macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
#Cyberpunk2077
Ciekawostka z forum:
Obecnie trwa ARG (Alternate Reality Game) związana z Cyberpunkiem 2077. Niedawno kilku YouTuberom Redzi wysłali koperty z zagadkami i wskazówkami do opublikowania, których rozwiązanie doprowadziło do jednej strony. Lilayah powiedziała, że coś nowego związanego z tą ARG zostanie opublikowane w drugim tygodniu stycznia 2020, czyli wychodzi, że w tym. Może prowadzić to do czegoś większego związanego z grą. Ponoć YouTuberzy piszą, że 10.01 Redzi mogą coś pokazać związanego z Cyberpunkiem.
Oby. Premiera już za 3 miesiące i parę dni (o ile zdążą, ale ploty są, że jest baaaardzo duży nacisk na to, by się wyrobili). Najwyższy czas, by marketing ruszył pełną parą.
0
@kuz
Myślę, że będzie mecz jak większość w ostatnich paru latach: chaos, dużo niedokładności, czasami nas przycisną, ale może to się skończyć zwycięstwem mimo wciąż bardzo wstydliwej i żenującej gry. Zwycięstwem przez umiejętności indywidualne poszczególnych piłkarzy, np. wolny Messiego, nagle genialny strzał Suareza jak to ma w zwyczaju, czy coś w tym stylu. Więc jeśli będzie zwycięstwo, to totalnie nie spodziewam się zwycięstwa poprzez współpracę całej drużyny, a jedynie poprzez indywidualności, czy po prostu szczęście.
18
"Finał Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy coraz bliżej. Jurek Owsiak postanowił wesprzeć potrzebujących w Australii i dlatego zwrócił się do miejscowej Polonii, aby ta wszystkie zebrane w ramach imprezy pieniądze przekazała na rzecz fundacji ratującej życie zwierząt i ludzi, którzy padli ofiarą pożarów."
Dobry gest, szanuje. Oby zebrali tam jak najwięcej.
1
@kamilop
Barcelona z trypletem 2019/2020
2
@VamosRakieta
Można jeszcze spróbować porwać Bartomeu i wstawić za Niego kogoś normalnego. Wtedy zwolnienie byłoby dużo bardziej prawdopodobne. Przy Camp Nou na pewno są jakieś studzienki. Może Norkowi @tadzik447 udałoby się Go do którejś wciągnąć.
0
@LoveValverde @Avada Kedavra
W sumie to nie wiem. Ale ostatnio doszedłem do wniosku, że taka Kanada jest za**ista do życia.
1
@Jakchcesz
W końcu to wszystko j*bnie i rozdawanie hajsu zostanie mocno ograniczone, lub po prostu zniknie. Wtedy biorę zapas popcornu i idę na różne madkowe i tatkowe grupy. Jakby to powiedział Owsiak: "Oj się będzie działo!"
1
@Avada Kedavra
Ja tam trochę śmiechłem... i myślę, że aż to nie będzie, mimo wszystko. Prędzej będzie bunt ludzi i wylew na internetach: "oddejcie mnie te piniondze!"
18
Czorny humor.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/81478426_3013699088654286_504162914974826496_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=fwEX6XMhopEAQnZmmJXDRuKVzvFHbXkx9zcADV9M6xae00syLfHvv23Hg&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=562b98631f9f9d75d4974c79cb184357&oe=5E987CE6
2
@Oddajpada
Mourinho. Ale tutaj mówimy o pracy w klubach w których Guardiola nie powinien i nie chce pracować... bo wyznaje inne wartości i pokazuje swoją tożsamość. Więc co ma do tego finał LM?
3
@Oddajpada
Co mają finały LM do charakteru, przywiązania do swojej tożsamości i wartości?
0
@Bovciek
Osobiście polecam, świetne słuchawki. Sprawdzają się i w muzyce i w grach, bardzo dobry dźwięk, a najnowsze wersje imitują 7.1, co sprawdza się w niektórych gierkach. Polecam, w tej cenie ciężko o coś lepszego i bardziej uniwersalnego :)
3
W sumie zastanawiam się... czy On tak na serio, czy to jakiś taki mało udany żarcik-kosmonaucik.
https://x.com/s_swierzynski/status/1213871522244378625
3
"Były pacjent Tomasza Grodzkiego twierdzi, że podjęto próbę przekupienia go. W zamiana za pieniądze miał podpisać się pod fałszywym oświadczeniem – podaje Radio Zet. Z pisma miałoby wynikać, że Grodzki chciał pieniędzy w zamian za przeprowadzenie operacji."
Podobno Grodzki na konferencji pokazał jakieś nagranie odnośnie tego. Ech, ot cała kwintesencja polityki w jednej informacji. Wstyd jednak dla PiSu, że partia obnosząca się wiarą i chrześcijaństwem dostarcza aż tyle chamstwa i brudnej gry.
https://natemat.pl/295789,byly-pacjent-tomasza-grodzkiego-mial-go-oskarzyc-ujawniono-przekupstwo
4
@Colon
Now i'll be the BATMAN!
1
@Veb1233
Ok, ale Pan @Striker ładnie sprostował :)
3
@xJLx
Bez przesady, wciąż mamy. Daleko szukać nie trzeba: branża gier, wielu ludzi POLAKÓW RODAKÓW jest utalentowanych :)
Jasne, część wyjeżdża, ale głównie w poszukiwaniu nowych wyzwań i rozwoju, niż ze względu na hajs etc.
3
@Veb1233
Nie ma nigdzie takiej informacji. Niemniej jednak ludzie w Barcelonie potrafią być na tyle głupi i nieudolni, że nie zdziwiłbym się gdyby to była prawda.
