9

FIFA 20.
Na PlayStation 4:
Od krytyków: 79/100
Od graczy 1.2/10 (!) z 638 recenzji

Na XboxOne:
Od krytyków: 79/100
Od graczy 1.0/10 (!) z 97 rencezji

Na PC:
Od krytyków: póki co za mało ocen
Od graczy 0.3/10 (!) z 83 recenzji

Dlaczego? "Dzieła" od EA nie tykam już od paru lat, bo wg. mnie ta gra ma za dużo błędów i jest strasznie niedopracowana, sztuczna i... dziwna. I raczej to nie tylko moje zdanie.

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/fifa-20
https://www.metacritic.com/game/xbox-one/fifa-20
https://www.metacritic.com/game/pc/fifa-20

5

@Lamora
Sam jestem jeszcze bombelkiem.

19

Myślę, że kazdy powinien rzucić wszystko i robić, a później wychowywać bombelki. To jest prawdziwa wartość w życiu, a nie jakieś bezsensowne i egoistyczne sukcesy zawodowe.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71467986_927305240973897_6561967406967685120_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQmveBHAX6NF6fjkmzbx5qVaX4Z6KxyHksyzXF4SJJZJdt9kZRCnyxR3Vp3vnWZM9RA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=5d633aa82ebe6980e00d6fdd32ffb422&oe=5E2D2F85

0

Segura się rozpłakał, bo w końcu "udał mu się" jakiś transfer...

0

Kolejna próbka muzyki z Cyberpunka 2077 od Marcina Przybyłowicza. Jak dla mnie mega klimat.

https://www.instagram.com/p/B2yiHTIjxLI/

4

Lubię do tego wracać. Nawet puszczone gdzieś w tle, z komentarzem Laskowskiego i Orłowskiego. Niesamowity sentyment mam do tamtych czasów... Dobrego tygodnia wszystkim!


1

@Sysia11
Okej, spoko ;)
A ja jeszcze nie wiem. Nie mam nawet czasu by się w to bardziej zagłębić... ale będę musiał, bo wybory już za chwilę.

6

@Sysia11
Niekoniecznie, można mieć bardzo dużo Im do zarzucenia, ale pamiętajmy, że rządzili w czasach kryzysu i przeprowadzili Polskę całkiem nieźle przez tamte czasy. Ale też prawda, że obietnic mieli masę i stosunkowo mały % był zrealizowany. A dziś partia Platformy jest moim zdaniem słabsza i bardziej zagubiona... dlatego ciężko jest na Nich głosować :/

8

@Katalończyk 99
Weź też dla mnie. Ja przyniosę browarki.

7

@Sabrina_spellman
Oni przynajmniej mieli te filmy jakoś tam "porządne" artystycznie, a TVP jedzie po dużej prostocie i prymitywizmie.

3

@nabial
Jest 3:1. Po meczu :)

0

@msmsms
Duża intensywność, duża pasja do gry i sporo walki z obu stron. City nie gra wielkiej piłki, ale i tak parę akcji było naprawdę genialnych. Obie drużyny mają parcie na bramkę, ale City oczywiście dużo częściej jest na połowie rywala. Świetny De Bruyne, parę cudnych piłek zagrał. Everton też bardzo dobrze, jak mają piłkę to po prostu wiedzą co z nią zrobić.

0

@amanter
Problemy Barcelony to nie tylko Valverde. Ale też ma w tym swój udział i to wcale nie mały. Śmiem nawet twierdzić, że coraz większy.

0

Tak wiele pasji do gry od obu drużyn w meczu Everton - City nie widziałem dawno w meczach Barcelony. Może niech jadą na jakieś korepetycje, czy coś...

2

Everton na 1:1 :)
Ładne parcie na bramkę mają.

1

Everton też fajnie w tą piłkę gra. Jak jak już mają futbolówkę, to mają pomysł na rozegranie, szybko wymieniają między sobą podania i grają kompletnie bez kompleksów. Fajnie się coś takiego ogląda.

1

@Kapitan hawk
Niedługo Guardiola zacznie kucać.

1

Ależ podanie De Bruyna. Uwielbiam zawodnika. Oczywiście cała drużyna City gra odważnie i z dużą pasją, ale De Bruyne ma ten pierwiastek artyzmu.

