macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SitvMen
Graliśmy w 11 jak zaczęli tak grać. W zasadzie od razu po 2:0.
1
Właśnie to mnie trochę irytuje w tej drużynie. Strzelimy szybko bramkę/2 bramki i nagle się cofamy, oddajemy inicjatywę, zaprzestajemy agresywnego pressingu. I nikt mi nie wmówi, że tak chcą piłkarze...
1
I co teraz? Cofamy się? Oddajemy inicjatywę?
0
Jakby to powiedział ziomek z Kartoflisk:
O żesz kur*a!!!!
2
Może da się z FIFA dogadać, byśmy WSZYSTKIE mecze grali na Camp Nou. Zamiast na Neya to hajs powinien właśnie na to isć. #BartuśMusisz
1
@barcanawieki
http://www.maniak.tv/mk4
Tylko szanuj!
1
Suarez forma tragiczna... ech.
1
Oho. Dobra, idą hajsy na 5:2.
1
@Phatro
Osobiście jestem bardzo za ;)
1
@ArdoFCB
I bardzo dobrze. Mam nadzieje, że ich współpraca będzie świetna przez cały sezon. Coutinho bardzo lubię i życzę mu by udowodnił swoją wielkość. Szkoda, że nie wyszło w Barcelonie... ale to też nie jest w 100% Jego wina.
0
@-barca4ever-
Huawei P20 Lite. Mam od paru miesięcy i jestem zachwycony, spełnia wszystkie moje wymagania i nie kosztuje fortuny.
1
@Azi
Oo Panie, dzięki bardzo, miło mi :)
Widzę, że jesteś z Warszawy. Czasem bywam ze względu na brata, który tam mieszka, więc jak przyjadę znów, to możemy się zgadać. Odezwe się!
40
@Janiama
Już bez przesady. Myślę, że rozumiem co chcesz przekazać, ale po co wdawać się w takie głupie pyskówki? Ludzi, którzy rzeczywiście chcą porażki Barcelony jest stosunkowo mało, więcej jest ludzi, którzy normalnie zasiądą dzisiaj przed TV i będą kibicować drużynie Valverde niezależnie od tego czy ktoś jest bardziej za Ernesto, czy mniej. Każdy tutaj pragnie jak najlepszej gry i właśnie to pragnienie jest bardzo widoczne u wszystkich, bez wyjątku. Niektórzy po prostu zbyt emocjonalnie i głupio to okazują. Osobiscie dopóki Valverde będzie trenerem tej drużyny, to oczywiście będę kibicował, by Jego drużyna spisywała się jak najlepiej. Logiczne. Ale również dopuszczam do siebie myśli, że jest na to szansa bardzo mała i moim zdaniem ten sezon będzie po prostu cholernie ciężki, siermiężny i frustrujący. I tak: byłbym za zwolnieniem Valverde, o czym już pisałem. Ale nie uważam Go za zło wszystkiego. Po prostu pragnę świeżości, a bez zmiany trenera świeżości nie będzie. Tak czy siak, mimo że gra Barcelony jest coraz bardziej niebarcelońska jak dla mnie, usiądę dzisiaj i będę liczyć na jak najlepszy mecz. I takich ludzi jest więcej aniżeli osób, które rzeczywiście chcą porażki.
17
Kuchciński podobno też będzie na lotnisku.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71676878_2366231727028675_4227131882447306752_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQl1IbGRm4Q6Cfvs0jGzhKJVFMNdyNvLLN0rt1jFSbq30s0cUJHK3C-DgN68wIFLfUk&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=ba2856082a6087cb6d6af754348108b5&oe=5E30CF1D
4
@FafitFCB
> "To nie wina trenera, że piłkarzom się nie chce biegać, to wina piłkarzy, a nie trenera!"
>> "Klopp świetny trener, patrzcie co zrobił z Liverpoolem!"
0
@Granto
I czytał Mickiewicza, fragment: "Nam strzelać, nie kazano"
1
@Azi
Przepraszam.
0
Są takie zdjęcia, które bardzo ciężko jest skomentować. Fuj.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/70990207_1203237953182392_3750915391954616320_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkIOv8vlgvc4FzW6DIcUR-mnhDjOb-5iWb6A3WRJGrFb5Ir-Phm3AKDYlZp5T_2Zco&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2e668804b18ef393d52ae30044caea67&oe=5E320DF5
14
"Klopp na temat technik motywacyjnych, kiedy wraz z BVB zmierzał po swój pierwszy tytuł mistrzowski i musiał zmierzyć się na wyjeździe z Bayernem Monachium:
Biorę wiele inspiracji z filmów, więc za każdym razem, kiedy potrzebowałem zmotywować chłopaków, zawsze myślałem o Rockym Balboa. Moim zdaniem powinni puszczać Rocky'ego 1, 2, 3 i 4 w publicznych szkołach, powinno się tego uczyć jak alfabetu. Jeśli obejrzysz te filmy i nie masz ochoty wspiąć się na szczyt góry, coś jest z Tobą nie tak.
