11

@koksik2700
To znaczy, że ZP w końcu trafi do rzeczywiście najlepszego piłkarza świata.

0

@itmustbejoke
Aaa, ok. Teraz w sumie skumałem Twoją wypowiedź w pełni :D

0

@itmustbejoke
A ja wolę właśnie by był 3, a nawet i kurła 20. Im niżej Cristiano, tym większy ból tyłka niepoważnych osób w postaci Jego rodzinnych popleczników. A im większy ból tyłka Jego totalnie odjechanych od rzeczywistości fanbojów, tym większa moja radość :)

10

@Veb1233
Niech nie pokazują tej informacji matce i siorce Cristiano.

0

@AmigoBlancos
Jest to dla wielu ludzi niezależnie od przekonań kibicowskich najlepszy piłkarz jakiego widzieli, lub nawet i najlepszy piłkarz wszech czasów. Nie powinno więc dziwić, że kibice klubu w którym tenże piłkarz kopie piłkę tak bardzo mu kibicują w indywidualnych nagrodach.

1

@Nano22
Hmm, wg. mnie pewne zasady obowiązują wszędzie niezależnie od miejsca, czyli przepuszczanie w drzwiach, czy pomoc przy rzeczywiście ciężkich rzeczach. Ale z drugiej strony, dziewczyna która idzie pracować do magazynu, raczej powinna zdawać sobie z tego sprawę, że będzie zmuszona do dźwigania. Dlatego też uważam, że powinna w pewien sposób sobie z tym poradzić w większości. Ale jeśli będzie miała kłopot, to logicznym jest pomóc.

Mnie zawsze jest strasznie głupio, jak kobieta nosi ciężkie torby, czy też paczki i bardzo często sam od siebie pomagam, więc totalnie nie wiem jakbym się odnalazł w magazynie. To jest z jednej strony zaletą jak i wadą. Mam wrażenie, że kobiety dzisiaj chcą być dużo bardziej samodzielne i takie... wyniosłe, że One se poradzą. Parokrotnie widziałem jak dziewczyna wnosiła ciężką walizkę po schodach, podchodziłem by pomóc, a Ona z wyrzutem "nie trzeba!". Albo kiedy otworzyłem drzwi kobiecie, a Ona nawet nie podziękowała, tylko głowa odwrócona, do góry i pewnym krokiem idzie jak "dama"... takie rzeczy zniechęcają, ale z drugiej strony też byłem świadkiem miłych sytuacji i poznałem wiele naprawdę wartościowych dziewczyn, poza tym... nie potrafię inaczej. Zawsze chętnie pomagam, mimo wzrastającej niezależności.

6

@IAmBackCules
Kaczyński: Co? Ja nie zrobie? Potrzymaj mi kota

2

@Kapitan hawk
Bo to lepszy sort.

2

Dobra figurka :P


2

"Część krytyków miała już okazję zapoznać się z pierwszymi pięcioma odcinkami serialu Wiedźmin od Netfliksa. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z bardzo udanym dziełem, które wyróżnia się świetnym aktorstwem i doskonałą stroną wizualną. Jest to jednak adaptacja, która w niektórych miejscach różni się od książek.

Część krytyków - dziennikarzy i znanych internautów, np. prowadzących popularne podcasty - otrzymała już dostęp do pierwszych pięciu odcinków serialu Wiedźmin od Netfliksa. W sieci zaroiło się od opinii i komentarzy na temat tej produkcji i trzeba przyznać, że w znakomitej większości są one bardzo pozytywne. Widzowie chwalą solidne aktorstwo - przede wszystkim Henry’ego Cavilla i Anyę Chalotrę, którzy wcielają się w Geralta i Yennefer, ale znalazły się też słowa uznania dla MyAnny Buring, odgrywającej rolę Tissai de Vries. Doceniana jest również strona wizualna - kostiumy, efekty, a przede wszystkim choreografia walk."

