macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak grają? Jak Messi po ZP? :)
Dopiero teraz włączyłem.
3
@Kajtek77
i alkoholik. 3 w 1
A, no i miłego dnia wszystkim, bo wryłem się z tym komentarzem jak Norek do Krawczyków.
0
@Explode
Trawe se może wziąć, śnieg niech zostawi...
6
Dziwne zdjęcie z mojego rodzinnego miasta. Dlaczego zimom?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/78540980_1833271756817337_2429835287665311744_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=yw9A3kq-9jUAQky96GvBSr6_4JCe1ze-O5LOFNQjm5ug2FgMRt3aV4bpA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b98a6bfaa5c847959c969a35c8ceb0a9&oe=5E88B36C
0
@YoNoEntiendoNada
Tottenham miał tam być, ale już się nie da edytować. Połącz ten komentarz z tamtym i Ci wyjdzie to co chciałem napisać.
2
@Katalonbar
Mecz roku: Manchester City 4:3 Liverpool
Mecz dekady: Barcelona 5:0 Real (tak, tak, jednostronny, ale za to był to najlepszy występ jakiejkolwiek drużyny jaki widziałem "ever").
0
@DonMatteo901
Co do dubbingu, to ciekawi mnie czy Maciej Musiał... będzie dubbingowany przez Macieja Musiała?
11
@Janiama
No i zaś.
https://i.pinimg.com/originals/cd/5f/eb/cd5feb28b821163a5d1bccbaaeb96e00.gif
1
@SHIBA
Grałem przez chwilę u znajomego, bo sam jeszcze nie mam. Grało się bardzo przyjemnie, czuć stary klimat. Niemniej jednak z pierwowzorem odrobinę przegrywa, ale to chyba przez sentyment... tak czy inaczej warto zagrać, dobra gra, zdecydowanie najlepsza odsłona ostatnich lat.
6
@SHIBA
Trochę jakby pucharek La Ligi kopulował z pucharkiem Ligi Mistrzów. Ładny. Gratulacje!
2
@Skaramuczi
Dali radę najlepszej drużynie wszech czasów. Można dyskutować o sposobie, ale jednak się przeciwstawili co już samo w sobie budzi podziw. Poza tym te ich kontry, ponad 100 bramek w La Lidze i parę innych rekordów imponuje. Osobiście najbardziej się ich bałem spośród tych wszystkich drużyn.
2
@Kidd
A dlaczego nie? Rywal to rywal, co z tego że chcemy żeby ciągle przegrywał ;)
Fajnie jest docenić też drużyny, które w pewien sposób nam zaimponowały, a nie tylko Barca Pepa. A Real to temat bardzo kontrowersyjny, więc tym fajniej jest coś takiego wybierać ;)
0
@Avada Kedavra
xD
Dzięki!
6
Ziomeczek @Avada Kedavra poprosił o 6 ostatnich najlepszych mistrzów świata. A ja chętnie poproszę o coś innego. TOP 5 drużyn Realu Madryt w XXI wieku. Czas, start:
1. Real Mourinho - jak dla mnie najbardziej przerażająca twarz Realu, zabójcza, agresywna, waleczna, dla mnie niezaprzeczalny nr. 1
2. Real Ancelottiego - w sezonie 13/14 byli fantastyczni i najbardziej imponujący, łączyli styl Mourinho ze stylem bardziej hiszpańskim, pojawiło się w tej drużynie trochę więcej artyzmu
3. Era Galacticos (różni trenerzy) - mimo, że nie zdobyli aż tak wiele trofeów, to zdecydowanie zapisali się w historii futbolu. Niektóre ich akcje były absolutnie magiczne, dawali wielokrotnie radość swoją grą i w tamtym czasie byli na ustach wszystkich, budzili podziw i szacunek
4. Real Zidane'a - już słyszę te kontrowersje: jak to?! Drużyna, która zdobyła 3x pod rząd najbardziej prestiżowe trofeum dopiero na 4 miejscu tego śmiesznego "rankingu"? Cóż, osiągnięcie teamu Zidane'a jest absolutnie fantastyczne i przełomowe. Jednak jeśli popatrzymy na styl gry, styl osiągniętych trofeów, to w zasadzie tylko jedna LM była zdobyta w imponującym stylu: pierwsza. Reszta była naznaczona sporą dozą szczęścia, które przewyższało jak dla mnie jakość piłkarską. Dodatkowo wieczne porażki z Barceloną, tylko jedna liga, parę wstydliwych porażek... nie, ten Real zdecydowanie nie jest moim "ulubionym" i Realem którego bym się bał.
5. Real Manuela Pellegrinego - też pewnie dziwny wybór, ale to co było dla mnie ciekawe, to fakt, że w czasach absolutnej dominacji Barcelony, Real Pellegrinego dotrzymywał przez jakiś czas kroku najlepszje drużynie wszech czasów. W klasykach również przegrywał "tylko" 1:0 i 2:0. Pellegrini miał cholernie trudne zadanie, Perez szukał osoby która w końcu zdetronizuje Barcelonę Guardioli. Udało mu się to tylko w ostatnim sezonie Pepa i to nie w 100%. A Pellegrini miał i tak bardzo wysoki % zwycięstw.
