33

Strasznie się obniżył poziom tej strony. Tyle spin i żali do różnych osób to jeszcze tutaj nie było.

A kiedyś to było...

0

@MesQueUnClub_87
No, to różni Panowie i Panie wypisujący takie głupoty będą niedługo chorzy :)

2

Znawcy przemówili!
https://zapodaj.net/d1ee911d16221.jpg.html

Już od dłuższego czasu śledzę komentarze na Weszło i w zdecydowanej większości to są takie absurdy, że ciężko to wytłumaczyć. A jeśli chodzi o Złotą Piłkę, to tak jak się spodziewałem: wylew w polskim internecie jest ogromny i umniejszanie sukcesów Messiemu stało się normą. Zawiść, zazdrość, niechęć, chęć dowartościowania się pisząc absurdy, niezwracając uwagi na fakty. Jednak wielka beka, że tyle ludzi zaplutych siedzi przed monitorami.

0

@TheNekro94
Myślę, że czy lepsze czy nie, to kwestia już indywidualna. Dla mnie - ważna, bo to coś takiego wyjątkowego i rzadko spotykanego. Ale wszystko inne Władca ma po prostu lepsze i w ogólnym rozrachunku to świat Tolkiena zdecydowanie przewyższa świat Sapkowskiego.

3

@TheNekro94

A jak dla mnie ciężki wybór :)
Jeśli chodzi o Władcę, to jest to absolutne mistrzostwo fantasy i niedościgniony wzór. Nie tylko jeśli chodzi o książki, ale też filmy. Coś epokowego i kultowego. Klimat jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

Natomiast to co mnie ujmuje w Wiedźminie bardziej niż we Władcy Pierścieni to zatarcie granicy pomiędzy dobrem i złem. Władca ma to co ma reszta powieści fantasy: są dobrzy i źli, tutaj granica jest jasna. Sapkowski natomiast przedstawił świat i bohaterów w sposób niejednoznaczy i to od odbiorcy zależy co z tym zrobi. Wzbudza w pewien sposób w czytelniku, czy graczu poczucie moralności i refleksji. To mnie najbardziej ujmuje w Wiedźminie i to w tym momencie wybija się ponad już utarte schematy i standardy. W większości filmów, książek etc mamy wyraźną granicę pomiędzy dobrem i złem. Tutaj tego aż tak uwidocznionego nie ma i to jest jak dla mnie mega za***iste.

0

Czyli jednak najpierw była gra, a później dopiero książki!

https://i0.wp.com/grynieznane.pl/wp-content/uploads/2019/12/a1-2.jpg?w=436&ssl=1

(na szczęście poprawili) :)

0

@Kidd
Zawsze się ma takie wrażenie. I to w większości u nas w kraju. Czy to do Barcelony, czy to do Cyberpunka, czy to do Wiedźmina. Jesteśmy niestety bardzo sceptyczni. Póki co jest dobrze, pierwsze recenzje są bardzo dobre. Zobaczymy już niedługo, ale ja twierdzę, że będzie dobrze ;)

1

@Colon
Dla mnie 8/10. Chyba wolę taką bardziej delikatną/niewinną urodę, ale u Pani Julii wszystko ładnie ze sobą współgra :)

3

Henry Cavil był gościem Jimmego Kimmela i rozmawiali o Wiedźminie Netflixa. Serial musi być mocno wyczekiwany w USA, bo Jimmego Kimmela ogląda bardzo dużo ludzi.


0

@MarioVeB!
A mnie tylko i wyłącznie ze składem 97/98.

2

@skubi99
Jeśli mam wybierać pomiędzy za***stością, a za***stością, to wolę nie wybierać wcale.

0

@Rewolucja123
Na bank CR ma to konto.

0

@norbi77
A mnie się podobał. Obejrzałem 2x. Tutaj napisałem parę rzeczy na ten temat:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7935430

0

@Avada Kedavra
Z pasją do danego przedmiotu i do nauczania.

10

@Kapitan hawk
Z ostatniej chwili: Gonzalo Guedes nie zostanie powołany na Euro 2020!

0

1

@Avada Kedavra
Nie. Chce popcorn.

1

@Kapitan hawk
Weź nie zaczynaj znowu. A jak chcesz zacząć to zapierdzielaj mi robić popcorn.

5

@Avada Kedavra
nigdy nie pszeminoł, nigdy nie pszeminoł...

Klasyka!

6

Otwieram wino ze swojom dziewczynom...

47

@skakun95
Chyba nigdy w futbolu nie bylo tak zakompleksionego środowiska jak CR7 ze swoją grandą.

26

Jest i przeinteligentna siorka Cristiano! Czekałem na tą krejzolkę, znowu się nie zawiodłem :)

"W plebiscycie "France Football" Portugalczyk zajął trzecie miejsce. Drugi był Virgil van Dijk, który jeszcze przed galą zażartował z Ronaldo. "Cristiano Ronaldo nie pojawi się na dzisiejszej gali, więc masz już jednego rywala mniej" - stwierdził dziennikarz w rozmowie z Holendrem. "Czy on naprawdę był moim rywalem?" - zripostował van Dijk. A te słowa rozwścieczyły Katię Aveiro, siostrę Ronaldo.

"Posłuchaj drogi Virgilu. Tam, gdzie ty zmierzasz, Cristiano był już tysiące razy. Ronaldo i jego koledzy z drużyny zmiażdżyli twoją reprezentację w finale. Było ci ciężko, Virgilu? W twoim najlepszym roku w karierze Cristiano wygrał więcej pucharów niż ty. Świetnie, co nie?" - napisała na Instagramie."

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,25472405,virgil-van-dijk-zazartowal-z-ronaldo-i-wywolal-burze-siostra.html

Jeszcze na mamusie czekamy :)

0

@D10SLEO
Możliwe, że jakiś kumpel od wódki Nassera Al-Khelaïfiego.

1

@michaleu Messiego nie było rok temu :P

2

O, Vinicius. Ciekawe, czy trafi na swoje miejsce.

1

@PopekMonster
Taaa, a Ty zapnij ten rozporek!

8

@kiper09
W domu też na bank wejdzie, ale tego już raczej nie puszczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28

@BarcaInfo
Dobra Virgil, zapomnijmy o Anfield, już Cię lubię Ty wariacie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?