0

@Janiama
A gdzie tu są żarty? Oczywiście Suarez jest wielkim zawodnikiem, ale Martinez ma po prostu potencjał. O trenerze nie wspominam, bo wiadomo... jak dla mnie przynajmniej. Więc gdzie tu żarty?

11

Ej, ale przeciesz psy szczekajo, a karawana jedzie dalej

9

@IronSanHybrid
Poza tym to nie trener decyduje, tylko ludzie których sobie wybrał za Niego decydujo!

0

@Grzybu
Bartomeu wyjdzie i powie, że wciąż wierzy w ten projekt, Valverde to świetny trener, a skład jest kompletny.
Tak będzie. 100%

2

"Najbliższe dni będą bardzo, bardzo trudne dla Ernesto Valverde. Po 1:3 z Levante wróciły wątpliwości, po 0:0 ze Slavią debata na jego temat będzie gigantyczna. Ja zwykle go broniłem, ale po kolejnym takim występie trudno szukać usprawiedliwienia dla tak słabej Barçy." - J. Kręcidło

Aż tak źle było? Chociaż w sumie pytanie retoryczne :)
I tak znajdą się osoby, które będą bronić tego trenera.
"Choćby Wam plunąć w twarz, to powiecie że deszcz pada."

0

@Janiama
A ja chętnie spotkałbym się z Nim. Nie każdy, kto widzi więcej negatywów w pracy Valverde niż pozytywów jest taką d*pą. Niemniej jednak prawdopodobnie w odpowiedzi usłyszałbym sporo "nie wiem", lub totalnie szablonowych zdań.

4

@SeeleyBooth
W sumie fajnie jakby trener starał się to naprawić, trochę ingerował w relację zawodników, rozmawiał z Nimi...
No ale jeśli parokrotnie słyszeliśmy od Pana Ernesta, że "nie wie, nie rozmawiałem", albo gracze sami sobie robią jakieś integracyjne spotkania, to o czym my tu mówimy.

0

@Danny Gaucho
Spróbuj, polecam. Tylko gorzej jak kibicujo w realu Realowi (hehe).

6

@Jakchcesz
Nie, idę się spotkać ze znajomymi.
Są osoby, które by mnie zjechały i poddaliby pod wątpliwość moje kibicowanie, ale czasem wolę się spotkać ze znajomymi, niż oglądać mecz Barcelony Valverde. Oczywiście kiedy mam czas, to oglądam, a jak nie oglądam to śledzę wyniki kiedy mogę, po strzelonej bramce się cieszę etc. Ale samo oglądanie po prostu nie sprawia przyjemności, szczególnie na wyjazdach. Dlatego wolę czasami robić inne rzeczy. Wciąż czekam na zmiany. Jeśli przyjdzie Koeman, czy inny trener, to wróci również mój zapał do oglądania każdego meczu. A jak odejdzie Bartomeu ze swoim żenującym zarządem, to tym bardziej powróci moja chęć.

PS. A RDR2 ogarnę pod koniec/na początku roku, bo szykuje się na poważną zmianę sprzętu. Więc wtedy ogram. Nie mogę się doczekać :)

2

Dzisiaj znów meczu nie obejrzę, więc liczę na świetną laramblowską relację, głównie po końcowym gwizdku :)
Choć chyba z góry mogę zakładać jakie opinie w trakcie i po meczu będą się pojawiać.

0

@Gaucho
Nowy trener będzie z pewnością, ale po sezonie :)

6

Komentarz usunięty

1

@Avada Kedavra
Cóż, gdyby Rosell z Bartomeu byli w 2008, to bardzo prawdopodobne, że dziś drużyna 2008-2012 nie byłaby uznawana za najlepszą z historii. Smutne to jest. Wiele piłkarzy już odeszło, a więc marnuje się głównie karierę tego największego: Messiego.

15

Generalnie to jest niesamowite, że Valverde mimo 2 lig i paru innych pucharów jest najbardziej znienawidzonym trenerem Barcelony w XXI wieku. Gerardo Martino był lubiany, a porażki były tłumaczone wpieprzaniem się mediów w sprawy drużynowe. Martino zaś miał jakiś charakter, jakąś wizję. Za to Valverde nie dość, że jest naznaczony kompomitacjami w LM, które będą się za Nim ciągnęły do końca kariery, to jeszcze wydaje się człowiekiem bez charakteru, a styl gry Jego drużyn jest czasem wręcz okropny. Dlatego nie mogę wyjść z podziwu i frustracji, że Bartomeu zdecydował się zatrudnić Valverde. Ewidentnie zmieniamy swoją filozofię takimi decyzjami. Po co? Nie wiem. Bartomeu nie ma pomysłu na drużynę o czym już wielokronie i ja pisałem i inni. Z jednej strony chciałby się trzymać tego co stworzył Laporta z Guardiolą i Cruyffem, bo wciąż jedzie na oparach tamtej drużyny, z drugiej zaś strony Jego kiepskie relacje z tymi Panami świadczyły o tym, że chciałby coś dać "swojego" do drużyny. A, że nie ma takiego skilla, to jest jak jest -> drużyna zagubiona, chaotyczna, miotająca się w swoim stylu powoli go zatracając...

