22

Ciekawostka:
"Dokładnie za 3 lata rozpoczną się mistrzostwa świata w Katarze!"

Tak więc dokładnie za 3 lata będzie to chyba najbardziej absurdalny moment w piłce nożnej "ever", oraz znak naszych czasów... Napijmy się, bo na trzeźwo nie da się.

3

@ViscaBarca123
No i dobrze :) Dzięki Niemu mamy lepsze życie pod względem technologicznym. Poza tym swoją ciężką pracą zapracował sobie na tak wielki majątek. Gates to jedna z tych osób, która mnie bardzo inspiruje. Bardzo Go lubię.

1

@jacobFCB
Osobiście wciąż nie oczekuje niczego wielkiego. Wciąż mam obawy, wciąż uważam że Valverde nie powinno być i tak dalej... Niemniej jednak gdzieś tam jakaś nadzieja się tli, że w końcu ta drużyna będzie przypominać... drużynę, a nie zlepek indywidualności. Skład jest lepszy niż w ostatnich latach, a to daje odrobinę nadziei.

35

Oficjalnie Mourinho trenerem Tottenhamu :P

2

Info 1:
"COPE: Luis Enrique poinformował federację, że po powrocie nie chce współpracować z Moreno. Jego asystentem zostanie prawdopodobnie Juan Carlos Unzué, były asystent z Barcy i Celty."

Info 2:
Oficjalnie: "Irlandczyk" Martina Scoresese już 27-go listopada na Netflixie!

3

@Nano22
Średnio raz/2x w miesiącu wracam do tamtych meczów. To 6:2 również było wyjątkowe i również tam były absolutnie magiczne momenty. Ale 5:0 to coś też niesamowitego, szczególnie biorąc pod uwagę Mourinho, Cristiano etc. To była kwintesencja najlepszej drużyny jaką widziałem. I to w takim momencie, z takim przeciwnikiem. Na zawsze w serduszku.

4

@sewciu50
Moreno jakiś czas temu powiedział w wywiadzie, że jeśli Enrique powie, że chce wrócić, to z miejsca zrobi mu miejsce. Więc kwasu nie ma.

EDIT:
"Jeśli pewnego dnia Luis zdecyduje się na powrót, odsunę się na bok i będę współpracował z nim na wcześniejszych zasadach. Uważam go za mojego przyjaciela, a przyjaźń jest ważniejsza od jakichkolwiek projektów"

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25423480,sensacyjne-doniesienia-z-hiszpanii-byly-selekcjoner-ma-wrocic.html

1

@TheNekro94
Tylko ONR

7

@Avada Kedavra
Która wyjdzie kurła z 3 miejsca, z 1 pkt, potem 2x wygrane karne, jedna dogrywka i w finale zwycięzki gol w 93 minucie z karnego Ronaldo.
#NieOglądamWięcejPiłkiJakTakBędzie

0

@Explode
Grozisz mi?

1

@Rewolucja123
Pizza > zupa szczawiowa

0

@Janiama
Gratuluję. List z gratulacjami od prezydenta już do Ciebie idzie :)

5

@Janiama
Pierwsza konferencja prasowa:
"Barcelona Guardioli? To ja pomogłem ją stworzyć."

0

@A_Gomesinho_21
Sportowo jak najbardziej spoko, tylko ludziom nie chcącym Neymara w Barcelonie chodzi bardziej o to jak odszedł, o samą sytuację odejścia, a nie o sportowe aspekty. To tak naprawdę wielu (w tym mnie) blokuje przed chętnym przyjęciem Neymara z powrotem. Nawet patrząc na Dembele i absurdalną indolencję w ofensywie. Wciąż jak dla mnie #NiedlaNeymara. I to się raczej nie zmieni.

Generalnie są piłkarze, którzy mogliby spokojnie "zastąpić" Neymara. Nie umiejętnościami, nie tą niesamowitą techniką, a pracowitością i dopasowaniem się w kolektyw. Bo my umiejętności indywidualne w drużynie mamy. Ale brakuje kolektywu. Brakuje tego, by ta drużyna... była drużyną. I to się ciągnie już parę pieprzonych lat. A zarząd zazwyczaj ściąga zawodników totalnie z d*py, bo po raz kolejny powtórzę: nie mają pomysłu na Barcelonę pod względem sportowym.

1

@IAmBackCules
Jesteśmy zatem bliźniakami. Napijmy się.

0

@DonMatteo901
Kultura godna TVP. Pawłowicz jest dumna.

12

@Danny Gaucho
Fani Krystjano po przeczytaniu pierwszej części posta i po przeczytaniu drugiej:
https://i.imgflip.com/331pc2.png

6

@IronSanHybrid
Ja też Go lubię :)
Czasami może gada głupoty, lub się z Nim totalnie nie zgadzam, ale w tym wszystkim jest jakiś taki... przyjemny (no homo), serdeczny i miły. Zdecydowane przeciwieństwo np. Hajto czy Wichniarka, którzy nie dość że gadają głupoty (szczególnie Pan Hajto), to jeszcze są w cholerę wkurzający.

3

@TheNekro94
Kinder to taki Messi wśród czekolad. Nikt nie dorównuje i możliwe że nigdy nie dorówna. Dlatego pomijając Kinder, to jak dla mnie Milka jest jeszcze sztosem. Lubię słodkie, a Milka jest bardzo słodka i się rozpływa w mordce :)

0

Gliński i... Tarantino :P
Mam nadzieje, że będzie jakieś wideo z gali zamknięcia :)


5

@Danny Gaucho
No i Neymar znowu w cieniu. Żal mi chłopa

1

@Odesseiron
2 dla mnie, pamiętaj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Azi
Jakbyś miał makaron, to inaczej byś gadał. Pff.

A tak na serio: "Świat chce jego odejścia" - trochę w tym prawdy jednak jest :)

5

@itmustbejoke
A ludzie i tak powiedzo, że to źle i że ekstraklasa jest gorsza. To jest prawdziwe bogactwo.

2

@Odesseiron
Smutno mi teraz.

3

@Odesseiron
Złowisz karpika na święta?

6

@SeeleyBooth
Nooo, zdecydowanie dużo rzeczy drożeje. A kogo to jest wina? To przecież oczywiste. Tuska i 8 lat rządów PO!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?