1
@xJLx
To zależy... jaka branża etc.
W branży IT dużo osób zapierdziela. Pewnie się to wiąże z pasją, że to dla Nich nie tylko praca, ale też właśnie pasja. No ale niestety zarobią tutaj mniej niż w takiej Finlandii. A ludzi mamy naprawdę mega utalentowanych.
8
"Czterodniowy tydzień pracy, sześciogodzinny dzień pracy, dlaczego nie mógłby to być kolejny krok? Czy 8. rano to prawda ostateczna? Moim zdaniem ludzie zasługują na to, by spędzać więcej czasu z rodzinami czy poświęcać go na aktywności kulturalne. To mógłby być kolejny krok w naszym zawodowym życiu" – mówiła kilka miesięcy temu obecna premier Finlandii.
Choć fińska premier latem 2019 roku rzeczywiście uznała pomysł wprowadzenia krótszego dnia lub krótszego tygodnia pracy za dobry, to Finlandia na ten moment nie ma takich planów."
Myślę, że Finlandia w końcu zacznie wprowadziać taki czas pracy. I fajnie, szanuje mocno za takie decyzje. Ale u nas w sumie jest jeszcze lepiej. Nie trzeba pracować by "zarabiać" :)
PS. No i całkiem ładna ta fińska premier. Sanna Marin jakby kolega pytał.
22
@NeroTFP
"To przykre, że naród po raz kolejny został przekupiony za własne pieniądze."
Przecież to jest właśnie Polska w pigułce. Ja już nie mam do tego siły, ani czasu. Wszyscy wiedzą jaki mam stosunek do partii Jarka i że dla mnie to są ludzie absolutnie niegodni zaufania. Robiłem co mogłem w wyborach, w wypowiedziach w różnych miejscach, czy to w internecie, czy to "na żywo" by wyrazić swoją dezaprobatę dla tej ogarniętej pychą i chamstwem partii. By ludzie przejrzeli na oczy, że ani PO, ani tym bardziej (jak dla mnie) PiS nie jest dobrą opcją. Wolę się więc skupić na własnym życiu prywatnym i zawodowym. A jeśli będzie naprawdę źle w Polsce... to zawsze można wyjechać. I tyle.
2
@SeeleyBooth
Tylko piątek zawsze pozostanie piątkiem :)
5
Zostały ogłoszone nominacje do nagród BAFTA. "Joker" z najwyższą liczbą nominacji, bo dostał ich aż 11, w tym za najlepszy film, reżyserię, scenariusz adaptowany i oczywiście aktora. Drugie miejsce przypada "Pewnego razu... w Hollywood" Tarantino - 10 nominacji, również za najlepszy film, reżyserię, scenariusz i aktorów.
https://www.hollywoodreporter.com/news/bafta-awards-2020-nominations-unveiled-1267114
Pół roku temu, po wyjściu z kina po filmie Tarantino nie sądziłem, że będzie aż tak doceniany na różnych festiwalach etc. Mimo, że podobał mi się, to film specyficzny, hermetyczny, nostalgiczny, wręcz trochę takie "slow cinema", które wielu ludzi razi. A tu proszę, sukces na Złotych Globach, dużo nominacji do BAFTA i zapewne też posypią się nominacje do Oscarów. No i fajnie :)
Liczę, że Tarantino w końcu dostanie Oscara za reżyserię. To jest niepojęte, że jeszcze tej nagrody nie ma w swoim dorobku. Ale konkurencja jest bardzo duża, bo w zeszłym roku było mnóstwo świetnych i niemalże wybitnych filmów. Rok 2019 był rokiem filmowym. 2020 będzie rokiem gier :)
3
@Azi
Tu nie ma co rozumieć. Rozumienie tego nie jest potrzebne nikomu. Trzeba jedynie podziwiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Artsss
5 żelek, 2 paczki czipsów i chlebek.
13
"Jeśli wygracie, nie marnujcie swojego czasu do przemów politycznych. Nie jesteście kompetentni do tego, by zabierać głos publicznie na jakikolwiek temat. Nie wiecie nic o prawdziwym świecie. Większość z was spędziła mniej czasu w szkole niż Greta Thunberg. A zatem, jeśli wygracie, podziękujcie swojemu agentowi, swojemu bogowi i wyp*** ze sceny." - Ricky Gervais na Złotych Globach.
W sumie trafił w sedno, sporo jest na takich galach niepotrzebnych przemów politycznych. Można wykazać komuś wsparcie (jak np. wsparcie dla Australii w związku z pożarami), ale nie brnąć dalej kto zawinił, co powinniśmy robić etc.
0
@YoNoEntiendoNada
Aaaa, tak, masz rację. Mój błąd. Chodziło mi po prostu o Irlandczyka jako film.
0
@4drian0
Toy Story 4 największe wrażenie zrobiło na mnie pod względem wizualnym, technologicznym. To ile tam jest detali to jest jakiś przepiękny absurd. Kurz w najdrobniejszych zakamarkach, drobne zarysowania, widoczne nitki od ubrań, czy szycia ubrań dla zabawek... no masakra. Za to właśnie uwielbiam Pixar. TO SOM TE DETALE!
1
Cieszy Złoty Glob dla Tarantino za scenariusz, ale chyba bardziej dałbym go Scorsese. Glob dla animacji to jakiś trolling. Świetne Toy Story 4, dobre Frozen II, dobre JWS 3... a tutaj wyskakuje "Praziomek" z nagrodą. Ale mimo tego, jak dla mnie na razie całkiem fajne te nagrody.
3
@sabeot
Tutaj ma być:
http://www.dmi.ae/dubaione/live.asp