macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Ciekawostka:
"Dokładnie za 3 lata rozpoczną się mistrzostwa świata w Katarze!"
Tak więc dokładnie za 3 lata będzie to chyba najbardziej absurdalny moment w piłce nożnej "ever", oraz znak naszych czasów... Napijmy się, bo na trzeźwo nie da się.
3
@ViscaBarca123
No i dobrze :) Dzięki Niemu mamy lepsze życie pod względem technologicznym. Poza tym swoją ciężką pracą zapracował sobie na tak wielki majątek. Gates to jedna z tych osób, która mnie bardzo inspiruje. Bardzo Go lubię.
5
Z życia grafika, czyli parę ciekawych wypowiedzi od klienta.
Tak naprawdę takich rzeczy jest całkiem sporo w relacjach grafik - klient... :P
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/75419122_2779045298812650_1018895881904062464_o.png?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnh_30doqhstbEG3b8SeH6ataKsTk7YokipIDhkzKqEGPQhmtcr1BCBhJl4M17ILgI&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=cf14cbb9cada7f64eb8ae3a558d822fd&oe=5E42C325
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74839060_2768693483181165_1196197002375856128_o.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQk8uSEiG3wXLu5XsW7FDHdkCd3mClggmIKQKkub6KfXKfuDFz1wxkDWbM5Dw88mA74&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=70cf3fdf4b1fe29b307b781ab96b5f51&oe=5E88E1AB
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/73495201_2765048043545709_984765005163397120_o.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkWN1xwu0vaPiKKEjf2n9W32jS5i0S8zD5xhDp6JD8GWlqIzgeSBTNXOwtDCNQUJgU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8aaf6f77c03890efdc8ee4d2db1fd4f6&oe=5E7F9AED
1
@jacobFCB
Osobiście wciąż nie oczekuje niczego wielkiego. Wciąż mam obawy, wciąż uważam że Valverde nie powinno być i tak dalej... Niemniej jednak gdzieś tam jakaś nadzieja się tli, że w końcu ta drużyna będzie przypominać... drużynę, a nie zlepek indywidualności. Skład jest lepszy niż w ostatnich latach, a to daje odrobinę nadziei.
35
Oficjalnie Mourinho trenerem Tottenhamu :P
2
Info 1:
"COPE: Luis Enrique poinformował federację, że po powrocie nie chce współpracować z Moreno. Jego asystentem zostanie prawdopodobnie Juan Carlos Unzué, były asystent z Barcy i Celty."
Info 2:
Oficjalnie: "Irlandczyk" Martina Scoresese już 27-go listopada na Netflixie!
3
@Nano22
Średnio raz/2x w miesiącu wracam do tamtych meczów. To 6:2 również było wyjątkowe i również tam były absolutnie magiczne momenty. Ale 5:0 to coś też niesamowitego, szczególnie biorąc pod uwagę Mourinho, Cristiano etc. To była kwintesencja najlepszej drużyny jaką widziałem. I to w takim momencie, z takim przeciwnikiem. Na zawsze w serduszku.
4
@sewciu50
Moreno jakiś czas temu powiedział w wywiadzie, że jeśli Enrique powie, że chce wrócić, to z miejsca zrobi mu miejsce. Więc kwasu nie ma.
EDIT:
"Jeśli pewnego dnia Luis zdecyduje się na powrót, odsunę się na bok i będę współpracował z nim na wcześniejszych zasadach. Uważam go za mojego przyjaciela, a przyjaźń jest ważniejsza od jakichkolwiek projektów"
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25423480,sensacyjne-doniesienia-z-hiszpanii-byly-selekcjoner-ma-wrocic.html
1
@TheNekro94
Tylko ONR
7
@Avada Kedavra
Która wyjdzie kurła z 3 miejsca, z 1 pkt, potem 2x wygrane karne, jedna dogrywka i w finale zwycięzki gol w 93 minucie z karnego Ronaldo.
