macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22
No nie wiem czy stracę. Niezależnie od wszystkiego jestem przeciwny sprowadzeniu Neymara. Jeśli faktycznie po tej całej szopce, jak Go sprowadzą i On nagle w cudowny sposób wycofa pozew to będzie to wciąż śmieszne i żałosne. Nic się w tej kwestii nie zmieni.
24
@LuisSalvano
A nie wydaje Ci się to po prostu śmieszne i żałosne? Jak nie ściągną Neymara, to Neymar pozwu nie wycofa i będzie walczyć o swoje. Jednak jak Go uda się ściągnąć, to w magiczny sposób wszystko skończy się dobrze, dogadają się i jakby nigdy nic będą pozować przy klubowych biurach z uśmiechem na ich zakłamanych mordach. Dla mnie osobiście jest to śmieszne i żałosna, cała ta farsa z Neymarem.
3
Ludzie z "KomuterŚwiat" grali już w The Last of Us Part II. Dwie godziny rozgrywki.
Poniżej wrzucam dla zainteresowanych relację/recenzję :)
"To może być najlepsza gra na PlayStation w historii".
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/gralismy-w-the-last-of-us-part-ii-to-moze-byc-najlepsza-gra-na-playstation-w-historii/d82bwgv
0
@Bobo25
"Jeśli mam wybierać między złem, a złem, wolę nie wybierać wcale" - Pan Wiedźmin
A tak na serio, to chyba jedna z bardzo niewielu sytuacji, gdzie będę liczyć na Real. Ważne, że nas nie przeskoczy :)
10
@LuisSalvano
Niezależnie od tego z kim Real gra, zawsze chce by przegrał. Tak już mam.
"W nienawiści do Realu, tak zostałem wychowany."
Ale odrzucając na bok nienawiść, niechęć, negatywne emocje, nerwowość, złość, obrzydzenie, awersję, sceptyczność, ochydę, poirytowanie w stosunku do Realu, to remis mógłby usiąść jutro. Choć na dłuższą metę mam wrażenie, że znów to Real będzie groźniejszy w lidze.
8
"Były minister środowiska w rządzie Beaty Szydło w radiu Wnet skomentował strajk klimatyczny oraz wystąpienie Grety Thunberg na forum ONZ. Stwierdził, że współczuje młodej aktywistce. Powiedział również, że "CO2 jest gazem życia. Przez niego powstaje drewno, pokarm. Bez niego nie ma życia na świecie. To powinien wiedzieć każdy uczeń szkoły podstawowej"."
No, czyli nasza genialna myśl ekologiczna chyba chce, by Polska do końca świata korzystała z węgla. Może właśnie przez to "cały świat nam zazdrości"... bo elektrownie jądrowe? A na co to komu? A komu to potrzebne?
2
@wachaFCB
No i Neymara nie będzie...
1
@Odesseiron
Herbik za Ajriszmena, ale minusik za El Camino. Nie bedzie kupki.
60
@BarcaInfo
A gdzie Valverde? Kuca sobie gdzieś tam z tyłu?
1
Skyscanner z nowym logo i całym brandingiem. Ładnie, polecam se popaczeć.
https://www.skyscanner.pl/o-nas/marka
43
Często :/
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70842387_3116512205090219_1686335771092451328_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQkNBajeDJqLsyMuLyGV2pLAzF7SyWlpYoiaKRas8QmHg5ze5gRmZoCuZPG3thcfbxQ&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8dccde98b545e2ec7738fd51f8556e27&oe=5E313356
0
@Kleps0n
Tak. Ale trzeba mieć paszport.
@Bernard777
Tak, mieszkałem tam 25 lat, ale od paru miesięcy jestem w Katowicach z moją lubą. Nie przepadam za Kato, ja to Zagłębiak 100%, ale przynajmniej bliżej do roboty teraz mam...
3
@COU_11
Poznaj. Po prostu. Spędzaj z Nią czas, dużo rozmawiaj i poznawaj, a zobaczysz czy coś zaiskrzy obupólnie.
0
@Ratamahatta
Ale Sosnowiec to Ty szanuj! Mieszkam obok.
