macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba zlikwidować wsie. Wszędzie będą kurła miasta.
7
@Douglasinho
Jedni i drudzy som gupi
0
Cudowne podanie Krychowiaka :)
0
@Transu96 ok.
0
@Transu96 Jarek Cię poprowadzi.
8
@sidzej
Oho, chyba w ciąży jesteś :D
1
So it begins... :D
https://media.tenor.com/images/5f61df615cf47bfad16ce5c62c186220/tenor.gif
6
Konfederacja świetny wynik. Fajnie! :)
9
Jeszcze 25 minut i 40 minut. Podwójna porcja popcornu już się robi. To będzie długa noc na La Ramblii. A u Was jak? :)
2
@SHIBA
Smutne i przerażające. Do tego antyszczepionkowcy, czy "5G to ludobójstwo"... czasami mam wrażenie, że cofamy się w rozwoju. Sprawiamy, że prymitywna manipulacja nami wcale nie jest tak trudna.
1
@SHIBA
Mega :)
W ogóle wciąż nie mam pojęcia jak ludzie mogą wątpić w to, że lądowanie na księżycu było fałszywe... ech.
3
@Kapitan hawk
Jak mogłeś zapomnieć o #ValverdeOut? Przecież to legenda ostatnich miesięcy, a dla wielu nawet i lat.
7
Widzieliście? Genialna kampania Comedy Central. Poza Skłodowską-Curie są jeszcze: Mikołaj Kopernik, Zygmunt Stary, oraz Józef Piłsudski. Polecam rzucić okiem, bo są świetnie zrobione te spoty ;)
https://x.com/ComedyCentralPL/status/1180362096099373057
22
@hoeniker
Ewidentnie było pite po meczu
9
@Odesseiron
Ty wiesz kto to jest? Ty wiesz kto to jest?! To jest Kiler! On se może jeść Chateau, może se jeść ostrygę, może se jeść co chce, a nie twoje rozpaćkane kanapki!
7
@koziar
Prawdopodobnie to świetny film, ale jak ocen przybędzie, to raczej trochę spadnie w rankingach.
0
Ludzie na PAX Australia mieli okazję zobaczyć gameplay Cyberpunka z paroma nowościami, m.in. z mechaniką "Demon Software", która pozwala Ci przejąć kontrolę nad przeciwnikiem. Jak widać, zainteresowanie było kolosalne :)
Trochę się obawiam, bo hype na tą grę jest przeogromny i pewnie wiele ludzi ma inne wyobrażenie na temat tego jak to ma wyglądać i nawet jeśli gra będzie taka sama jak W3, a nawet i lepsza, to może i tak być czasem krytykowana przez różnicę poglądów w wyobrażeniach gry. Co jak co, ale Redzi sami sobie są winni, o ile można to tak powiedzieć :P Hype rozkręcili do potężnych rozmiarów nie tylko niemalże wybitnym W3, ale też i świetnym marketingiem Cyberpunka.
2
@kerouac
Wg. mnie nie. Jest to w pewien sposób zasięgnięcie do korzenii Polski, w których porusza aktualne tematy XXI wieku. Ciężko cokolwiek więcej powiedzieć. Po prostu warto przeczytać.
0
@Cochise
Postaraj się przeczytać jakąś książkę. Szczególnie "Księgi Jakubowe". Myślę, że mogą Ci się spodobać.
1
@Lamora @kerouac
Heh, właśnie :P
U mnie też bardzo dużo osób, znajomych, w rodzinie zna i bardzo ceni Tokarczuk :)
0
@Chaoss
Bo takie są fakty. Po prostu.
12
@kerouac
Osobiście czytałem tylko jedną Jej książkę: Księgi Jakubowe i mogą gorąco polecić. Jak dla mnie Nobel w pełni zasłużony, ponieważ wiele osób twierdzi, że w swoim portfolio ma wiele fantastycznych książek. Nie rozumiem tylko wyśmiewania tego Nobla... niestety głównie przez ludzi, którzy nie zgadzają się z Jej poglądami. Trzeba się cieszyć, bo to naprawdę wielka rzecz, pomijając wszelkie podziały.
10
Dołączyła do Wielkich.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72098695_10156762745917339_4017518941323657216_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkbKFrC7XCs2LIbPFPybUWZ_S0D2Py1D8DloSHzZ_sPiRPjeRs1pL7uJ9s9hAMfdCA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=3ea77bc8abd34d6876209af247d76e78&oe=5E3327EB
2
@barteq
Mnie jakoś Serce z Kamienia najbardziej urzekło :)
Historia taka... nasza, słowiańska, polska, w tym dodatku najbardziej czuć nasz klimat. Oczywiście i podstawka i KiW to są absolutne sztosy, ale Serce z Kamienia mi najbardziej przypadł do gustu :)
Generalnie to, że dodatki były pod pewnymi względami jeszcze lepsze od i tak już świetnej podstawki, pozwala nam twierdzić, że questy w Cyberpunku będą równie wybitne.
0
@cosinus90
Jak będę mieć więcej czasu, to podejmę rozmowę, bo to raczej rozmowa na dłuższy temat i w paru zdaniach się tego nie zawrze. Jedyne co teraz mogę "fachowo" napisać, to że niektóre rzeczy mogą być dla mnie prawdziwe, a niektóre nie.
0
@krzychu1526
lol, wejdź se na profil tvp.info i poczytaj komentarze, tego jest więcej... nie mam czasu selekcjonować i wrzucać różnych innych komentarzy, poza tym trzeba być niezłym ignorantem by się przyczepić do jednego komentarza, mając w świadomości (chyba mając...) to, że środowisko PiSowskie jest niezbyt przychylnie nastawione do tegorocznej Noblistki i takie komentarze pojawiać się po prostu będą
4
Heh, zaczyna się :D
Oj będzie dużo śmieszności wymieszanej z żałosnością na "prawicowych" internetach dzisiaj.
https://zapodaj.net/a0f71c0f7472e.jpg.html
7
@LODOMIR
Na pewno o ten klub chodzi:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSQRmiMS2n0LCxBXCR8EYoCWp8-GmYK1OTl8QAenv1C5m0MUgsR
7
Może teraz mu się uda :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71540655_2693770207321829_8062383617298399232_n.png?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkFI2dSE7i2_ngjXNEk7gqMT-HLw6yOnHA9tM0jsVU2LYlksfVcc4myXMw9Zu9UN18&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=b2494b89cf5abd2345ac49355c301384&oe=5E28AF2F
0
@Grzesior667
No tak. Kaczyńskiemu przy okazji też bym dał :)