, gdzie ten WASZ wielki Pep?!

0

Ależ Tottenham zgasł po tych parunastu min w pierwszej połowie... szkoda

0

Lewandowski to najlepsza 9 na świecie w tym momencie?

0

Dobry mecz. Mimo remisu, Tottenham gra. Z mega dużą przyjemnością się ich ogląda świetnie. Są pewni, agresywni, starają się grać z polotem... Kiedyś tak grała Barcelona...

14

Kolejna afera z zarządem? Nowe, nie znałem.
(niezależnie kto ma racje)

0

Jeśli ktoś lubi jazz połączony trochę z innymi gatunkami, oraz instrumenty dęte, to polecam zespół Lucky Chops. Niedawno wydali nową płytę, a zasłynęli głównie z grania w nowojorskim metrze :)






0

@Bagsik88
Mam podać dokładne liczby? Wybacz, ale moje życie jest nieco bardziej interesujące, by zwracać uwagę na takie rzeczy. Na pewno więcej niż Twoje 4 razy :)
Betis podobał mi się pod różnymi względami. Często świetnie wychodzili spod pressingu, grali odważnie, z pasją, ryzykownie. W pewnym momencie to ich zgubiło, ale taki futbol wymaga odpowiednich piłkarzy. Moim zdaniem Barcelona w tym momencie takich ma. Więc ciekaw jestem jakby sobie Setien poradził w Barcelonie, posiadając znacznie lepszych zawodników. Gra byłaby z pewnością lepsza wizualnie od wstydliwej Barcelony Valverde, jednak czy by się to przełożyły na wyniki, a później trofea? Nie wiem, ale chciałbym zobaczyć.

0

@Bagsik88
Nie wiem czy ma zbawić, czy nie. Na pewno jest to ciekawa opcja. Enrique przed przyjściem do Barcelony też skądśtam został wyrzucony. Koeman też i o Nim się nie mówi? Dlaczego oceniasz, nie znając mnie, ani tego ile oglądam piłki, że obejrzałem tylko 4 mecze? Może obejrzałem więcej i po prostu podoba mi się sposób grania Setiena i chciałbym by spróbował w Barcelonie?

0

Tomasz Weinert świetnie wg. mnie ocenia to co się dzieje w Barcelonie. Polecam.
Od 04:06.


6

@ksobi
Samo się postawiło. Dla dobra Polski!

0

@Azi
Na Xaviego wg. mnie jeszcze za wcześnie. Tak za 4/5 lat byłoby dobrze.

1

@Mow_mi_Douglas
Ten temat już był trochę wałkowany, ale dla mnie mogliby zaryzykować z Koemanem, Setienem, czy nawet i Garcíą Pimientą. Niezależnie od tego kto by z tej trójki przyszedł, to byłbym zadowolony, bo ta drużyna jak dla mnie potrzebuje świeżości na ławce trenerskiej. A mając trenera przez 3 sezony, który jest często krytykowany, to świeżości oczywiście nie będzie.

1

@Barca17griezz10
Wspomniałem, że Real był przeciętny i chodziło mi o ligę... bo był przeciętny. Często jechał na oparach, szczególnie w ostatnim sezonie. A 3x LM... osiągnięcie wielkie, ale jednak poparte mnóstwem szczęścia, aniżeli rzeczywistej, wielkiej gry.

4

Nie wiem co mnie bardziej śmieszy i żenuje. Absolutnie siłowe bronienie Valverde, czy porównywanie Go do Guardioli. Ja rozumiem, że Ernesto Valverde nie jest wszystkiemu winny i krytyka spadająca na Niego praktycznie z każdego zakątka świata jest często po prostu chamska i trochę na wyrost. Ale tutaj parę osób jak dla mnie popada się w totalnie drugą skrajność. Valverde zrobił zmianę? Ha, zobaczcie jaka świetna! Valverde bardzo głupio powiedział coś na konferencji (nawet jeśli miał coś innego na myśli)? Przecież to prawda, a Wy i tak to głupio interpretujecie! Barcelona Ernesto gra brzydko i słabo? Spokojnie, dopiero początek sezonu (k* trzeciego...), piłkarze się rozkręcą, są przecież kontuzje, a w ogóle styl gry to nie wszystko, futbol się zmienił bla bla bla...

A już dużą kpiną w ogóle jak dla mnie jest porównywanie Valverde do Guardioli. Pomijam już fakt ile jeden i drugi osiągnął w futbolu i jakie nazwisko mają w światowym futbolu. Ale różnica jest kolosalna. Różnica m.in. jest taka, że jeden wygrał Premier League grając cholernie atrakcyjny futbol z najsilniejszym Liverpoolem od lat, najsilniejszym Tottenhamem od lat i paroma innymi świetnymi drużynami, a drugi wygrywał ligę z często średnim Realem i nierównym Atletico (oczywiście nie chcę tego dyskredytować, ale jednak jest to rzecz dość znacząca). Jeden jest nominowany w różnych plebiscytach i mimo porażek w LM jest uznawany za jednego z najlepszych trenerów, cieszy się wielkim szacunkiem (powtarzam: mimo porażek w LM), drugi... delikatnie mówiąc nie. Jeden odpada z LM po w większości wyrównanej walce i indywidualnych błędach, drugi odpada po kompromitacjach po wygranych pierwszych meczach paroma bramkami... i tak można wymieniać.

Dlatego absurdem jest dla mnie porównywanie tej dwójki i na siłę pokazanie: "hej, zobaczcie! Pep też odpadał w LM!". Tak, odpadał, ale jakże to były inne odpadnięcia i o jakże innym wydźwięku niż nasze...

Poza tym trochę rozwala mnie bronienie Valverde za Jego styl. Zresztą jaki styl? Tutaj stylu za bardzo nie ma. W większości po 1/2:0 cofanie się i oddanie inicjatywy przeciwnika. Naprawdę chcecie by tak grała FC Barcelona z Messim, De Jongiem, Griezmannem i wieloma perspektywicznymi graczami? Co Was parę/paręnaście/parędziesiąt lat temu przyciągnęło do Barcelony? Czy nie był to m.in. wyjątkowy styl gry? Jeśli tak, to dlaczego jest on w tym momencie broniony, skoro drużyny o mniejszym potencjale kadrowym grają po prostu bardziej odważnie i atrakcyjniej?

Ta drużyna jest jak dla mnie bardzo źle poukładana, a Valverde mimo że na pewno się stara, to po prostu... nie ma takiej siły żeby to zmienić (jakkolwiek paradoksalnie by to brzmiało). I odpowiedzialnych za ten stan rzeczy jest dużo osób, wg mnie głównie nieudolny zarząd bez pomysłu na drużynę, który jedzie na oparach tego co usiłował zbudować Laporta z Guardiolą, a wcześniej z Cruyffem, ale Valverde też ma w tym udział i nie powinno się Go bronić na siłę za Jego winy. Bo to, że Barcelona się cofa po 1/2:0, to że często nie gra odważnie, to że czasami jest chaos na boisku, to w większości Jego wina.

1

@Kapitan hawk
Jeśli skala nienawiści kibiców Realu do Jego jest taka sama jak do Ciebie, to możesz być tego pewny. Sprawdź :)

0

@BarcaInfo
No, czyli po prostu niedopracowanie :)
To są przecież podstawowe rzeczy. Szkoda, że nie ma trzeciego gracza na rynku gier piłkarskich. Ale też ciężo byłoby się teraz przebić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?