3

@Rewolucja123
Nie no skąd...

- Halo policja? Proszem prendko przyjechać na La Ramblem!

14

@Rewolucja123
Ciekawe skąd miałeś na taki TV pinionżki...

2

@Krisgum
Wszystkiego najlepszego!
@LaRambla ktoś jeszcze ma dziś urodziny, lub za 3 dni?

4

@FafitFCB
"Inicjatywa zakładania maski Messiego na #ElClasico!


Proponują, aby fani, którzy przybędą do Camp Nou, aby zobaczyć Barçę-Madryt, szukają maski z okazji szóstej Złotej Piłki Lwa." - translejtyd baj Gugl Translejt

6

@Coutinho007
To wszystkiego najlepszego, bo za 3 dni zapomne :P

26

Kartka z kalendarza:
"16 grudnia 1990 roku Pep Guardiola zadebiutował w barwach Barcelony."

Polecę klasykiem: reszta jest historią!

1

@MontelQ
Bo Maradona wyelymynuje Napoli za 3 miesiące!

4

@Nano22
Maradon... oesu, przepraszam, Messy!

3

Pod publiczkę lewaczka jedna! Tfu! Tylko Martyniuk.


0

@eltores
W ćwierćfinale będzie.

4

Cudo. To będzie wielki dzień Łysych.

4

"Rosyjski dziennikarz Anton Logwinow zasugerował w filmie na platformie YouTube, że Horizon: Zero Dawn - przygodowa gra akcji od studia Guerrilla Games, która dotychczas ukazała się wyłącznie na konsoli PlayStation 4 - otrzyma także wersję pecetową."

Mmm, grałbym. Byłoby świetnie, tym bardziej że na PC wrażenia wizualne byłyby jeszcze lepsze :)

0

@feiticeira
1. Bla bla bla
2. Bla bla bla
3. Bla bla bla
4. Bl... a nie, nie che mi się już. Twoje wypowiedzi zawsze dla mnie tak brzmią. Ignoruj tak jak ja Ciebie. Wesołych Świąt.

0

@NGTRX
Zaimponował mi tym angielskim.

1

@Suzu
Nie. Oni w ogóle nie myślą :)

1

@Rafix98
Miło to czytać. Również dzięki za taki komentarz. Dobrego wieczoru i dobrej nocy!

12

@norbi77
Oni już tyle razy mieli ból d*py, że dziś w d*pie noszą chyba jakieś implanty i s*ają metalem...

2

@8Iniestazo8 Tokarczuk jest wybitną pisarką i to nie powinno ulegać wątpliwości. A to jakie ma poglądy, to już inna sprawa. A Greta jakaśtam to dla mnie trochę nieporozumienie, mimo że popieram walkę z klimatem etc. Ale raczej w inny sposób, nie tak wyniosły.

0

@SeeleyBooth @Kuubuz
Widzę Panowie podzieleni :P
Wpieprze się na krzywy ryj do dyskusji po obejrzeniu powtórki, lub po obejrzeniu obszernego skrótu :)
Tak czy inaczej... trzeba wygrać El Clasico. Najlepiej w dobrym stylu. Valverde z drużyną już udowodnili, że potrafią grać z Realem, więc niech będzie to dla nas piękna środa!

0

@Kuubuz
Muszę obejrzeć powtórkę. Widziałem jakieś wys*ywy zawsze inteligentnego El Jarka i jakiegoś nołnejma o tym, że Barca płacze. To mnie najbardziej skusiło do zadania tych pytań :D

2

Wczoraj znów nie mogłem obejrzeć meczu. Jak grała drużyna? Remis zasłużony? Widzę, że jakieś jajeczka były z sędziami, o co chodziło?

4

@Chwytliwy @Odesseiron
Wracajcie do zdrowia!

Ech, a mnie czeka usuwanie ósemki chirurgicznie bo leży płasko i trzeba naciąć kość, dziąsło i generalnie poważniejsza sprawa... :/ Na szczęście to już jakoś po nowym roku. No i przysługuje wtedy tydzień L4, więc nadrobię zaległości filmowo-serialowo-growe, o ile oczywiście nie będę umierać :P

8

@Odesseiron
Pankracy za**isty. Jesteś starszy, więc to zrozumiałe. Ja z takich oldschoolowych bajek to pamiętam oczywiście Reksia, Bolka i Lolka, Filemona, Bajki z Mchu i Paproci (ta muzyka jest genialna!).

8

@Odesseiron
Teleranka już nie ma, dobranocek też już nie ma... Te wieczory z Tabalugą, Arktosem i lodem, Muminkami, czy Gumisiami... kiedyś to było kurła

1

@JimMorrisonFCB
Ja też nie i psioczenie na Niego w tej sytuacji jest jak dla mnie bezpodstawne.

9

@Odesseiron
Na bank wzór Hajty.

8

@Hiacynk
Z całym szacunkiem, ale bezsensowne uogólnianie. Pod postem o tym co zrobił Ronaldo, mnóstwo ludzi zaczęło Go bronić, a nie pisać że jest gupi etc. Tak więc La Rambla potrafi podejść do sprawy bardziej obiektywnie i normalnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?