1

W czasie gali The Game Awards 2019 rodzime studio CD Projekt RED zaprezentowało kolejny trailer Cyberpunka 2077. Tym razem otrzymaliśmy materiał poświęcony muzyce w grze - widzimy na nim wybranych artystów, których twórczości będziemy mogli posłuchać, grając w polską produkcję. Są to:
- Run the Jewels
- Refused
- Grimes
- A$AP Rocky
- Gazelle Twin
- Ilan Rubin
- Richard Devine
- Nina Kraviz
- Deadly Hunta
- Rat Boy
- Tina Guo

Jak dla mnie super, szczególnie ciesze się z Grimes :)
Tutaj Jej występ z Game Awards:




4

Absolutnie fantastyczna La Liga Loca. Chyba jedna z najlepszych w tym roku. Fajne anegdoty Święcickiego, świetne zdania o Messim, 4:0 na Anfield etc.


2

@Striker
Ja też, wg. mnie super to wygląda. Muzyka, walki, klimat, aktorstwo... może być to naprawdę dobre. Jedyne co mnie trochę razi, to momentami kiepskie CGI, jakby doklejone. Przy wysokiej rozdziałce może to mocno razić. No ale to serial i o budżecie chyba niższym od Gry o Tron, więc musieli pójść na jakiś kompromis.

9

Finalny trailer Wieśka od Netflixa właśnie wleciał misiaczki!


2

@Maciegg
Booking.com
Airbnb.pl

0

@Kuczek
No i bardzo dobrze. Podobnie jak z grami: wolę jeśli coś długo dojrzewa i dostajemy porządny projekt, aniżeli np. rokroczne blockbustery.
Poza tym tą lukę Tarantino wypełni inną formą sztuki, która również jak dla mnie jest bardzo ciekawa.

1

"Czyżby Quentin Tarantino chciał wrócić do uniwersum Kill Billa? W ostatnim wywiadzie radiowym popularny reżyser zdradził, że niedawno jadł kolację z Umą Thurman, odtwórczynią głównej roli w obu częściach Kill Billa, które ukazały się w 2003 i 2004 roku. Przekazał jej wówczas informację o tym, że ma pomysł na trzecią odsłonę cyklu i wie, w jakim miejscu po kilkunastu latach znalazłaby się postać grana przez Umę. Zaznaczył jednak, że prace nad Kill Billem 3 zacząłby najwcześniej za trzy lata, obecnie bowiem nie narzeka na brak zajęć. Ostatnio miał np. skończyć pisać sztukę teatralną oraz scenariusz do tajemniczego pięcioodcinkowego serialu telewizyjnego. Zrealizowanie obu projektów zajmie mu więc sporo czasu i pozwoli odpocząć nieco od reżyserowania."

No, mimo że fanem Kill Billa nie jestem, to chętnie zobaczyłbym vol.3.
Poza tym sztuka teatralna i serial od Tarantino brzmią również świetne. Dodatkowo kiedyś mówił, że chce napisać książkę. Bardzo jestem ciekaw jak mu to wyjdzie.

1

@AmigoBlancos
Taki Tottenham chętnie bym przytulił.

3

21 maja 2021 będzie oficjalnie dniem Keanu Reevesa.
Tego dnia premierę będą miały 2 filmy: John Wick 4 i Matrix 4.

Niech Redzi jeszcze dopieprzą Cyberpunk 2078 :P

0

John Travolta i Jego taniec z Pulp Fiction w programie "The Late Late Show with James Corden" ;)


0

@kewin
To je Polsat ̶g̶o̶t̶u̶j̶e̶ Sport Premium, tutaj profesjonalizmu nie doświadczysz.

10

:D
Przepraszajcie wszystkie narody świata Wielką i Potężną Polskę!


1

@Jordi10
Kiedy trzeba krytykować, to się krytykuję. Po wczorajszym meczu widziałem tutaj dużo więcej pozytywnych komentarzy, a nie narzekania. La Rambla też potrafi docenić, a częsta krytyka bierze się tęsknoty za częstszą piękną grą, jak i obawą przed wiosną.

14

@KamQiX
To znaczy, że musisz wrócić do ogarniania kalendarzy, nie ma innej opcji. Jak tego nie zrobisz, to te sny będą Cię prześladować aż zjawi się kiedyś w nocy wielki kalendarz z efcebarcakom i że tak powiem: kopniesz w kalendarz HEHE. Czas, start.

0

Dobry moment w drużynie nastąpił w idealnym czasie - tuż przed El Clasico. Oby następny dobry moment był na wiosnę. W końcu.

1

@Rewolucja123
Ok, teraz się rozumiemy ;) Mój błąd.

1

@Rewolucja123
Zespół o ambicjach i renomie jak Barcelona, nie może sobie pozwolić na przegraną 0:5 z jakimkolwiek rywalem.

4

@krzychu1526
Ewidentnie zgubił owieczkę.

0

@Hiacynk
Myślę, że powinniśmy się napić. Brudzio?

4

@Jakchcesz
Pamiętam jak dziś. I śniegu było więcej.

15

@ArdoFCB
Jeśli prawicowe osoby do Niej podchodzą z niechęcią i pogardą, to ciężko by reagowała inaczej. Dla Niej mniej głupot na twitterowym wall'u ;)

3

@IAmBackCules
Niektóre słówka są w porządku jak: sztos, dzban etc. Jednak Eluwina brzmi jak z podróbki Władcy Pierścieni napisanej przez pijanego koreańczyka. Źle się to nawet wymawia...

2

@SithRM
Szanuje. Takich dżentelmenów już nie ma...

2

@IronSanHybrid
Ksiądz zdecydowanie nie chciał mi dać wtedy pokuty. Ech, jedne z najcięższych okresów w moim życiu.

10

@SithRM
"Ktoś z was też urządzał w grach jakieś chore zabawy?"

Raz jeździłem w San Andreas zgodnie z przepisami :/

3

Dzisiaj Olga Tokarczuk odbierze nagrodę Nobla. Po długim ignorowaniu, TVP pokaże transmisję z wręczenia nagrody Nobla. Komentatorem wydarzenia w TVP będzie Cezary Gmyz, kontrowersyjny dziennikarz Telewizji Jacka Kurskiego, który w swoim kulturalnym dorobku ma m.in. nazwanie Małgorzaty Gersdorf szlampą (słowo pochodzi z niemieckiego i oznacza szmatę).

Trzeba przygotować popcorn, bo z pewnością Pan Gmyz będzie mieć wiele do powiedzenia :)

4

@IronSanHybrid
Kiedy se przypomnisz, że w poniedziałek bedzie pszypał, bo kurier nie dowiózł nowego proszku

3

@Jakchcesz
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Z6NIrFtut4z7t6UYr5AQ9p8b9knGTLqC,w400.jpg

Btw jak dla mnie coraz fajniej się to zapowiada. Trzymam kciuki, już niedługo premiera!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?