2

@Azi
Oczywiście, wspierajmy klub, ale ja osobiście nie mam zbytnio ufności, że ten sezon będzie jakiś przełomowy. Nie widzę aż tak dużo pozytywów jak Ty. Ale życzę Ci, żebyś miał rację, a ja żebym się mylił. Zweryfikujemy wiosną.

25

@Azi
Inaczej by było, jakby drużyna lepiej się prezentowała na wiosnę w ostatnich 2 sezonach. Mniej byłoby narzekania. A tutaj czy październik, czy maj - gra jest taka sama. O to się ludzie najbardziej burzą. Dość mają (mamy...) takiej gry. Nie ma absolutnie żadnych przesłanek, że będzie lepiej. Jest ciągle tak samo. A mamy trzeci sezon. Więc to raczej nie powinno być dziwne, że ludzie będą narzekać po każdym słabszym meczu.

4

@A_Gomesinho_21
Futbol się zmienił, ale to nie oznacza porzucania totalnie swojej filozofii. Jakoś City, czy Ajax mogą grać atrakcyjnie, łącząc tiki-takę ze współczesnym podejściem do piłki. I osiągają sukcesy, a wszyscy ludzie podziwiają ich grę. Zaraz ktoś wyskoczy, że nie mają LM... nie chce mi się już tłumaczyć dlaczego, że LM to specyficzne rozgrywki itd. ale te drużyny nie mają czegoś co my mamy: Messiego. Więc powinniśmy to dużo lepiej wykorzystywać. A grać atrakcyjniej się oczywiście da. Tylko my sobie ciągle wmawiamy, że źle nie jest, że w sumie to jest dobrze, że futbol się zmienił itd...
"Choćby Wam splunąć w twarz, to powiecie, że deszcz pada"

1

@Danny Gaucho
Jakbym mógł o Tobie zapomnieć? Całe rzędy zajęte, bo w sumie sporo ludzi przyjdzie :)

5

@_Specjalista
No cześć :)

1

@Elnuum
"(...)przede wszystkim GIROUD to dobrzy napastnicy? Silni moze sa, ale co z tego(...)"
@Socjopata już po Ciebie jedzie

15

@Elnuum
W tej drużynie, to mam wrażenie, że praktycznie każdy traci 50% swoich walorów...

0

No linie obrony to my mamy wciąż tragiczną... Zresztą jak tak patrzę na te mecze, to progres jest nikomy. Wciąż po bramce się cofamy, wciąż jest chaos i tylko pojedyncze przeblyski.

0

Suareza oglądam w piłce już od niemalże 10 lat. Zaraz stuknie 5 lat gdy oglądam go prawie co mecz. I wciąż nie mogę pojąć, jak można tyle psuć na przestrzeni jednego meczu.

23

Suarez standardowo niedokładny, chaotyczny, pokraczny... Pierdzielnie dziś bramkę z przewrotki jak nic.

6

"Najbliższy Finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia 2020 roku, ale w odróżnieniu od poprzednich lat, miasteczka WOŚP nie znajdziemy na placu Defilad w Warszawie.
Jak poinformował Jerzy Owsiak na swoim Facebooku, 28. Finał WOŚP w Warszawie nie odbędzie się na placu Defilad. Tym razem wielkie miasteczko pojawi się w dwóch miejscach.
- Gramy na placu Bankowym, tam koncerty, tam scena, fantastyczny line-up, będziecie się bawili fantastycznie - tłumaczy Owsiak.
- A potem przychodzicie tutaj [plac Teatralny – przyp. red], gdzie będą stały namioty, tu będzie nasze studio, tu będziemy przez cały czas opowiadali, transmitowali, mówili co się u was dzieje – doprecyzował szef WOŚP – znowu będziemy wszyscy razem, będziemy optymistycznie celebrowali ten cudowny, piękny dzień."

Szkoda, że nie będzie już na placu Defilad, ale najważniejsze że cała inicjatywa wciąż jest kontynuowana.

7

@msmsms
A gdzie było mówione, że o 13? Przecież to jest środa, na chłopski rozum to logiczne, że takiej godziny nie dadzą. Hiszpania również pracuje "no helooooł" :)
W najgorszym wypadku 18, ale bardziej prawdopodobne wg. mnie jest przesunięcie meczu na 20/21. Czyli jak najbardziej spoko.

39

@masq
A w dłoni to nie papieros, tylko kurła Chupa-Chups.

1

@IronSanHybrid
Brakuje "Sexi klatka Misia Uszatka"

2

@Piorun
A ukończyła już Wyższą Szkołę Robienia Hałasu? Bez tego kariera zawodowa jest jak La Rambla bez polityki. Kaleka.

