macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale że Dudka nie wzięli na mundial?!
0
@baczmus
Zrecenzuje jak wróce :D
4
Jak dobrze, że dziewczyna mnie wyciąga zaraz na Kraine Lodu 2. Przynajmniej będzie nieporównywalnie mniej wk**wienia. Powodzenia!
8
Spokojnie, wrócili z reprezentacji, muszą się rozegrać, to dopiero połowa sezonu i trzeba wierzyć w ten projekt sportowy!
0
@Bagsik88
Wybacz, ale jak dla mnie idiotyczne porównanie. Zupełnie inaczej jest odpaść z BVB, aniżeli z Barceloną po wygranych paroma bramkami pierwszych meczach, w dodatku posiadając lepszy skład od drużyn, które wymieniłeś + posiadając w składzie jednego z najlepszych zawodników w historii. To totalnie nie jest jednoznaczne. Żaden inny klub rangi Barcelony nie odpadł tak haniebnie jak właśnie Barcelona Valverde. Poprzednie sezony również były naznaczone kompromitacjami (PSG, Juventus), ale nigdy po wygranych meczach. Roztrwonienie takiej przewagi z takimi zawodnikami to nic innego jak frajerstwo. I to frajerstwo jest po stronie zawodników, jak i właśnie Valverde. Więc reasumując: porównanie totalnie z d*py.
0
@Suzu
Jeśli nie wygra w tym sezonie LM, to jak dla mnie nie ma szans. Kompromitacje w najbardziej prestiżowych rozgrywkach zbyt rzutują na Jego karierę. Wydaje mi się, że pójdzie do jakiegoś Bilbao, czy Evertonu. Na pewno nie pójdzie to klubu tak dużego jak Barcelona, Real, City, PSG itd. No chyba, że wygra w tym sezonie tryplet/LM. Tylko to Go może "uratować" i zrekompensować te porażki za Jego kadencji.
0
@koksik2700
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@koksik2700
Heh. "Jakubie zrób mi loda!" z Tabalugi to też obietnica bez rzeczywistego pokrycia...
0
@Chakalaka
W Multikinie, ale to w sierpniu :P
Teraz, wczoraj oglądałem na kompie :)
10
Wczoraj po raz drugi obejrzałem sobie w całości "Once upon a time in... Hollywood" Tarantino i muszę powiedzieć, że podobał mi się bardziej niż za pierwszym razem. Po wyjściu z kina byłem trochę skonsternowany, mimo że klimat filmu bardzo przypadł mi do gustu. Długie ujęcia z Pittem jadącym samochodem, agresywne cięcia akcji, brak jakiejś spójnej struktury... trochę mnie to uwierało. Jednak wczoraj zobaczyłem w tym wszystkim jakiś sens, jakąś spójną całość. Dodatkowo w filmie jest tyle nawiązań do tamtych czasów, jak i do reszty filmów Tarantino, że jest to aż niesamowite. Podoba mi się również to, że można ten film dowolnie interpretować, przez co dyskusja o tym filmie może trwać godzinami. A sam film wydawał mi się jeszcze bardziej wzruszający, szczególnie przez oddanie hołdu Sharon Tate.
Jedyny zgryz jaki miałem to końcówka. O ile za pierwszym razem było to bardzo zaskakujące i po prostu śmieszne, o tyle teraz wydaje mi się to może zbyt przerysowane... no ale to jest Tarantino, tutaj przemoc jest zawsze mocno przerysowana. A końcówka miała poniekąd ośmieszyć bandę Mansona.
No i po raz kolejny zachwycony byłem muzyką i dobraniem muzyki do odpowiednich scen. Coś pięknego. Sami zobaczcie, początek filmu, szczególnie moment od 3:05:
0
@Kengo
Messi powinien przyjechać na koźle :P
7
@Odesseiron
Kuła Odesseiron, to ju nie dzisiej, to trzeba usiąść na spokojnie
29
Logo na 30-lecie konkursu "Teraz Polska".
Takie trochę penetracyjne.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74423842_2564032070353883_2269005529982435328_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=2aB1yZ05fNYAQnlQDpiTdKfZoDJjPSzcgPHStmYUUWSQpeVp0o2bwATMA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=92080d4fd530c453b03a3ede6f5bf711&oe=5E4C400E
0
@A_Gomesinho_21
Kaczyński chciał zmienić kota, ale opozycja się nie zgodziła. W nocy przepchnęli jednak tą ustawę. Kaczyński ma nowego kota. Nazywa się Donald.
6
@Rewolucja123
No pozwolę się z tym niezgodzić. Jak dla mnie i tu i tu wina piłkarzy, trenera, zarządu... generalnie po trochu wszystkich. A kogo większa to już sprawa drugorzędna i bardzo szczegółowa. Ale za to co oglądamy dzisiaj nawiększą wine ma zarząd. Ewidentnie ingerują w to jakich zawodników ma Barcelona, nie mają pomysłu na tą drużynę.
0
@Nano22
Troszeczkę tak :P
Choć przynajmniej na Anfield mieliśmy parę sytuacji. Ale się zes_ało...
0
@Chwytliwy
Tak ;)
0
@MesQueUnClub_87
Spooooko :P
Nad lapkiem też się zastanawiałem. Ale jednak #PCMasterRace, więc raczej będę inwestować w stacjonarkę.
0
@MesQueUnClub_87
Sam jesteś kurła mini lodówka...
Spójrz na tą minimalistykę, na tą elegancję, na szkło hartowane z boku. Mega to się komponuje. W lodówce czegoś takiego nie masz.