https://www.gry-online.pl/newsroom/wiedzmin-netflix-pierwsze-opinie-krytykow-sa-bardzo-entuzjastyczn/za1d0a4

0

@AlvaroHanso
Zgadzam sie z tym, że Valverde dobiera taktykę do przeciwnika i że ma trochę pomysłów. Dodatkowo dopowiem, że często dobrze reaguje m.in. zmianami. Ale z resztą wypowiedzi to już pojechałeś totalnie. Skrzydła pod grą? Dawno nie widziałem tak słabo funkcjonujących skrzydeł. Pressing totalny? Jak często? Czy pressing totalny, to częste cofanie się i oddawanie piłki przeciwnikowi? Oczywiście, nie mówię że tego nie ma w ogóle. Czasami zdarzają się sytuacje, gdy po stracie piłki zawodnicy ruszają by ją odebrać na połowie przeciwnika, czy nawet przed polem karnym. Ale tego jest zdecydowanie (!) za mało i często niestety jest to nieporadne. Drużyna jest trochę odbiciem trenera, tak samo jak czasami firmy są odbiciem zarządu/szefa. Nie rozumiem po tylu meczach naprawdę słabych, wybielania Valverde i to jeszcze tak na siłę. Tak samo nie rozumiem zarzucania mu w 100% wszystkich win. Trzeba się pogodzić z tym, że Valverde ma dużo win, tak samo jak i zarząd i piłkarze. I żadna ze stron nie powinna być wybielana, tak jak to często się dzieje w przypadku Valverde u niektórych osób, tudzież u Ciebie.

0

@DonMatteo901
Jak dla mnie super im to wyszło :P
I jeszcze te memy "5 letni ja czekający jak mama skończy gadać przez telefon by Jej powiedziec, że kajak od tyłu to też kajak" :D

0

Równy tydzień i parę godzin do twitterowych krzyków siorki Ronaldo :)
Będzie się działo. Również tutaj jak VVD zdobędzie Złotą Piłkę. Choć mam wrażenie, że La Rambla za tydzień będzie bardzo szczęśliwa.

10

@TheNekro94
To jest już po prostu śmieszne. TVP stało się memem w najgorszym tego słowa znaczeniu. Żenujące, by Telewizja Publiczna tak wygląda.

46

"Po niedzielnym sukcesie Viki Gabor w Eurowizji Junior młoda wokalistka pojawiła się w "Gościu Wiadomości" u boku Jacka Kurskiego. Prezes podkreślał nie tylko wynik artystki, ale i swoje zasługi. Szczególnie kuriozalnie zachowała się jednak prowadząca rozmowę Edyta Lewandowska.
– Ale twój wielki sukces to jest również sukces Telewizji Polskiej. Jeśli pozwolisz, to pogratuluję swojemu szefowi, prezesowi Telewizji Polskiej – stwierdziła nagle prezenterka. – Trzy lata temu na Eurowizji nas nie było, a później Polska wygrała drugi raz z rzędu. Jak to się robi? – zapytała Kurskiego.

Wtedy prezes TVP zaczął wyliczać swoje zasługi, o czym pisaliśmy w naTemat. Kurski stwierdził również, jego poprzednicy przez 11 lat nie chcieli wybrać reprezentanta Polski na Eurowizję Junior, a zwycięstwo Polski w konkursie to olbrzymia zasługa TVP.

W końcu się jednak zreflektował. – Ale niech mówi Viki, bo ona jest królową tego wieczoru – stwierdził."

:D

0

@DaPi
Uczcijmy go wszyscy minutą ciszy. A potem się napijmy.

2

@SeeleyBooth
Czyli w Siemirowicach chłopakom nie brakuje luzu!

