macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arkon
Przynajmniej w tym TVP jest górą :P
1
Graficznie to będzie najładniejsza gra ostatnich lat.
4
@IronSanHybrid
Taktyk. Filmik zobaczę później, a z opisem zgadzam się w 100%.
45
Oficjalnie: Cristiano Ronaldo liderem w klasyfikacji "najwięcej zmarnowanych sytuacji bramkowych". Szczerze gratulujemy i liczymy na śrubowanie rekordu, oraz na wypowiedzi matki i siostry :)
https://www.90min.in/posts/6372328-cristiano-ronaldo-is-now-officially-serie-a-s-most-wasteful-player-of-the-season
0
@TheNekro94
A kto to przyszedł? Pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci. Dzięki kurła! :(
:P
0
@SeeleyBooth
Niech najpierw porządnie posypie i przymrozi, tak na cały dzień i całą noc, niech kurła będzie śnieżny armagedon, a później może być spokojnie, uroczo i temperatura do -5 :)
15
"Wir polarny znad Arktyki niebawem zmrozi Polskę. Jak przewidują meteorolodzy, pogoda przyniesie srogą zimę pod koniec listopada. Czekają nas temperatury rzędu -20 stopni Celsjusza, siarczysty mróz w ciągu dnia i śnieżyce. Wir polarny powstający nad Arktyką jest największym, jaki powstał w ciągu ostatnich 40 lat. Tylko patrzeć, jak na niebie pojawi się zorza polarna."
Jaram się jak La Rambla po każdej informacji o zwolnieniu Valverde. Brakuje mi porządnej zimy. Może w końcu będzie szansa, że święta będą białe...
0
@MesQueUnClub_87
Dokładnie jak u nas w sejmie :D
1
@Jakchcesz
Ja chcę RTX 2060/2070 Super kupić póki co. A za 2 lata prawdopodobnie zmienię na coś lepszego. Niestety nie stać jest mnie na kompa stricte do grafiki 3D i stricte do rozrywki, więc muszę to połączyć :P
Ale gdyby mnie było stać, to kompa do 3D można by złożyć w cenie dobrego samochodu. NVIDIA ma karty o nazwie Quadro które są robione na podstawie kart serwerowych i one są już spersonalizowane pod kątem ogromnych obliczeń m.in. właśnie 3D. A taka karta potrafi kosztować... 40 tyś :D
http://www.krsystem.pl/pny_quadro_gv100_32gb_hbm-item-54280.html?44028
2
@Jakchcesz
Teraz mam 22 cale i zdecydowanie brakuje cali. W pracy 24 cali i w miarę ok, ale też czasami brakuje miejsca, więc pewnie niedługo będę grzecznie prosić o coś większego. 27 cali to optymalny rozmiar, dużo się mieści etc. Większe modele już są dla mnie za duże na ten moment. Ale zobaczymy co będę gadać po roku pracy na 27" :)
Tak czy siak poza samą grafiką (strony, loga etc.) chce się zająć bardziej zaawansowanie też grafiką 3D, animacjami, projektowaniem gier itp, więc tym bardziej 27 cali z 4k będzie potrzebny. Dam recenzję gdzieś w styczniu po miesiącu/1,5 miesiąca pracy :P
5
@MesQueUnClub_87
To i tak mało :)
Monitory potrafią kosztować o 10/20 tyś. Ale to już do profesjonalistów. Sam na dniach chcę kupić monitor za 2100 zł. Ale jestem grafikiem i taki monitor mi jest po prostu potrzebny. No i jest designersko ładny:
https://www.x-kom.pl/p/450739-monitor-led-27-benq-pd2700u-czarny-4k-hdr.html
A co do pytania @masq to polecam Samsunga, ten model MSI który podałeś, ma dużą wadę: nierówne podświetlenie czego nie ma monitor Samsunga.
1
@MesQueUnClub_87
Jeśli wygrałby z LFC ligę, to kto wie... może szukałby czegoś innego. To jedna kwestia. Druga jest taka, że wciąż ktoś z farsy Rosell-Bartomeu może startować w wyborach... a cules już udowodnili niestety, że czasami wybierają bardzo źle. No ale mam nadzieje, że tym razem przyjdzie ktoś o dużo większym przywiązaniu tożsamościowym i o pomyśle sportowym opartym na filozofii Cruyffa. Tylko najgorsze jest to, że przez Bartomeu, a wczesniej Rosella marnujemy lata... uważam, że bylibyśmy w stanie wygrywać dużo więcej, gdyby tylko ten klub miał pomysł na siebie.
1
@Odesseiron
I to jest kurła najgorsze w tym całym syfie... dlatego żaden Klopp czy inny charyzmatyczny trener tutaj nie zawita przy Bartku.
0
@Faun
Powiedz, że chcesz Toppling Goliath Kentucky Bruch ;)
7
"Katowicki szpital otrzymał od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aparat MR Signa Artist 1,5T, wyprodukowany przez firmę General Electric.
Sprzęt przekazany katowickiemu szpitalowi przez WOŚP pozwoli na wykonywanie badań u dzieci w każdym wieku - również u wcześniaków, dzięki doposażeniu pracowni w dedykowany inkubator działający w polu magnetycznym. Dzięki specjalnemu aparatowi do znieczulenia w środowisku magnetycznym badaniu będą mogli być poddani pacjenci w ciężkim stanie - nieprzytomni, zaintubowani i sztucznie wentylowani.
