macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qlewer
Racja, poprawione ;)
8
Moja nominacja:
@SHIBA
Za Jego ciekawostki, które są jedną z najlepszych rzeczy na La Ramblii. Nigdy nie przestawaj, proszę.
Wyróżnienia:
@Odesseiron
Za niesamowicie mocną wątrobę!
@ViscaBarca123
Za wielką wiedzę odnośnie La Masii, która pomaga wszystkim zrozumieć co się dzieje z chlubą Barcelony.
@Janiama
Mimo, że się w wielu sprawach sportowych nie zgadzam, to mocno doceniam Jego punkt widzenia, optymizm i wiedzę, która na pewno jest większa niż moja. Oby Twoje przewidywania odnośnie Barcelony w tym sezonie znalazły ujście w rzeczywistości!
@Cochise
Na koniec oznaczam użytkownika, który bardzo rzadko się udziela. Dlatego ta nominacja to bardziej zachęcenie do większego udziału na stronie. Panie Cochise, Pan jest cholernie mądry i Pana tutaj brakuje. Jak Pan już coś pisze, to Pana ludzie słuchajo i Pana popierajo. Wracaj Pan!
0
@D10SLEO czyli jak zawsze....
0
Szkoda, że po tej świetnej 1 połowie, czy nawet 60 minutach teraz gra Barcelony to mem... Ech.
0
Messi symulka. Świat naprawdę się kończy... :(
0
Taką Barcelonę chce oglądać jak w tych ostatnich minutach. Dlaczego to jest takie rzadkie, szczególnie na wyjazdach? Ech.
4
Mega inteligentne zachowanie Messiego
0
Teraz wróci, odpali se CeeSa i będzie git
1
Dembele kontuzja. Ja pierdziele, już naprawdę nie mogę na Niego patrzeć czasami...
0
Borussia póki co nie istnieje.
1
Rakitić forma tragiczna póki co. Totalnie nie rozumiem tego wyboru. Ale od pierwszych minut starają się grać ofensywnie i to się ceni. Oby tak dalej.
0
@vangoor
To też prawda ;)
8
Na różnych polskich stronach już płacz w komentarzach, że Messi prawdopodobnie zdobędzie ZP. Ludzie się przekrzykują, że nie zasłużył, że za nazwisko, że kurła WAN DAJK go zniszczył, że Lewandowski przecież wczoraj 4 bramki i że to Polak Rodak, to powinien, bo wtedy samoocena wielu Polaków poszybuje na poziom ego rodziny Cristiano i że w ogóle to ranking bez sensu. To dopiero prapremiera. Premiera nastąpi już w poniedziałek. Ależ będzie ogień, ależ będzie wylew.
PS. Im dłużej czytam opinie nie tylko samych "Kowalskich" komentujących z pianą w ustach różne sytuacje w piłce, ale też i różnych "dziennikarzy", tym bardziej zgadzam się z @Janiama , że ludzie rzeczywiście nie mają totalnie pojęcia o piłce. Nic. I tak. Tutaj też mówię o sobie. Nie znam się na piłce. Wszystko to tylko moje przypuszczenia, moje spojrzenie na to wszystko etc.
0
@aspider
Tutaj jest wszystko opisane:
http://300gospodarka.pl/news/2019/11/27/w-swiatowym-rankingu-dobrobytu-polska-wrocila-do-poziomu-z-2009-roku/
https://www.prosperity.com/
https://www.prosperity.com/globe#POL
1
@TheNekro94
Weź mi też.
5
"Legatum Institute Prosperity Index mierzy poziom dobrobytu na świecie w oparciu o 300 różnych wskaźników z każdego kraju. Według tego rankingu dobrobyt w Polsce wrócił do poziomu z 2009 roku.
W ogólnym rankingu Polska zajęła 36 miejsce na 167 krajów – co oznacza, że utknęliśmy na tym miejscu, ponieważ nic nie zmieniło się od 2009 r.
A dokładniej mówiąc, zatoczyliśmy koło. Przez pierwszą część mijającej dekady oscylowaliśmy wokół tego miejsca, aby w 2015 roku trafić na miejsce 30 – najwyższe w naszej indeksowej karierze. Jednak od 2015 roku spadaliśmy regularnie w każdej edycji."
Myślę, że reformy PiS-u spokojnie nam dadzą miejsce jeszcze godniejsze dzisiejszej "władzy" :)
I w ogóle trzeba anulować ten ranking. Na pewno to kłamstwo. Bo przecież cały świat nam zazdrości.
0
@Kompletny
1:0, a później oddajemy inicjatywę :P
2
@Striker
CCleaner pozwala Ci po prostu zaoszczędzić czas. Paroma kliknięciami usuwa wiele niepotrzebnych plików, a tak to musisz sam se grzebać...
6
@BarcaInfo
No to powinni dzisiaj podwójnie po d*pie dostać.
14
@BarcaInfo
Po treningu na bank dzwonił do matki.
1
@Avada Kedavra
Wchodząc w link bałem się, że będzie Kołtoń z Ronaldo, czy coś... ale na szczęście rzeczywiście świetny wywiad świetnego dziennikarza ze świetną osobą. Dzięki!
24
@AllBundy
A najbardziej ten przykuc. Próbowałem wiele razy i nie potrafię tak imponująco kucać jak On. Wyćwiczone do perfekcji.
21
@SeeleyBooth
Czy był w historii jakiś piłkarz, który aż tak bardzo płakał o indywidualne nagrody? Bo sobie nie przypominam. A tutaj nie dość, że CR sam płacze i musi w 90% zaznaczać to jaki jest za**bisty, to jeszcze wychodzi taka siorka czy matka i również płaczą. No, ale zapomniałem: ON JEST PO PROSTU AMBITNY!
Chore. Brzydze się czymś takim.
13
@BarcaInfo
Miód na moje oczy takie informacje. Biedny Cristiano, zawsze pokrzywdzony, zawsze z kontuzjom, zawsze najlepszy, a ludzie tego nie widzo. Powinien wszystkie nagrody wszech czasów zdobywać, włącznie ze Złotom Piłkom efcebarcakom. Zaraz wyjdzie wojowniczka siostra i zacznie pierdzielić, że wszyscy to mafia, matka Cristiano też wyjdzie i zacznie płakać, że synek nie dostał nagrody, bo przeciez on jest taki dobry i dzień dobry mówi...
1
@kerouac
Haha :D
Wiedźmin z Wałęsą to byłby najlepszy serial wszech czasów. Jeszcze Duda w roli Emhyra i mogę umierać.
0
@Avada Kedavra
Ja niby też, ale na bank wielu mnie postrzega jako grupa nr. 1. Tak samo jak to, że codziennie spuszczam się nad zdjęciem Tuska. Meh.
0
@TheNekro94
Bo nie pijesz ze mną. Jakbyś pił, to przestałbyś się martwić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
27
Dzisiaj będzie się działo na LR. Przeciwnicy Valverde (zdecydowana większość) vs. obrońcy Valverde (garstka dzielnie walczących wojowników) vs. ludzie, którzy widzą problem w Valverde, piłkarzach jak i zarządzie, vs. ludzie którzy mają na to po prostu wyrąbane. A koniec końców i tak wszyscy będą wk***wieni :D
PS. Napijmy się.
1
Dybala o.O
Mówił, że częściej rozmawia z Messim. Podejrzewam, że wiele z tych rozmów dotyczyło wolnych.
0
@xVENUMx
Może jest, ale jeśli jest, to pewnie nie tak jakbyś chciał, szczególnie, że to BLACK frajdej ( ͡° ͜ʖ ͡°)