12
@COU_11
W sensie? Jeśli sama dziewczyna jest w porządku, to raczej nie ma znaczenia gdzie i jak się poznaliście. No chyba że w domu publicznym.
1
@Lamora
Tutaj by się paru znalazło :P
Ale faktycznie, masz rację. Dlatego m.in. twierdzę, że praca w tym klubie jest cholernie trudna i wyjątkowa.
1
Może to być dość kontrowersyjne i dla niektórych głupie, ale może z Barceloną trochę jest tak, że Oni potrzebują stosunkowo częstych zmian trenera? Co o tym sądzicie?
Praca w Barcelonie jest wg. mnie jedną z najtrudniejszych rzeczy w piłce. Tutaj nie tylko chodzi o "zwykłe" wygrywanie trofeów, czy dobre wyniki. Jak doskonale widać w tym co się dzieje aktualnie w Katalonii, tutaj dochodzą również wrażenia czysto artystyczne, techniczne. Poza tym granie/trenowanie w Barcelonie wiąże się ze spójnością swojej pracy z historią klubu, nie tylko pod względem stylu, ale też i charakteru (abstrahując od tego czy aktualnie nawiązujemy do tej historii).
Dlatego może potrzebna jest w tym klubie ciągła świeżość poprzed wymiany trenerów/sztabu szkoleniowego co 2/3 sezony. Zauważmy, że Enrique w swoim pierwszym sezonie zdobył tryplet, później zjazd. Valverde miał ledwie jedną porażkę w lidze w pierwszym sezonie. Później znów zjazd. Może gdyby trenerzy byli płynnie wymieniani, to nie byłoby takiej sytuacji jak dzisiaj, takiego siermiężnego podejścia do futbolu i tyle chaosu. Tym bardziej, jeśli zatrudniamy trenerów w oparciu o filozofię klubu, o styl, gdzie to trener ma się dostosować do stylu, a nie odwrotnie. To tylko moje przemyślenia i mogą być oczywiście niespójne z prawdą :)
Natomiast największym problemem jest po prostu zarząd, który kompletnie nie ma pomysłu na ten klub pod względem sportowym, o czym już wielokrotnie pisałem i inni pisali. Z niecierpliwością wyczekuję dnia, kiedy Bartomeu i Jego ludzie po prostu odejdą.
0
@Nigaki
Tak, dlatego oby nowa część była po prostu dobrze zrobiona.
1
@Goruul
La Rambla: Behind the scenes.
1
"Laura Dern, Jeff Goldblum oraz Sam Neill, gwiazdy "Jurassic Park", w nowej odsłonie "Jurassic World" (w kinach w 2021 roku)"
Fajnie, że stara gwardia weszła w obsadę filmu. Niech tylko będzie w miarę dobry scenariusz i reżyseria, proszę... niech to będzie dobre kino rozrywkowe.
23
@SHIBA
Dałbym punkt za kreatywność/spryt/pomysłowość :)
Ale znając polską szkołę, to poszła pała jak nic.
4
@_catalan
Ewidentnie Maradona podzielił się z Hoenessem towarem.
0
@Moriarty
Pulp Fiction.
5
A może Suarez dziś wstał i coś mu przeskoczyło w głowie i nagle zacznie grać jak w 2015.
0
Kolejna próbka muzyki z Cyberpunka. Ja kce wincyj!
61
"Luis, próbuj!"
https://pbs.twimg.com/media/EEffbVGXkAEOG0r.jpg
11
Czasem można odnieść wrażenie, że Oni na treningach totalnie nie ćwiczą ataku pozycyjnego, a akcje w meczach wychodzą po prostu przez przypadek... potem wielokrotnie jest sytuacja taka, że ktoś jest zaskoczony, że do Niego było podanie adresowane.
5
Drużyna sprawia wrażenie, jakby Valverde przed meczem wyszedł i powiedział po prostu: "Próbujcie!".
Jestem zażenowany grą. Kolejny raz. A taki jest potencjał w tej drużynie...
8
Suarez nawet w Coco Jambo Warszawa by siedział na ławie.
4
The Last uf Us II wygląda świetnie. Ten śnieg... cudownie to zrobili. Premiera 21.02.2020. Mocny rok, TLOU2, Cyberpunk, może RDR2 na PC...