2

@DaPi
Ślicznie. Teraz czekamy na kalendarz :)

9

@Odesseiron
Np. Enrique był taką osobą. Co spotkało się z buntem w szatni w połowie sezonu. Ale w końcu szatnia i trener doszli do porozumienia i koniec końców sięgnęli po tryplet. Więc takie osoby są. Czymś takim tworzy się też autorytet w szatni, nawet mimo sprzeciwu drużyny. A Valverde czegoś takiego raczej nie ma. Piłkarze lubią z Nim pracować, bo On nie wtrąca się w to co robią, nie wtrąca się za bardzo do ich piłkarskiego podejścia. Stąd poparcie w szatni, bo "święte krowy" mają z Nim bardzo dobrze. Enrique przyszedł i chciał rządzić, co spotkało się z odwetem, ale jak przeszłość pokazuje - było to potrzebne. Dlatego też potrzeba tutaj trenera charyzmatycznego, nawet jeśli poleje się krew i będzie bunt. To jest potrzebne. Ale Bartomeu chyba o tym nie wie... lub Jemu tak jest po prostu wygodnie. Z trenerem, który się nie będzie wtrącać.

0

@Tiisso @nieprzysiadalnosc
Porównajcie sobie tą fabułę do "W głowie się nie mieści", "Coco", albo "Wall-e". To są produkcje, które udowadniają, że można zrobić bajkę naprawdę z fantastyczną, mądrą i niezbyt prostą fabułą :)

1

Kraina Lodu 2. Bajka całkiem niezła, świetny Olaf, graficznie bardzo ładnie (choć momentami nierówno, niektóre lokacje były "ok", a niektóre były naprawdę genialnie zrobione). Fabuła trochę po najprostszej linii oporu i coś co było najbardziej irytujące to masa piosenek. Za dużo, zdecydowanie za dużo. Ale i tak to było mniej wk*wiające od wczorajszego meczu - I połowy, bo drugiej już nie widziałem.
@baczmus recka specjalnie dla Ciebie mordeczko!

Co do Barcelony to w sumie nie chce mi się wypowiadać na temat gry i sytuacji w klubie bo każdy widzi. Narzekania są często uzasadnione. Natomiast zachowanie Pique jest tak skandaliczne, że właśnie w takich momentach powinien trener interweniować, posadzić na ławce, podjąć jakieś ostre decyzje. A tutaj reakcji za bardzo nie ma, na domiar złego Valverde jak gdyby nigdy nic mówi, że "Rozmawiałem z Piqué i uważam, że jest skoncentrowany.". No kuuuurde... właśnie jeśli śmiejemy się, że dla wielu wszystko jest winą Valverde, to tutaj rzeczywiście jest wina Valverde. To trener powinien dbać o koncentrację swoich piłkarzy i jeśli ktoś nie wykazuje profesjonalizmu jak Pique, to posadzić na ławce. A nie mydlić oczy, że wszystko jest ok

1

@Barca_Big_Moment
Przecież właśnie Gallardo tym sobie zapracował na posadę. Na bank w tym momencie Bartomeu do Niego dzwoni i mówi, że jeśli Valverde wygra LM, to Go wtedy zwolni i Gallardo przyjdzie by w końcu po roku niepowodzenia nawiązał do czasów Romy i LFC.

0

@AmigoBlancos
Po takich sezonach/meczach/minutach naprawdę bardzo dziwne i niepokojące byłoby to, jeśli Valverde, piłkarze i zarząd nie byliby hejtowani.

10

@Piotr,1985
Ahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahha

2

Uff, w końcu reklamy.

30

Gargamel – fikcyjna postać z komiksu oraz animowanego serialu Smerfy; pechowy, zły czarodziej mieszkający w zrujnowanym zamku na obrzeżach lasu Smerfów.

4

@Hushovt
Po 2 sezonach można było się spodziewać czegoś takiego. Ale skądże! Trzeba kurła wierzyć w ten projekt sportowy, bo Wielki Bartomeu tak powiedzioł!

8

Rakiety do tenisa były kiedyś wykonywane z krowich i owczych jelit.

8

Wiecie, że język w spoczynku dotyka podniebienia, a nie leży swobodnie na dolnej części szczęki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?