Wartość sprzętu i aparatury przekazanej dotychczas katowickiemu szpitalowi przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy od początku działalności wyniosła w sumie ponad 12 mln zł. Do placówki trafiło w sumie 611 urządzeń zakupionych dzięki corocznym Finałom WOŚP."
Fajnie. Mam nadzieje, że w przyszłym roku znów będzie rekord :)
1
@czosnekfcb
Polecam ten ;)
https://www.ikea.com/pl/pl/p/markus-krzeslo-biurowe-vissle-ciemnoszary-70261150/
0
@JimMorrisonFCB
Jasne, ale z moją organizacją czasu to byłbym bardzo smutny ;)
0
@Tom0VeB
Chyba tylko na pudełka, albo letspleje na jutubie :P
Bombelki czas zabierajo. Dużo czasu. Ale szanuje ludzi, którzy potrafią to pogodzić. Niemniej jednak fakt jest taki, że człowiek ma po prostu dużo mniej czasu ;)
1
@NeroTFP
Bartomeu + Valverde i styknie.
0
@ściah
Chłop se nie może pograć. Co może być smutniejszego?
54
Najsmutniejsze zdjęcie jakie dzisiaj zobaczycie.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/75550473_2917462994971115_1213327926112550912_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlxBpdlsZ24KB0Ixoq3EbE88ZtHXtibCxjXqfjgMKZt6vP3yOGkIZmXQxzdmhqGe1s&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=f49346c118fa67000d9b88b184c2084e&oe=5E3EBCB6
1
@Danny Gaucho
"Aaaaaaj to jest David Villa!" - Dariusz Szpakowski
"Ależ... ależ strzelił David Villa! 3:1 Barca!" - Mateusz Borek
Na zawsze w serduszku :)
1
@Nano22
"Chociaż może mylę się. W końcu przegraliśmy z Liverpoolem więc Valverde na taktyce się nie zna."
Marginalizowanie wszystkiego jedynie do porażki z Liverpoolem jest strasznie głupie. Tam wszystko zawiodło, taktyka również. Jednakże takich meczów jak z LFC było w karierze Valverde znacznie więcej. Valverde na pewno taktykiem jest bardzo dobrym, udowodnił to m.in. w meczach z Realem (szczególnie przy 5:1), ale praktycznie wszystkie inne cechy dobrego trenera są na korzyść Luisa Enrique, nie mówiąc już o Guardioli. Oczywiście nie wiem jak jest w szatni, nie wiem jak Valverde odnosi się do piłkarzy... ale po Jego wypowiedziach można już ocenić jakie ma podejście do futbolu, zespołu etc. Już na podstawie wypowiedzi "nie wiem, nie rozmawiałem" etc., można odnieść negatywne wrażenie odnośnie Valverde. Taktyka to nie wszystko.
2
@FC1899Barca
Wałęsa powinien mieć zakaz wypowiadania się. O ile różne głupoty pochodzące od rządzących polityków są po części ignorowane i aż tak bardzo im nie szkodzą, o tyle w opozycji jak ktoś coś powie durnego, to zdecydowanie bardziej im to szkodzi i jest mocniej piętnowane. Także dla własnego dobra Wałęsa powinien zamilknąć.
0
@Hubert102
"Jakaś tam data z historii"... ja piernicze. 8:43, a ja już jestem przybity.
6
Tomasz Grodzki z opozycji został dziś wybrany marszałkiem senatu. Niezbyt Go znam, ale Jego pierwsza wypowiedź jako marszałka senatu była wg. mnie niezwykle mądra, poniżej niektóre fragmenty:
"Przybywam ze Szczecina, który jest zasiedlony przez odważnych ludzi, którzy tworzą mieszankę unikalną w skali naszej ojczyzny, gdzie nauczyliśmy się, że można, szanując siebie nawzajem, utrzymywać swoje tradycje, żyć w zgodzie, budując dobrobyt zachodnich rubieży Rzeczpospolitej. (...)
Pochodzę ze świata medycyny, gdzie nie tylko przysięga Hipokratesa, ale całe wychowanie zobowiązuje do tego, by wszystkich traktować jednakowo - i możnych, i wykluczonych. To nas uczy tolerancji, tego, że każdy Polak, każda Polka, każdy obywatel naszego kraju ma równe prawa i to, że jest różnorodność w naszym narodzie jest jego siłą, ponieważ za różnorodnością idzie kreatywność. (...)
Możemy się spierać, ale jednocześnie musimy pamiętać, że reprezentujemy, jak mało kto, majestat Rzeczypospolitej i potęgę tego narodu, którego musimy strzec i chronić."
Nie wiem jak to będzie się miało do rzeczywistości, mam nadzieje że te słowa znajdą ujście w rzeczywistości, ale brakuje mi w polityce tak wyważonych, mądrych i spokojnych wypowiedzi. Polecam wysłuchać całość. W zasadzie nie było nic o podziale pomiędzy PiSem, a PO, a jeśli wspominał nazwy tych partii, to Grodzki starał się to zmieniać na "my". U mnie ma szacun póki co, oby tego nie sp***lił :)
6
@olejtm
Oj tam oj tam. Przestań, bo zaraz siorka Krystiano da Ci klapsa.
8
@olejtm
Ale trzeba przyznać, że wjechał jak w masełko
12
@TheNekro94
Trzeba w Barcelonie zrobić takie połączenie kawa + yerba, może na boisku będą w końcu "zapie....yyy....pracować" :P
1
@BARCA_FOR_EVER
#TebasOut