2

Mecz meczem, a tutaj Redzi przedstawili polskie głosy w Cyberpunku. Żebrowski dobry wybór, dubbing pewnie będzie świetny, ale i tak sporo ludzi wybierze pewnie angielski :)


6

Niedługo remis na wyjeździe z Getafe zostanie okrzyknięty za sukces. Potem wyjdzie parę osób i zacznie oczywiście bronić ten klub, bo zawodnikom się nie chce, bo nie mają formy, bo po kontuzjach, bo coś tam... A prawda jest niestety taka, że gramy po prostu słabo przez przeciętnego trenera i zarząd, który nie ma pomysłu na drużynę, która jest totalnie zagubiona.

3

Pojawiają się pierwsze recenzje filmu "The Irishman" od Martina Scorsese i wygląda na to, że mamy do czynienia z filmem świetnym, jeśli nie wręcz wybitnym :)
Na Metacritic z 20 recenzji nota 92/100!

„The Irishman is so layered with detail, and shifts so gracefully through so many eras, that it's hard to tease out a clearly defined plot. Even so, the movie is beautifully constructed-you willingly follow wherever it goes.” TIME Magazine

https://www.metacritic.com/movie/the-irishman?ref=hp

1

@PieN
To jest naprawdę przerażające...

1

@AmigoBlancos
Na takie upadki składa się bardzo wiele różnych czynników, wydaje mi się że nie ma jednego głównego. Może być jeden wywyższający się czynnik upadku, ale jest on "wspierany" przez inne decyzje, które doprowadziły dany klub do "upadku". Wydaje mi się po prostu, że ludzie zarządzający tymi klubami nie mieli jasnego projektu sportowego, nie rozumieli tego klubu. Dodatkowo błędne decyzje transferowe etc.

Podobnie trochę jest z Barceloną, czyli również tutaj ludzie nie mają jasnego pomysłu na drużynę. Decyduje losowość. Jakiś transfer wyjdzie - ok, jakiś nie wyjdzie - trudno. Ściąga się zawodników nijak pasujących do stylu gry, również trenerów (Valverde). Klejem łączącym to wszystko jest Messi, a wcześniej stara gwardia, ta genialna generacja która już się wykrusza. Bez Leo nie wiadomo gdzie ten klub byłby z takimi decyzjami podjętymi w przeszłości na płaszczyźnie transferowym jak i zarządzeniowym.

6

"Corriere dello Sport: Jeżeli Milan zwolni Marco Giampaolo, to klub znów może objąć Gennaro Gattuso."

U nas nie jest najlepiej, ale w sumie ciesze się, że póki co nie jesteśmy Milanem :)

1

@FCBeSeM
Żuberek.

0

@msmsms
Heh, czyli właśnie dla mnie :P
Ale mimo wszystko uważam Naughty Dog za jedną z najlepszych firm robiących gry. Uwielbiam ich przywiązanie do detali i bardzo im kibicuje. A konsolę to kiedyś sobie w końcu sprawię, ale już raczej następną generację.

0

@Bartek22
No nie wiem czy stracę. Niezależnie od wszystkiego jestem przeciwny sprowadzeniu Neymara. Jeśli faktycznie po tej całej szopce, jak Go sprowadzą i On nagle w cudowny sposób wycofa pozew to będzie to wciąż śmieszne i żałosne. Nic się w tej kwestii nie zmieni.

24

@LuisSalvano
A nie wydaje Ci się to po prostu śmieszne i żałosne? Jak nie ściągną Neymara, to Neymar pozwu nie wycofa i będzie walczyć o swoje. Jednak jak Go uda się ściągnąć, to w magiczny sposób wszystko skończy się dobrze, dogadają się i jakby nigdy nic będą pozować przy klubowych biurach z uśmiechem na ich zakłamanych mordach. Dla mnie osobiście jest to śmieszne i żałosna, cała ta farsa z Neymarem.

3

Ludzie z "KomuterŚwiat" grali już w The Last of Us Part II. Dwie godziny rozgrywki.
Poniżej wrzucam dla zainteresowanych relację/recenzję :)

"To może być najlepsza gra na PlayStation w historii".

https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/gralismy-w-the-last-of-us-part-ii-to-moze-byc-najlepsza-gra-na-playstation-w-historii/d82bwgv

0

@Bobo25
"Jeśli mam wybierać między złem, a złem, wolę nie wybierać wcale" - Pan Wiedźmin

A tak na serio, to chyba jedna z bardzo niewielu sytuacji, gdzie będę liczyć na Real. Ważne, że nas nie przeskoczy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?