1

@pawelfcb2010
Przecież to TVP. Tutaj nie ma zależności kto kim był w przeszłości, czy ma kwalifikacje, czy jest dobry etc.

17

Było? Jeszcze polecam rozwinąć rozmowę. Ktoś odpowiedział: "No tak, bo Messi i Van Dijk generalnie nie zasłużyli. Weź Pan przestań.", na co dyrektor TVP Sport: "Messi? Za co?". Totalna ignorancja i głupota, a wypadałoby użyć mocniejszych słów. Jeszcze zrozumiałbym jakby to był jakiś przeciętny dziennikarz, ale tutaj mówi o tym dyrektor TVP Sport... ech.


4

@Janiama
Mam znajomego, który nienawidzi Barcelony, ale uwielbia Kloppa. Choćby ze względu na Jego minę, chciałbym to zobaczyć :)

Klopp w Barcelonie. Jedno z największych marzeń. Ale nie wydaje mi się by to było realne. Głównie ze względu na Bartomeu. Wydaje mi się, że On chce trenerów trochę bardziej spokojnych, wyważonych, którzy będą grzecznie wykonywać swoją pracę. Bartomeu chciał ściągnąć "swoich" zawodników, to ściągnął. Valverde nawet nic nie pisnął, dopiero później w wywiadach trochę sugerował, że nie o takich zawodników mu chodziło. A Klopp jakby przyszedł, to na takie rzeczy by sobie nie pozwolił.

0

@Bartek46 taktyk

8

@Rewolucja123
Super, dziękuję za informację :)

3

"W niedzielę trzeba pokazać swoją najlepszą twarz. Wszyscy na stadionie muszą być w doskonałej formie. Nawet panowie sprzedający hot dogi. Każdy, kto tylko wejdzie na Anfield, musi być w najlepszej dyspozycji. Zależy mi na tym, byśmy, nie wiedząc, jak skończy się to spotkanie, włożyli w nie wszystkie nasze emocje. Zagrajmy w piłkę." - Jurgen Klopp

Kurde, jak ja uwielbiam tego faceta...

2

Zasłużył Busquets, dobra zmiana, po Jego wejściu gra trochę się polepszyła

1

Świetnie weszli w tą drugą połowę, to trzeba przyznać. Chwilo trwaj

8

Ja się tam cieszę. Jasne, gra nadal jest żenująca, ale przynajmniej żyję w czasach najlepszego piłkarza wszech czasów. I z tego się póki co najbardziej cieszę i chce się tym delektować póki mogę, bo za parę lat już Go nie będzie...

9

Generalnie po 1:0 było pozytywne zaskoczenie: zamiast się trochę cofnąć jak to się często zdarzało, to trochę odważniej ruszyli na bramkę przeciwnika. Ci zawodnicy z bardziej odważnym trenerem byliby dużo lepsi, jestem tego pewien.

3

Co byśmy bez tego gościa zrobili...

0

Abstrahując od żenującej gry, to gol po prostu pechowy...
Tak czy inaczej ciekaw jestem kiedy kibice wyciągną białe chusteczki :)

1

Ależ się ciężko ogląda tą drużynę, ech...

12

No, to teraz się cofamy i oddajemy inicjatywę :)

1

Celta 70% posiadania piłki przez pierwsze 10 minut :D
Nawet ciężko to skomentować. Abstrakcja.

1

@Janiama
No tak, prawda :D

0

@Janiama
Cóż, znasz moje zdanie na temat Barcelony, więc życzę Ci żebyś miał rację ;)

0

@Janiama
Heh, już chciałem Ci gratulować, bo myślałem że to Twoje :P

2

@4drian0
Manchester by the Sea

5

@Cave
Cudo. Ale w 8K? Ktoś chyba ma 4x RTX 2080Ti :)

5

@Borneo
Wg. mnie Jego kariera będzie wyglądać tak:
Włochy (np. Juventus) -> reprezentacja (np. Hiszpania, choć daj Boże by Argentyna jak Messi jeszcze będzie grać) -> Barcelona (dyrektor sportowy, ktoś od szkolenia młodzieży).

0

@czosnekfcb
Możesz sobie zobaczyć np. tutaj, legalnie, za określoną kwotę:
https://player.pl/playerplus/filmy-online/bohemian-rhapsody,151898

Ewentualnie jak jesteś niegrzecznym chłopcem, to na torrenty i ściągać :)

12

"Zawodnicy Realu Sociedad rozegrają następne dwa mecze w La Liga (z Leganés i Realem Madryt) w takiej koszulce. Bez sponsorów, tylko z naszkicowanym "Anoeta Stadium" i miastem San Sebastián z przodu. W ten sposób oddadzą hołd niedawnej renowacji stadionu i miasta, w którym grają."

Ale sztos, wow.
@Kapitan hawk

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/75289357_421598485172005_2407670194106269696_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlTaDqCmjN-6H_Vbu0XMS9DQyEKui1lz9ArO8lcfyX8qVxpmmRJ6nwo5Zs2AdvF-74&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=d918f121aab080af6857a00cd598f742&oe=5E5898D1

0

@Azi
Nie oczekuję cudów, oczekuje jedynie nadziei na lepszą grę. A taka nadzieja jak dla mnie przybędzie wraz ze zmianą na ławce trenerskiej. I tyle. Jeśli to nie wypali, to trudno, ale przynajmniej będzie jakaś zmiana, a nie ciągła stagnacja i dalszy "rozwój" tego toksycznego "związku". Jednak żeby cała Barcelona się zmieniła, to potrzeba zmian na najwyższym szczeblu, a więc musiałby się zmienić cały zarząd. Do 2021 roku jest to wręcz niemożliwe. Dlatego trzeba liczyć na pomniejsze zmiany jak zmiana trenera. I własnie na takie zmiany liczę, które budzą nadzieję na lepszą grę.

4

@Azi
A może to Barcelona trochę odżyje?

2

@kerouac
Jechałem tylko po Polsce Flixbusem i osobiście bardzo polecam. Jest komfort jazdy, jeśli są spóźnienia to niezbyt duże, kierowcy mnie się zdarzali całkiem mili, bagaż bezpieczny. Wiele moich znajomych też poleca, np. podróże do Amsterdamu etc. Generalnie zachęcam :)

3

@Avada Kedavra
W ogóle ile precyzji było, ile pasji, ile pomysłów na rozegranie... dziś jest tak dużo niechlujstwa, że czasem puszczając Barcelonę mojej dziewczynie jest mi wstyd :D

3

@FC1899Barca
Za 50 lat jak Bozia da, to będę wnukom puszczać. Najlepszy i najpiękniejszy sposób grania w piłkę jaki został wymyślony.

13

@Shroud Przecież jest napisane Fifa The Best :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?