0

@sidzej
Nieprzewidywalność to rzecz bardzo ważna w piłce. Ernesto geniusz.

18

@BarcaInfo
"Grajcie na Viniciusa, On jest cieeeenkiiiii!"

2

@sexibarca
Czyli już wiadomo dlaczego cały świat nam zazdrości :)

2

@komentejtor
Dobranoc :)

3

@Socjopata
Uwielbiam tą historię (emotikonka keanu z breathtaking)

18

"Keanu Reeves to w tym momencie jedna z największych gwiazd Hollywood. Duża popularność Johna Wicka pozwoliła mu wrócić na szczyty popularności, które urosną jeszcze bardziej prawdopodobnie dzięki Matrixowi 4. Nie można też zapominać o Cyberpunk 2077. Rola w polskiej grze bardzo spodobała się Keanu.

Aktor został przepytany przez dziennikarza serwisu TGCOM 24 w trakcie Lucca Comics and Games 2019. Oczywiście nie mogło zabraknąć pytań o grę Cyberpunk 2077 i rolę Keanu Reevesa jako Johnny Silverhand. Kanadyjczyk przyznał, że postać tak bardzo mu się spodobała, że walczył dla niej o dwa razy dłuższy czas ekranowy. Ostatecznie CD Projekt RED miało zmodyfikować swoje plany, ponieważ prośba Keanu Reevesa została wysłuchana."

Miła ciekawostka :) Keanu idealnie pasuje do takiej roli buntownika.

50

@PeteR10
Dlaczego nie wierzysz w trenera?

5

@Rewolucja123
Wątpię (niestety) by Valverde zwolnili przed końcem sezonu. Musiałaby naprawdę jakaś wielka kompromitacja się stać (heh, w historii daleko szukać nie trzeba i najgorsze że to nic nie dało...), lub seria przegranych meczów, również na Camp Nou. Koeman już jest prawdopodobnie dogadany i to On będzie kierować Barcelonę w przyszłym sezonie. Bartomeu chciał iść po najmniejszej linii oporu zostawiając Valverde. Ok, spoko. Ale to, że Valverde nie podał się do dymisji po takich kompromitacjach (nie tylko w LM, również czasem w lidze), to jest już przesada. O to mam największy żal.

18

@Hrzan
Sergio Ramos.

A nie, to Messiego, sry

1

@Danny Gaucho @Gall
W sumie oboje macie rację :)

1

@Danny Gaucho
Też smutne jest to, że na mecz Barcelony czekam z coraz mniejszym entuzjazmem. Myślę, że dopiero jak zmieni się trener to będę z dużo większą ochotą spoglądał na poczynania Barcelony. Po prostu... frustruje mnie to i nudzi. Mimo, że staram się oglądać i kibicuję, to jednak samo oglądanie nie należy do najprzyjemniejszych. Czekam na zmiany, po prostu. Jeszcze rok i 2 lata na zmianę Bartomeu. Oby wtedy było dużo lepiej.

3

O, a co to się stało? Po dobrym meczu na Camp Nou, goleadzie i przez paru ludzi określeniem tego meczu (który to już raz...) jako zwiastunem dobrej formy, znowu przychodzi prawdopodobnie beznadziejny, bezjajeczny, w złym tego słowa znaczneiu minimalistyczny mecz? Nowe, nie znałem.

Oglądałem jedynie urywki, jednak w sumie wynik... nie jest dla mnie zaskakujący. I to jest najsmutniejsze. Już trochę do tego przywykłem i raczej nie tylko ja. A niektórzy wciąż próbuję się oszukiwać, że wygramy LM i generalnie będzie cudownie. Trzeci sezon z rzędu. lol

0

@krzychu1526
Generalnie całą twórczość Wesa Andersona polecam. Jeden z najbardziej oryginalnych reżyserów.

1

@michaleu
Gorzej jak jesteś z dziewczyną i mamą :/
To se nie popaczysz.

0

@Ramos9248
Nie zwracałem na to uwagi, ale teraz chciałem zwrócić na to uwagę, czy w żartach na ten temat jest trochę prawdy. No i jednak jest. Jasne, to ludzi sprawa, ale ja mam zdanie, że jednak w niektórych miejscach powagę powinno się zachować nie tylko w zachowaniu, ale również w ubiorze, który również nas reprezentuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?