#NieOglądamWięcejPiłkiJakTakBędzie
0
@Explode
Grozisz mi?
1
@Rewolucja123
Pizza > zupa szczawiowa
0
@Janiama
Gratuluję. List z gratulacjami od prezydenta już do Ciebie idzie :)
5
@Janiama
Pierwsza konferencja prasowa:
"Barcelona Guardioli? To ja pomogłem ją stworzyć."
0
@A_Gomesinho_21
Sportowo jak najbardziej spoko, tylko ludziom nie chcącym Neymara w Barcelonie chodzi bardziej o to jak odszedł, o samą sytuację odejścia, a nie o sportowe aspekty. To tak naprawdę wielu (w tym mnie) blokuje przed chętnym przyjęciem Neymara z powrotem. Nawet patrząc na Dembele i absurdalną indolencję w ofensywie. Wciąż jak dla mnie #NiedlaNeymara. I to się raczej nie zmieni.
Generalnie są piłkarze, którzy mogliby spokojnie "zastąpić" Neymara. Nie umiejętnościami, nie tą niesamowitą techniką, a pracowitością i dopasowaniem się w kolektyw. Bo my umiejętności indywidualne w drużynie mamy. Ale brakuje kolektywu. Brakuje tego, by ta drużyna... była drużyną. I to się ciągnie już parę pieprzonych lat. A zarząd zazwyczaj ściąga zawodników totalnie z d*py, bo po raz kolejny powtórzę: nie mają pomysłu na Barcelonę pod względem sportowym.
1
@IAmBackCules
Jesteśmy zatem bliźniakami. Napijmy się.
0
@DonMatteo901
Kultura godna TVP. Pawłowicz jest dumna.
12
@Danny Gaucho
Fani Krystjano po przeczytaniu pierwszej części posta i po przeczytaniu drugiej:
https://i.imgflip.com/331pc2.png
6
@IronSanHybrid
Ja też Go lubię :)
Czasami może gada głupoty, lub się z Nim totalnie nie zgadzam, ale w tym wszystkim jest jakiś taki... przyjemny (no homo), serdeczny i miły. Zdecydowane przeciwieństwo np. Hajto czy Wichniarka, którzy nie dość że gadają głupoty (szczególnie Pan Hajto), to jeszcze są w cholerę wkurzający.
3
@TheNekro94
Kinder to taki Messi wśród czekolad. Nikt nie dorównuje i możliwe że nigdy nie dorówna. Dlatego pomijając Kinder, to jak dla mnie Milka jest jeszcze sztosem. Lubię słodkie, a Milka jest bardzo słodka i się rozpływa w mordce :)
0
Gliński i... Tarantino :P
Mam nadzieje, że będzie jakieś wideo z gali zamknięcia :)
5
@Danny Gaucho
No i Neymar znowu w cieniu. Żal mi chłopa
1
@Odesseiron
2 dla mnie, pamiętaj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Azi
Jakbyś miał makaron, to inaczej byś gadał. Pff.
A tak na serio: "Świat chce jego odejścia" - trochę w tym prawdy jednak jest :)
5
@itmustbejoke
A ludzie i tak powiedzo, że to źle i że ekstraklasa jest gorsza. To jest prawdziwe bogactwo.
25
:D
Mocne.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74607678_10156926371038722_2676312908048105472_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkLhseqGtNqJCvES2mUTYIDzTg0nBiBcUuhbgO12OVFM6plQR16CdhDxBP3-hK0g0M&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8fb3a9cc1d7edf3d1f901a13e1a51786&oe=5E4F85BE
2
@Odesseiron
Smutno mi teraz.
3
@Odesseiron
Złowisz karpika na święta?
6
@SeeleyBooth
Nooo, zdecydowanie dużo rzeczy drożeje. A kogo to jest wina? To przecież oczywiste. Tuska i 8 lat rządów PO!