1
@Avada Kedavra
Odważnie i zapewne niesprawiedliwie, ale pamiętam Ich tylko jak przez mgłę. Więc tak naprawdę nie powinienem Ich brać pod uwagę :)
Edytowałem by było trochę bardziej sprawiedliwie ;)
7
@Avada Kedavra
1. Hiszpania 2010
Długo nic...
2. Brazylia 2002
3. Niemcy 2014
4. Włochy 2006
5. Francja 2018
(bez miejsca, pamiętam Ich jak przez mgłę) Francja 1998
3
@Kapitan hawk
Masz dużo braci.
7
Dokładnie 90 lat temu urodził się Stanisław Bareja :)
Gdyby żył... to miałby ultra dużo inspiracji do swoich filmów.
24
Od razu lepiej na sercu.
https://pobierak.jeja.pl/images/9/4/b/287921_nie-mozesz-przegrac.jpg
3
@Cave
No i fajnie, to przynajmniej się czyta super, a nie ciągłe żale, pretensje itd.
2
Było już młodzieżowe słowo roku, to coś z mojej branży.
O to oficjalny kolor roku 2020 wybrany przez Pantone (bardzo znaną firmę w środowisku graficznym, która opracowała własną unikatową paletę barw -> jak kogoś temat interesuje to polecam poczytać):
1
Fajny wywiad z Rafałem Zawieruchą. Wydaje się być bardzo fajnym gościem. Polecam jak ktoś będzie zainteresowany ;)
3
@hefaj6
Ja też się z suszy nie śmieję, rozumiem że jest to poważna sprawa.
Ale Jarek dał tam ludzi totalnie niekompetentnych. Stajnia przed ich rządami funkcjonowała bardzo dobrze, była jedną z najbardziej prestiżowych. Po przejęciu władzy przez PiS oczywiście musieli postawić tam swoich ludzi - standard. Tylko dlaczego posadzili tam ludzi totalnie z d*py? Dlaczego nie dali tam ludzi naprawdę kompetentnych? Nie mają? To mogli zostawić chociaż tą jedną rzecz. Jeśli coś dobrze funkcjonuje, to po co to zmieniać? Ze względu na zemstę? Nie ma w tym totalnie mądrości, jedynie zawiść i głupota. A cierpi na tym nie tylko dobre imię stajni, ale przede wszystkim same zwierzęta. Gardzę czymś takim.
5
@Odesseiron
Przez 8 ostatnich lat...
7
"Eksperci biją na alarm – stadnina w Janowie Podlaskim chce się pozbyć cennych koni. Takie informacje podaje "Rzeczpospolita". W stadninie obowiązywał program hodowlany, teraz został przerwany. Niepokój może wzbudzać liczba klaczy, którą stadnina w Janowie wystawiła na sobotnią aukcję na warszawskim Służewcu.
O fatalnych wynikach finansowych stadniny koni w Janowie Podlaskim wiadomo od dawna. Zapytał o to poseł PO Krzysztof Brejza w lutym. Odpowiedź mogła wprawiać w osłupienie. Według ministerstwa zyski stadniny poleciały na łeb na szyję z powodu... suszy. "Sytuacja w SK Janów Podlaski związana jest z ogólną sytuacją w rolnictwie w 2018 roku i jest głównie efektem niespotykanej od lat suszy" – napisało ministerstwo."
Ze wszystkich idiotycznych decyzji PiS-u, chyba o tą stadninę mam największe pretensje. Trzeba być naprawdę głupim i nieudolnym by spieprzyć coś tak dobrze prosperującego...
26
@Avada Kedavra
La Rambla w ostatnim czasie:
https://123zdrowie.pl/wp-content/uploads/piaskownica-e1501178947260.jpg
2
@kubix05 I weź tam teraz kurze poscieraj...
0
@ulik10 taktyk.
0
@Geble
Wow. Szanuje. Starszy jesteś ode mnie z pewnością :)
Ja w 2001 roku byłem jakoś w podstawówce i piłką się nie interesowałem. Dopiero po mundialu 2002 pasja do piłki zaczęła się tlić. A prawdziwy płomień pojawił się gdy Ronaldinho zaczął uprawiać magię na Camp Nou.
4
@Geble
Oj to było świetnie. I jeszcze te artykuły IceMana, który w bardzo inteligentny sposób wbijał delikatne szpilki w Real, a same artykuły cechowały się dużo mądrością i jak dla mnie świetnie się je czytało.
Ja jeszcze pamiętam stronę z 2009-go. Wtedy chyba po raz pierwszy tutaj zajrzałem i się zarejestrowałem. Ale nie pamiętam, bo nie mam konkretnej daty w serwisie, tylko jest napisane: "Dni w serwisie
: Ponad 3500".