macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy
Ok, spoko ;)
Dla mnie akurat często mówi bardzo dobrze, gorzej z formą materiału.
35
"Hiszpańskie media informują, że gdy Barça straciła bramkę, Messi z kamienną twarzą patrzył na Ernesto Valverde przez ponad 10 sekund. Kiedy Bask to zobaczył, odwrócił się i spoglądał na piłkarzy Slavii."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/73308228_1061321404210014_413898572317065216_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQk9jP7oEryG1Cnhd69BFIbcIK_v3JEHVHiNDbwkq2EgzkZLpJIimQa1-b731snbgH4&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=76bc9f44e05803f0e90224e2200b486a&oe=5E17A9A1
0
@Chwytliwy
Uważam, że mój imiennik ma sporo mądrego do powiedzenia ;)
Tylko nie zawsze forma mi odpowiada, ale to już kwestia gustu. Tak czy inaczej, z tym trafił w sedno. Tak samo (jak dla mnie) z transferem Neymara.
4
Stosunkowo rzadko Go oglądam, ale po raz kolejny Footroll świetnie podsumował problemy Barcelony, które są już od paru lat.
"Mógłbyś wygrać wszystko, lecz przegrywasz.
Czemu? W kadrze masz Higuaina... w Barcy Bartomeu."
6
@Lamora
#TeamCocaCola
1
@tristan87
Bardzo wylewna. Zagotował się wręcz ze złości.
0
@Kluivert_P
Co na to rodzina?
2
@Jakchcesz
Aaa, to bardziej uniwersalny jest ketchup :)
3
@Jakchcesz
Zależy do czego.
Do pizzy ketchup, czasami do kanapek też, a do kiełbaski, czy do frankfurterek musztarda.
0
@Criss18Barca
Ta muzyczka by się tutaj przydała:
0
@nwchades
Raczej średnio :D
Ale w sumie może. Takie dziwne rzeczy pojawiały się w przeszłości, człowiek wchodził, bo śmieszne i to zapamiętało, że lubię dziwne rzeczy :D
Ten renifer z tęczową grafiką z d*py też ostry...
1
@Ogorinho1974
Tak. Wydało się. Jutro kupuję tęczową koszulkę.
0
@nwchades
Specjalnie zrobiłem screena, by Ci udowodnić że u mnie jest :)
https://zapodaj.net/859df09ae86d5.jpg.html
3
Klient zażyczył sobie już kartkę świąteczną. Więc szukam jakichś świątecznych zdjęć/materiałów. Na popularnym stocku ze zdjęciami, wpisałem po prostu "christmas". Na pierwszej stronie, od razu, pokazało mi się to:
https://www.istockphoto.com/pl/zdj%C4%99cie/happy-family-and-christmas-gm1097450158-294708273
:/
18
Dla wielu miły fakt:
Dokładnie za 2 miesiące będziemy zasiadać do wigilijnego stołu.
Boże Narodzenie już za 61 dni!
0
@Bagsik88
Ziomuś, z 2x Ci to tłumaczyłem :) Nie chce mi się już. Dobrego dnia :)
0
@Bagsik88
Gdzie widać co innego? Co widać co innego? :D
Krytukuję, bo uważam że daną rzecz należy skrytykować. Jeśli coś należy pochwalić, to chwalę. Normalna rzecz. A że widzę dużo problemów w Barcelonie, to o tym mówię/piszę, gdyż uważam to za normalną krytykę. Ludzie mają różne obserwacje, Ty masz inne, ja mam inne, więc to jak dla mnie logiczne, że jak coś mi się nie podoba to krytykuję, a jak Tobie coś się nie podoba, to Ty krytykujesz. Tak jest w tej sytuacji.
0
@Bagsik88
Bo takie są fakty, że od minimum 3 sezonów klepiemy się po plecach, wmawiając sobie, że oszczędzanie sił, że coś tam, a na wiosnę jest notorycznie tak samo? W takiej sytuacji, krytyka jest zdecydowanie uzasadniona.
Poza tym podałem Ci przykłady, gdzie nie krytykuję na siłę wszystkiego, a Ty się uczepiłeś jednego i wrzucasz resztę do tego samego worka, co jest po prostu głupie.
0
@Bagsik88
No nie wiem czy na siłę :)
Nawet PiS chwaliłem w paru postach, mimo że zdecydowanie nie jest mi po drodze z tą partią. Mówiłem o tym, że cenię u Nich nacisk na rodzinę etc. Po Liverpoolu i Romie, mimo że zdecydowanie byłem za zwolnieniem Valverde, to nie obwiniałem Go w 100%, a szukałem problemów w różnych sprawach, głównie w zarządzie tego klubu. Gdybym na siłe wszystko krytykował, to nie spoglądałbym na pozytywne aspekty np. linii pomocy w tym sezonie, o czym już pisałem wielokrotnie, że linia pomocy funkcjonuje po prostu lepiej. A to, że jako kolektyw 11 zawodników już jest gorzej, to inna sprawa. Ale fakt faktem, że jeśli chodzi o Barcelonę, widzę więcej negatywów i mniej pozytywów na wiosnę. Ale (o czym również wspominam często przy tego typu rozmowach) dopuszczam myśl, że mogę się mylić i życzę ludziom o odmiennym zdaniu, żeby w tym wypadku mieli rację i żeby Barcelona na wiosnę wyglądała dużo lepiej. Łącząc to wszystko, nie uważam, że na siłę wszystko krytykuję :)
0
@Bagsik88
Ok, ale co jest złego w rozwinięciu podanego przez Ciebie faktu? Napisałeś, że w tej kolejce nie miało to odzwierciedlenia w wynikach - ok, a ja napisałem, że generalnie przez cały sezon, takie rzeczy będą miały znaczenie, oraz że "dla jednego wyniki się liczą, dla drugiego nie" co również jest faktem, ponieważ ewidentnie ludzie broniący dzisiejszą Barcelonę kryją się samymi wynikami i o tym wspominają bardzo często - również Ty.
