macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Genialne :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/79533612_2653732101370873_5391531639908073472_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_ohc=y7bpxvbvZDIAQmmqnOLH5QVX1LmP1HO3CDvNOidKm8dlHpBXDo9fC9kGw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=545457abc7b6371ced884ed3b342ca76&oe=5E7EA8C5
3
@Rewolucja123
Nie no skąd...
- Halo policja? Proszem prendko przyjechać na La Ramblem!
14
@Rewolucja123
Ciekawe skąd miałeś na taki TV pinionżki...
2
@Krisgum
Wszystkiego najlepszego!
@LaRambla ktoś jeszcze ma dziś urodziny, lub za 3 dni?
4
@FafitFCB
"Inicjatywa zakładania maski Messiego na #ElClasico!
Proponują, aby fani, którzy przybędą do Camp Nou, aby zobaczyć Barçę-Madryt, szukają maski z okazji szóstej Złotej Piłki Lwa." - translejtyd baj Gugl Translejt
6
@Coutinho007
To wszystkiego najlepszego, bo za 3 dni zapomne :P
26
Kartka z kalendarza:
"16 grudnia 1990 roku Pep Guardiola zadebiutował w barwach Barcelony."
Polecę klasykiem: reszta jest historią!
1
@MontelQ
Bo Maradona wyelymynuje Napoli za 3 miesiące!
4
@Nano22
Maradon... oesu, przepraszam, Messy!
3
Pod publiczkę lewaczka jedna! Tfu! Tylko Martyniuk.
0
@eltores
W ćwierćfinale będzie.
4
Cudo. To będzie wielki dzień Łysych.
4
"Rosyjski dziennikarz Anton Logwinow zasugerował w filmie na platformie YouTube, że Horizon: Zero Dawn - przygodowa gra akcji od studia Guerrilla Games, która dotychczas ukazała się wyłącznie na konsoli PlayStation 4 - otrzyma także wersję pecetową."
Mmm, grałbym. Byłoby świetnie, tym bardziej że na PC wrażenia wizualne byłyby jeszcze lepsze :)
0
@feiticeira
1. Bla bla bla
2. Bla bla bla
3. Bla bla bla
4. Bl... a nie, nie che mi się już. Twoje wypowiedzi zawsze dla mnie tak brzmią. Ignoruj tak jak ja Ciebie. Wesołych Świąt.
0
@NGTRX
Zaimponował mi tym angielskim.
1
@Suzu
Nie. Oni w ogóle nie myślą :)
7
Niech Pan zagra jakomś prawdziwom muzyke
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/80118719_2843494912327361_3552717245543088128_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ohc=wNwsYWLAGo0AQla4jxJV3bfDMoYYGRtAarG8aJNoqNbI6n67xOl2AKZAQ&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=9f3d23a4ab3a58c40f78c7fc8ef1c43e&oe=5E7C6A59
1
@Rafix98
Miło to czytać. Również dzięki za taki komentarz. Dobrego wieczoru i dobrej nocy!
12
@norbi77
Oni już tyle razy mieli ból d*py, że dziś w d*pie noszą chyba jakieś implanty i s*ają metalem...
2
@8Iniestazo8 Tokarczuk jest wybitną pisarką i to nie powinno ulegać wątpliwości. A to jakie ma poglądy, to już inna sprawa. A Greta jakaśtam to dla mnie trochę nieporozumienie, mimo że popieram walkę z klimatem etc. Ale raczej w inny sposób, nie tak wyniosły.
0
@SeeleyBooth @Kuubuz
Widzę Panowie podzieleni :P
Wpieprze się na krzywy ryj do dyskusji po obejrzeniu powtórki, lub po obejrzeniu obszernego skrótu :)
Tak czy inaczej... trzeba wygrać El Clasico. Najlepiej w dobrym stylu. Valverde z drużyną już udowodnili, że potrafią grać z Realem, więc niech będzie to dla nas piękna środa!
0
@Kuubuz
Muszę obejrzeć powtórkę. Widziałem jakieś wys*ywy zawsze inteligentnego El Jarka i jakiegoś nołnejma o tym, że Barca płacze. To mnie najbardziej skusiło do zadania tych pytań :D
2
Wczoraj znów nie mogłem obejrzeć meczu. Jak grała drużyna? Remis zasłużony? Widzę, że jakieś jajeczka były z sędziami, o co chodziło?
4
@Chwytliwy @Odesseiron
Wracajcie do zdrowia!
Ech, a mnie czeka usuwanie ósemki chirurgicznie bo leży płasko i trzeba naciąć kość, dziąsło i generalnie poważniejsza sprawa... :/ Na szczęście to już jakoś po nowym roku. No i przysługuje wtedy tydzień L4, więc nadrobię zaległości filmowo-serialowo-growe, o ile oczywiście nie będę umierać :P
8
@Odesseiron
Pankracy za**isty. Jesteś starszy, więc to zrozumiałe. Ja z takich oldschoolowych bajek to pamiętam oczywiście Reksia, Bolka i Lolka, Filemona, Bajki z Mchu i Paproci (ta muzyka jest genialna!).
8
@Odesseiron
Teleranka już nie ma, dobranocek też już nie ma... Te wieczory z Tabalugą, Arktosem i lodem, Muminkami, czy Gumisiami... kiedyś to było kurła
1
@JimMorrisonFCB
Ja też nie i psioczenie na Niego w tej sytuacji jest jak dla mnie bezpodstawne.
0
@JimMorrisonFCB
Proszem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7999073#comment-7999073
9
@Odesseiron
Na bank wzór Hajty.
8
@Hiacynk
Z całym szacunkiem, ale bezsensowne uogólnianie. Pod postem o tym co zrobił Ronaldo, mnóstwo ludzi zaczęło Go bronić, a nie pisać że jest gupi etc. Tak więc La Rambla potrafi podejść do sprawy bardziej obiektywnie i normalnie ;)