[...] Powiedziałem im: "widzicie? To my. Jesteśmy jak Rocky. Jesteśmy mniejsi, prawda, ale mamy w sobie tyle pasji! Mamy serce zwycięzcy! Możemy dokonać niemożliwego!"
Nie przestawałem mówić i w pewnym momencie spojrzałem w kierunku chłopaków. Oczekiwałem, że staną na swoich krzesłach, gotowi do wbiegnięcia na syberyjską górę, całkowicie nabuzowani. Ale wszyscy siedzieli, zapatrzeni we mnie swoimi martwymi oczyma, jak świerszcze. Patrzyli na mnie z myślą: "o czym ten zwariowany koleś gada?"
Wtedy zdałem sobie sprawę, że kiedy wychodził Rocky IV, ich nie było jeszcze na świecie. W końcu zapytałem ich, czy ktokolwiek z nich wie kim jest Rocky Balboa. Tylko dwóch graczy podniosło rękę - Sebastian Kehl i Patrick Owomoyela. Cała reszta nie miała o nim pojęcia. Cała moja przemowa - kompletnie bez sensu! Mieliśmy przed sobą najważniejszy mecz w sezonie, być może najważniejszy w życiu niektórych z nich. A menedżer od dziesięciu minut gadał o sowieckiej technologii i Syberii.
[...] I wiecie co jest w tej całej historii najdziwniejsze? Nawet nie pamiętam czy wygraliśmy ten mecz. Wydaje mi się, że ta przemowa miała miejsce w 2011 roku przed wygranym 3-1 spotkaniu z Bayernem i wtedy ta historia na pewno staje się ciekawsza! Ale nie mogę być na 100 procent pewny.
To jest ta jedna rzecz związana z futbolem, której ludzie nie do końca rozumieją. Wyniki? Zapominasz o nich. Wszystkie ci się mieszają. Ale ci chłopcy, ten okres mojego życia i te małe historie - tego nigdy nie zapomnę.
Tłumaczone fragmenty z The Players Tribune. "
Świetny gość. Na facebooku 2AngryMen: Święcicki & Kapica jest obszerniejszy fragment, polecam przeczytać.
2
@Azi
Zdecydowanie. Bez Niego nic nie ruszy. W większości.
1
@damianex10
Współczuję kontuzji i nie życzę zawodnikowi, ale dla nas to tym lepiej, nie oszukujmy się. Większa szansa na to, że Real potraci punkty, bo ewidentnie ich pomocy również potrzebujemy w walce o mistrza. Sami nie potrafimy...
4
@Rewolucja123
MESI (inaczej Illinois protocol) — protokół spójności danych w pamięci podręcznej komputera, stosowany w większości współczesnych procesorów.
0
@koksik2700
No tak, z tym się zgodzę.
0
@lucas/catalan
Oczywiście nic nie usprawiedliwia tego idiotycznego czynu, ale też łysy elektorat, który chodzi w dresach i wrzeszczy "Bóg, honor, ojrzyczna" jest sam sobie winny, bo niestety przez ten stereotyp fraza "Bóg, honor, ojrzyczna" stała się trochę przedmiotem żartu. Przez akcje ludzi, którzy mówią takie rzeczy, a ich życiorys totalnie temu przeczy.
0
@koksik2700
Ja jednak zamówię chyba przy okazji premiery :)
Póki co mam mnóstwo innych wydatków, a i w komputer muszę zainwestować, jeszcze pewnie w tym roku by był i do mojej pracy (grafika 2D i 3D) i do po prostu gier. Bo mam już staruszka, który nie domaga, szczególnie jak włączam program do 3D to jest mega irytujące jak potrafi się zawieszać...
3
@koksik2700
Kompromitacja i po prostu głupota. Smutne.
0
@koksik2700
Jeszcze trochę poczekasz pewnie, parę lat :)
Ale z pewnością będzie na co czekać, mimo iż to nie będzie historia Geralta.
5
Dla ludzi zainteresowanych PlayStation i ogólnie grami. Dziś konferencja Sony "Sony State of Play" o 22:00. Największe zainteresowanie będzie skupione na The Last of Us Part II, na które ja osobiście bardzo czekam. Mimo, że nie mam konsoli, to ujmuje mnie to w grach od Naghty Dog, że mają niesamowite wręcz przywiązanie do detali i ich gry wyglądają prześlicznie.
0
Pięknie. Filmu jeszcze niestety nie widziałem, ale cieszy mnie, że nawet sporo ludzi zdecydowało się na coś ambitnego i oryginalnego.
Mamy mocny rok jeśli chodzi o kino. Wiele pomniejszych perełek, Almodovar ze swoim świetnym filmem, Tarantino ze swoim powolnym, bez strukturalnym, ale też genialnie nakręconym i pięknym "Once upon...", podobno wybitny "Parasite", a jeszcze na horyzoncie "Joker" i "The Irishman". Będzie na co "tracić" hajsy :)
https://x.com/gutekfilm/status/1176157633151152130
60
Guardiola o wczorajszej gali. Brak jakiegokolwiek zawodnika City w 11 roku to kpina porównywalna z grą Barcelony w ostatnich meczach. Wstyd. A 3 z Realu to już w ogóle kuriozum.