0
Ech, jaka ta obudowa jest śliczna... Po raz pierwszy w historii będę polować na ten cały "Blak Frajdej", bo może będzie w dobrej cenie. Generalnie bardzo lubię jak coś nie tylko jest funkcjonalne, ale też ładnie wygląda, również jeśli chodzi o komputer. Marzy mi się kiedyś chłodzenie wodne... ale na to trzeba potężnie zarobić, więc to śpiew przyszłości.
https://www.x-kom.pl/p/463038-obudowa-do-komputera-fractal-design-define-s2-czarna.html
17
Ale dzisiaj ogień na LR :D
Idę się dalej wykłócać. Krew ma się polać!
https://thumbs.gfycat.com/WearySillyDore-small.gif
1
@Nano22
No a ja nigdzie nie napisałem, żeś jest zwolennikiem partii Jarka :)
To trochę jak ja, czyli mnie też się uważa, że jestem zwolennikiem PO/KO i mam obrazek Tuska z aureolą nad łóżkiem. A uważanie jakąś partię za odrobinę lepszą od drugiej nie oznacza jeszcze poparcia.
PS. Ale nie zamierzam ukrywać, że bliżej mi do Tuska i Jego ugrupowania niż do PiS-u i Jarka. Tak czy inaczej z pewnością nie jestem w stanie na Nich zagłosować.
0
@Nano22
No ale ziomeczkowie powyżej napisali Ci prawdę. Rządy PO również nie były dobre (prawda), tak więc raczej nie chcemy by powrócili. Ale napisali również, że "PiS to jeszcze gorsza hołota" co dla wielu jest również prawdą. Dlaczego, nie chce mi się pisać, już zostało wiele na ten temat powiedziane. Drugi ziomeczek napisał Ci "PO nie łamało prawa i nie prowadziło nas w stronę Turcji albo Iranu" co również jest prawdą, bo nie pamiętam takich akcji jak z sądami, TK, czy z wieloma innymi sprawami za rządów Platformy.
1
@barcelonistka1899
"My" też protestowaliśmy. Były jakieś tam marsze KOD-u, czy ludzie wychodzili jeśli chodzi o sprawę sądów. Ale u nas tak to jest, że te rzeczy są skutecznie wyśmiewane, nawet jeśli tak na dobrą sprawę nie są takie złe. Ale propaganda działa znakomicie. To jedna sprawa. Druga sprawa jest taka, że trudno nie wyśmiewać, skoro taki Mateusz Kijowski robi z KOD-u jakąś organizację do własnych potrzeb. Więc ludzie wychodzą, ale póki co to na stosunkowo małą skalę by zagrozić propagancie rządu i źle się do tego zabierają przez nieudolne zarządzanie. Jednak jak tak dalej pójdzie, to coraz więcej ludzi zacznie wychodzić i skończy się to źle dla całego kraju. Jestem przekonany, że w końcu to wszystko j*bnie.
5
W tym momencie CD Projekt jest warty więcej od 4 największych firm energetycznych w Polsce (!), czyli od PGE, Energa, Enea oraz Tauron razem wziętych. Jakaś masakra.
"Grupa CD Projekt przekazała inwestorom najnowszy raport finansowy obejmujący trzeci kwartał tego roku (okres od 1 lipca do 30 września), który okazał się niezwykle owocny dla polskiego gamingowego giganta, przerastając wstępne oczekiwania większości analityków. W przeciągu kwartału spółka wypracowała 92,9 mln zł przychodów, co jest wynikiem o 38,3 procent wyższym od analogicznego okresu w 2018 roku. Specjaliści z branży finansowej spodziewali się przychodów o około 16 milionów złotych niższych od tych uzyskanych. Podobny błąd popełnili w przypadku zysków netto. W trzecim kwartale CD Projekt zarobił 14,9 miliona złotych, podczas gdy finansiści przewidywali średnio, że suma ta wyniesie ok. 12,9 miliona. W porównaniu do trzeciego kwartału 2018 roku, odnotowane przez firmę zyski spadły nieznacznie o 3,8 procent. Skumulowane roczne zyski netto grupy CD Projekt przekroczyły już pułap 65 milionów złotych."
https://www.gry-online.pl/newsroom/raport-cd-projekt-za-iii-kwartal-zyski-rosna-powyzej-oczekiwan-in/z31d068
21
"TVP bawi i uczy"
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/76909375_2787051047993744_3143480817276157952_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=o7xto8xGDkIAQmbwJjlbtEKoFrhxhRwrBZTxOEZXiXC3h1tB_gmjT9NYA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=3e20f8137a3ddc6283549a4cb8bed92e&oe=5E8C2467
9
@Salwik92
No to sporo osób ma klapki na oczach. W sumie cały kraj, bo można dojśc do wniosku, że każdy kto popiera kogoś z ugrupowania Jarosława, czy Tuska nadaje się do określenia, że ma klapki na oczach.
33
No i będzie pełna kulturka w TK. W sumie to już brak sił na PiS i szkoda to wszystko jakoś znacznie komentować. Wstyd dla ludzi na Nich głosujących, a tym samym wstyd dla całego kraju. Jak dla mnie najgorsza władza XXI wieku, bez dwóch zdań. Nie wyobrażałem sobie, że można gorzej rządzić od PO, ale jednak PiS bije wszystkie rekordy.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/75481825_3229007413782369_945412182630203392_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ohc=KJB9RkPAjuYAQnMu4P62_xgZNKW4w5tzToY6_KCiEDcuzDXjhoxWQojSA&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=2545fa3dbd94079a1aa941a4239611dc&oe=5E4180B5
0
@ArdoFCB
Zapytaj się Łysego z Uefa i tych innych. Ja nie wiem.
0
@shinthps
Absurdalny i głupi. Ale nic nie przebije MŚ w Katarze w zime. Kurła nic. Nawet zostanie Valverde do 2022.