0
@Bagsik88
Nijak? Bo PSG i Chelsea w tym momencie nie są na poziomie na który powinna aspirować Barcelona. Poza tym jeśli chodzi o Katalończyków, to tutaj dochodzi sprawa historii, stylu gry, filozofii etc. Czyli czegoś, czego PSG, czy Chelsea nie mają aż tak zakorzenionego.
0
@Bagsik88
Nie, a ja po prostu odpowiedziałem na ten fakt, trochę go rozwijając wprowadzając moją myśl ;)
0
@Bagsik88
Ok, skoro tak twierdzisz... :)
1
@Bagsik88
Ale ma odzwierciedlenie w jakości gry drużyny, jak i na przestrzenii całego sezonu. No ale dla jednego tylko wyniki się liczą, a dla drugiego wynik to nie wszystko...
0
@Bagsik88
No nie są tak dominowani. LFC potrafi sobie radzić z atakiem pozycyjnym przeciwników, przeciwnicy nie mają miliona strzałów i groźnych sytuacji. U nas tego jest po prostu więcej. Podobnie jest z City. Dominowani są po prostu mniej niż my, przeciwnik zazwyczaj ma mniej groźnych sytuacji w konfrontacji z tamtymi zespołami, niż z nami.
5
@Danny Gaucho
Pszeciesz oszczendzajo sie na wiosnem! Jak co roku!
0
@Janiama
Heh, to dobrze że jesteś pewien. Zazdroszczę po ostatnich 2 sezonach, autentycznie. A co do tych sytuacji, to tak samo Slavia mogła zamknąć ten mecz, miała sporo sytuacji. To samo. W meczu z LFC to się akurat zgodzę, mogliśmy w I połowie parę bramek strzelić przed LFC. Ale nie zmienia to faktu, że wiele meczów jest chaotycznych i bojaźliwych, przez co obraz tej drużyny jest dla mnie przeciętny.
0
@Janiama
Każdy ma problemy, ale nie każdy z takim potencjałem kadrowym jak FCB daje się tak dominować. Przecież wielokrotnie Barcelona jak jest dominowana, to zachowuje się jak dzieci we mgle. To jest bardzo częste. City, Liverpool, czy Juventus nie są aż tak bardzo dominowane w meczach, a jeśli są, to zdarza się to rzadziej niż my. U nas mecze wygrywają bardziej indywidualności. I tak jest od paru lat, nawet jeszcze przed Valverde. Ale to moje zdanie. Wielokrotnie już o tym pisałem, nie uważam, że ten sezon będzie przełomowy. Moim zdaniem skończy się tak jak rok temu, czy 2 lata temu, ewentualnie bez jakiejś większej kompromitacji, ale z odpadnięciem i ciągłym klepaniem się po plecach. Po prostu wiele rzeczy w tej drużynie nie funkcjonuje jak... w drużynie.
14
@Janiama
"Chłopcy z Camp Nou potraktowali mecz jak normalny dzień w biurze..."
Dla piłkarzy z Camp Nou normalny dzień w biurze to taki dzień, kiedy pracownik niższego szczebla Cię mocno dominuje i potrafi wytknąć wszystkie Twoje braki i błędy? Potrafi Cię zdominować i zawstydzić?
W takim razie piłkarze z Camp Nou powinni zmienić biuro... albo szefa. Albo jedno i drugie i pójść na jakieś szkolenie. Bo to nie jest normalny dzień w biurze.
PS. I żeby nie było: takie coś może się zdarzać, nie da się grać ciągle dobrze i ciągle dominować. No ale jednak w tej drużynie tego jest zdecydowanie za mało, a zdecydowanie za często prawie każda drużyna niezależnie od jej renomy, potrafi nas wstydliwie cisnąć i dominować.
6
"Polska stała się światową potęgą na rynku gier. Jak wynika z raportu PKO BP, w latach 2013-2018 wartość eksportu wzrosła o... 3810,5%.
Nasz kraj stał się w ciągu ostatnich lat prawdziwym zagłębiem dobrych gier, a metka „Made in Poland” cieszy się coraz większym uznaniem. To efekt Wiedźmina 3, Dying Light, This War of Mine oraz innych polskich tytułów, które zdobyły serca i portfele graczy z całego świata.
Analizę rynku „konsol i urządzeń do gier wideo”, do której najwyraźniej zostały zaliczone gry komputerowe, przeprowadzili analitycy PKO BP. Okazało się, że mamy być z czego dumni: oferta polskich studiów jest tak dobra, że w 2018 roku zajęliśmy 4. miejsce na świecie pod względem wartości sprzedawanych poza granice towarów. " Antyradio.pl