3

Trzeba zlikwidować wsie. Wszędzie będą kurła miasta.

7

@Douglasinho
Jedni i drudzy som gupi

0

Cudowne podanie Krychowiaka :)

0

@Transu96 ok.

0

@Transu96 Jarek Cię poprowadzi.

8

@sidzej
Oho, chyba w ciąży jesteś :D

1

6

Konfederacja świetny wynik. Fajnie! :)

9

Jeszcze 25 minut i 40 minut. Podwójna porcja popcornu już się robi. To będzie długa noc na La Ramblii. A u Was jak? :)

2

@SHIBA
Smutne i przerażające. Do tego antyszczepionkowcy, czy "5G to ludobójstwo"... czasami mam wrażenie, że cofamy się w rozwoju. Sprawiamy, że prymitywna manipulacja nami wcale nie jest tak trudna.

1

@SHIBA
Mega :)
W ogóle wciąż nie mam pojęcia jak ludzie mogą wątpić w to, że lądowanie na księżycu było fałszywe... ech.


3

@Kapitan hawk
Jak mogłeś zapomnieć o #ValverdeOut? Przecież to legenda ostatnich miesięcy, a dla wielu nawet i lat.

7

Widzieliście? Genialna kampania Comedy Central. Poza Skłodowską-Curie są jeszcze: Mikołaj Kopernik, Zygmunt Stary, oraz Józef Piłsudski. Polecam rzucić okiem, bo są świetnie zrobione te spoty ;)

https://x.com/ComedyCentralPL/status/1180362096099373057

22

@hoeniker
Ewidentnie było pite po meczu

9

@Odesseiron
Ty wiesz kto to jest? Ty wiesz kto to jest?! To jest Kiler! On se może jeść Chateau, może se jeść ostrygę, może se jeść co chce, a nie twoje rozpaćkane kanapki!

7

@koziar
Prawdopodobnie to świetny film, ale jak ocen przybędzie, to raczej trochę spadnie w rankingach.

0

Ludzie na PAX Australia mieli okazję zobaczyć gameplay Cyberpunka z paroma nowościami, m.in. z mechaniką "Demon Software", która pozwala Ci przejąć kontrolę nad przeciwnikiem. Jak widać, zainteresowanie było kolosalne :)
Trochę się obawiam, bo hype na tą grę jest przeogromny i pewnie wiele ludzi ma inne wyobrażenie na temat tego jak to ma wyglądać i nawet jeśli gra będzie taka sama jak W3, a nawet i lepsza, to może i tak być czasem krytykowana przez różnicę poglądów w wyobrażeniach gry. Co jak co, ale Redzi sami sobie są winni, o ile można to tak powiedzieć :P Hype rozkręcili do potężnych rozmiarów nie tylko niemalże wybitnym W3, ale też i świetnym marketingiem Cyberpunka.


2

@kerouac
Wg. mnie nie. Jest to w pewien sposób zasięgnięcie do korzenii Polski, w których porusza aktualne tematy XXI wieku. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć. Po prostu warto przeczytać.

0

@Cochise
Postaraj się przeczytać jakąś książkę. Szczególnie "Księgi Jakubowe". Myślę, że mogą Ci się spodobać.

1

@Lamora @kerouac
Heh, właśnie :P
U mnie też bardzo dużo osób, znajomych, w rodzinie zna i bardzo ceni Tokarczuk :)

0

@Chaoss
Bo takie są fakty. Po prostu.

12

@kerouac
Osobiście czytałem tylko jedną Jej książkę: Księgi Jakubowe i mogą gorąco polecić. Jak dla mnie Nobel w pełni zasłużony, ponieważ wiele osób twierdzi, że w swoim portfolio ma wiele fantastycznych książek. Nie rozumiem tylko wyśmiewania tego Nobla... niestety głównie przez ludzi, którzy nie zgadzają się z Jej poglądami. Trzeba się cieszyć, bo to naprawdę wielka rzecz, pomijając wszelkie podziały.

2

@barteq
Mnie jakoś Serce z Kamienia najbardziej urzekło :)
Historia taka... nasza, słowiańska, polska, w tym dodatku najbardziej czuć nasz klimat. Oczywiście i podstawka i KiW to są absolutne sztosy, ale Serce z Kamienia mi najbardziej przypadł do gustu :)
Generalnie to, że dodatki były pod pewnymi względami jeszcze lepsze od i tak już świetnej podstawki, pozwala nam twierdzić, że questy w Cyberpunku będą równie wybitne.

0

@cosinus90
Jak będę mieć więcej czasu, to podejmę rozmowę, bo to raczej rozmowa na dłuższy temat i w paru zdaniach się tego nie zawrze. Jedyne co teraz mogę "fachowo" napisać, to że niektóre rzeczy mogą być dla mnie prawdziwe, a niektóre nie.

0

@krzychu1526
lol, wejdź se na profil tvp.info i poczytaj komentarze, tego jest więcej... nie mam czasu selekcjonować i wrzucać różnych innych komentarzy, poza tym trzeba być niezłym ignorantem by się przyczepić do jednego komentarza, mając w świadomości (chyba mając...) to, że środowisko PiSowskie jest niezbyt przychylnie nastawione do tegorocznej Noblistki i takie komentarze pojawiać się po prostu będą

4

Heh, zaczyna się :D
Oj będzie dużo śmieszności wymieszanej z żałosnością na "prawicowych" internetach dzisiaj.

https://zapodaj.net/a0f71c0f7472e.jpg.html

0

@Grzesior667
No tak. Kaczyńskiemu przy okazji też bym dał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?