0

@SHIBA
Rozumiem Twój apel, ale to nic nie da. Polityka zawsze ludzi rozgrzewa do czerwoności, głównie w negatywnych emocjach. A szczególnie w Polsce. My chyba mamy taki gen, który nakazuje ze sobą zawsze walczyć... nie przez przypadek powstał ten mem/rysunek:
http://www.pruzzenland.eu/fileadmin/_pruzzenland/images/Karikatur_Grundwald.jpg

0

@neymarjr_143
Czy ja wiem... z @MarioVeB! też mógłbym nie wchodzić w dyskusje, bo prawdopodobnie mamy bardzo odmienne zdanie na temat dzisiejszej sytuacji Barcelony, ale jednak chciałem się zapytać i dokładnie dowiedzieć się co na ten temat uważa.

0

@barcanawieki
Dość... :P

0

@neymarjr_143
No właśnie. Dobraliście się idealnie z @Chwytliwy . Idę po popcorn :)

4

@MarioVeB!
A co Ty sądzisz o naszym zarządzie? O latach Bartomeu? Czy nie jest tak, że zdecydowanie za często jest "smród" w związku z Jego (i Rosella) rządami?

1

Jak miło :)
Usłyszy się Żebrowskiego jako Keanu.


0

@Jakchcesz
Muzycznie jest w porządku. Gorzej z przekazem, czy tekstami :P

0

Mocne. Bardzo mocne. Idę o zakład, że ich w końcu zamkną za ten kawałek.


3

Lahoz daje rodzynki do sernika

3

@Zip
Nowe, nie znałem :)
Standard przy tym zarządzie. Zawsze są jakieś dymy, nawet w najdrobniejszych sprawach. Wciąż nie mogę pojąć dlaczego granda Rosella i Bartomeu wciąż zarządza tym klubem...

4

@lukas10
Przez półtora roku byłem na freelancie jako grafik, aktualnie nie jestem, normalnie pracuję w agencji kreatywnej, jednak w domu siekam zlecenia po godzinach dla różnych klientów/firm, więc jest to też swego rodzaju praca zdalna.

Cóż, jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Plus jest taki, że masz dużą wolność, jesteś w pełni zależny od siebie no i jesteś po prostu u siebie. Nie musisz nigdzie jeździć etc. Minusem za to jest czas. Komuś kto nieumiejętnie ogarnia czas, ciężko będzie być odpowiedzialnym i zorganizowanym. Ja się tego cały czas uczę. W firmie, w biurze jednak jest inaczej, jesteś w pewien sposób napędzany przez innych ludzi, a w domu, pracując zdalnie, musisz być cholernie dobrze zorganizowany. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że doświadczeni ludzie powinni iść na freelance, a nie Ci młodzi. