macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@klemens100
Już myślałem, że znowu coś z rządowym autem...
5
Przedstawienie Geralta z paroma nowymi scenami :)
78
@VamosRakieta
A widziałeś Lewandowskiego ze Słoweniom?
3
@Nano22
ani premier, ani król, ani sejm
tylko jeden ziomek z kotem na żoliborzu
4
@Barca_Big_Moment
Ludziom. Dziewczynom i chłopakom.
4
@joloskyy
A Way Out.
4
@Barca_Big_Moment
Już mnóstwo razy było to wałkowane, Guardiola jako trener nie wróci i już. Niezależnie od tego kto rządzi, ale też tym bardziej jeśli za sterami jest Bartomeu, z którym Pep nie miał dobrych stosunków.
1
@Kamiloza91
Dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@tristan87
ee to nie oglądam
0
@Wejson
1. Za pomocą CCleaner usuń niepotrzebne pliki.
2. Wpisz w wyszukiwarce msconfig, przejdź na zakładkę uruchamianie i wyłącz niepotrzebne rzeczy przy uruchamianiu systemu.
3. Sprawdź, czy system jest aktualny, jeśli nie jest -> zainstaluj aktualizacje.
4. Jeśli nic nie pomoże -> zainwestuj w dysk SSD i zrób format.
0
@masq
Daj spokój. Masz:
https://www.olx.pl/
34
@masq
sprzedaj bilety, ligowe el clasico jest tylko 2x w sezonie, a star łorsy bendo tydzień później na torrentach
2
@Rewolucja123
No właśnie, bo grali na CN ;)
4
@Rewolucja123
Przecież grają pewnie na Camp Nou. Na wyjazdach czasami też. Ale wszystko się sypie na wiosnę od paru lat. Więc trzeba czekać co zaoferuje nam ta drużyna właśnie wiosną. Czy w końcu będzie jakaś pozytywna zmiana.
2
@Kamiloza91
Ja czekam na wyjazdy w LM, czyli na fazę pucharową. Teraz faktycznie to są pojedyncze przebłyski. Ale jeśli na wyjazdach w LM Barcelona będzie wyglądać pewnie, kreatywnie i po prostu dobrze, to wtedy będzie znaczyć że się coś w końcu zmieniło. Póki co fajne mecze dla oka, ale patrząc w przyszłość - wciąż jest obawa.
0
@blaugrana16
Ok, masz rację, że zarzucanie Borkowi stronniczości jest bezsensu w tym wypadku. Jego zdanie, nie mam z tym problemu. Jednak natomiast moim zdaniem jest to, że jak dla mnie specjalnie wybrał gola Sona. Takie mam wrażenie i tyle. Ale mogę się mylić. W ogóle o co my się spinamy... :D
4
No Pan Szpakowski totalnie odleciał z tą bramką Lewego. W ogóle ta Misja Futbol momentami jest strasznie głupia. Borek też mam wrażenie, że wybrał bramkę Sona specjalnie z innych względów niż powinien. W sumie takie pierdoły, ale jednak smutne, że najważniejsi dziennikarze w Polsce potrafią dość często gadać różne rzeczy nie do końca powiązane z rzeczywistością. Można mieć swoje zdanie, to oczywiste, ale niektóre słowa mówione przez Nich nie mają wielu podstaw merytorycznych. Czasem chyba na siłę chcą być oryginalni, co jest totalnie niepotrzebne i śmieszne.
3
@Barwindg
jak mame wejdzie do pokoju to bedzie troche pszypau
5
@Avada Kedavra
Noo, bo Ronaldo to cały czas bierze pilkę, biegnie, przyszpiesza i mija rywali :D
Ta seria zatrzymuje się na "biegnie", bo potem już piłki zazwyczaj przy nodze nie ma.
0
@Avada Kedavra
I jedno i drugie. Będzie zacięta walka :)
2
@Nano22
2008/2009 i 2010/2011
Szkoda, że max 2, bo dałbym jeszcze 05/06, bo od tego momentu zacząłem zdecydowaną większość meczów Barcelony oglądać. SopCast na zawsze w moim sercu.
0
@Hiacynk
Hajto, Wichniarek, Żewłakow, Kołtoń.
https://giphy.com/gifs/whoa-hd-tim-and-eric-xT0xeJpnrWC4XWblEk
25
@Janiama
Popiersie Atencjusza wykonane ze szczerego plastiku.
4
@Nano22
Troll i żart.
https://natemat.pl/292591,viki-gabor-inspiruje-sie-w-muzyce-jaroslawem-kaczynskim-to-fake-news
11
@LuisSalvano
codziennie mijam kilka ładniejszych dziewczyn i w swojej klasie również takowe miałem
1
@kubix05
Ja często wciąż tak robię :)
Ale coraz większy zawód mnie spotyka jeśli chodzi o zimę :/
0
@Barcaa12
Bo wszystko już wyprzedane :(
20
Chyba już wiem jakie bombki kupię w przyszłym roku.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/78258189_1270932996412887_6929535325249208320_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=S--IKAYoi30AQl2LTpTKGbjE2ymFuXXv4ICir8IOGMN7KEnT2MiIO8mng&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=83f21bf9753ae8c897958c42a3b4773f&oe=5E839FF1
0
@Avada Kedavra
Oby, byłoby miło. Ale Kidawie też trochę zabierze prawdopodobnie... sam nie wiem czy to dobrze. Zaś się podzielą głosy, jak w ZP i piłkarzach LFC :P
@bartekvisca
Nie wiem skąd On w polityce. Ale gada z sensem. Generalnie ja Go bardzo lubię jako człowieka, ale jeśli chodzi o kandydowanie... to nie wiem, mieszane odczucia. Muszę się więcej dowiedzieć.
0
Co sądzicie o Szymonie Hołowni? Właśnie na Jego facebook'u trwa Jego przemówienie i chyba będzie kandydować w wyborach prezydenckich 2020.