1

To jest najładniejsza melodia z bajki jaka kiedykolwiek powstała :P


0

@levz0r
Właśnie! Dzięki!

5

@Katalończyk 99
Nie mów o Nim, bo dużo ludzi widząc to słowo ma już pianę w ustach :P

20

Nie wiem na ile to jest prawda, ale wydaje się to prawdopodobne. Był jeszcze jakiś polityk/prezydent, który normalnie stał w kolejne do szpitala, ale nie pamiętam jak się nazywał. Miło się o czymś takim czyta. A prawie cała Skandynawia imponuje podejściem do różnych spraw. Fajnie jakbyśmy od Nich w niektórych sprawach brali przykład.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72847204_2385250171587845_8380477283311288320_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmuRnSq2NPQZI8mLGiWAwt79aop7xXGa3hwCHkqJiXMBWZQr0aKBZ4iwG4suinsNVY&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=65c00c9723ead99a708b2b6bdc3ed95e&oe=5E2494D8

2

@CalcioFan
Lewy mógłby być spokojnie w TOP 3 FIFA The Best, lub Złotej Piłki. Jest wielkim zawodnikiem. Ale są niestety 2 rzeczy, które temu trochę przeszkadzają: przeciętna reprezentacja i Bayern, który nie jest na tak wielkim poziomie marketingowym jak Real, czy Barcelona.

3

@Odesseiron
Myślę, że potrzebują czegoś tak dużego jak Gra o Tron. Kto wie, może Wiedźmin od Nich będzie w stanie nawiązać walkę... zobaczymy. Tak czy inaczej, myślę że się odbiją w końcu.

6

Bloomberg opublikował listę 50 najbardziej interesujących firm na 2020 rok.
Na 11 miejscu... CD Project! Co ciekawe, firma Iwińskiego i Kicińskiego znajduje się na 1 miejscu pod względem oczekiwanego wzrostu sprzedaży i oczekiwanego wzrostu zysku na akcję. Pod tym ostatnim względem, CD Project wyprzedził nawet Netflixa.

Całość wraz ze szczegółami tutaj: https://www.bloomberg.com/features/companies-to-watch-2020/

EDIT: Tutaj mały screen prezentujący w jakim doborowym towarzystwie jest firma z Polski.
https://pbs.twimg.com/media/EHim9FGX0AAXmGa.jpg

3

@Odesseiron
Heh, zaraz będzie zawieszenie w postaci 48 godzinnego bana :P

0

Pamiętam, że kiedyś parę osób pytało się odnośnie jakichś darmowych programów do podstawowej grafiki etc.
Strona na którą często zaglądam - Grafmag - przygotowała taki zestaw, więc zachęcam wrzucam, może kogoś zainteresuje.

https://grafmag.pl/artykuly/darmowe-alternatywy-photoshopa-online

4

@Colon
Z całym szacunkiem, ale te staty ewidentnie mówią o dużo większej propagandzie i nieobiektywności niż TVN. Poza tym porównywanie Telewizji Publicznej z Telewizją Prywatną jest średnio odpowiednie.

1

""Boże Ciało" Jana Komasy może się pochwalić świetnym wynikiem w polskim box office (...) już w chwili premiery zaliczyło znakomity wynik, przyciągając do sal kinowych aż 165 tysięcy 666 osób. Od tamtej chwili produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. Wyniki frekwencyjne nie spadają, a w ciągu ostatnich trzech dni wręcz wzrosły. Wyniki oglądalności tegorocznego polskiego kandydata do Oscara wynoszą, po drugim weekendzie, 488 tysięcy 463 widzów."

Bardzo dobra informacja. Fajnie, że ludzie chodzą/zaczęli coraz bardziej zwracać uwagę na kino ambitne, a nie tylko rozrywkowe, czy nie daj Boże kino Vegi.

1

@Jacu327
Czochranie Garfielda w pełnym słońcu.

4

@LloretDeMar
Fajnie, że masz takie podejście :)
Osobiście z dziedziną gier jestem bardzo powiązany, sam w zasadzie się uczę je robić, więc dla mnie to coś jakby dla Ciebie zapewne Polska reprezentacja w piłce była jedną z najlepszych ekip na świecie :P
Jestem mega dumny z Nich. I nie tylko, również z Techlandu, 11 bit Studios, Farm 51 itd. Sporo mamy firm, które robią dobre gry. Na czele z CD Projectem, który wyrasta na hegemona na świecie. Super, że coś takiego jest w naszym kraju. Dobra opinia na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?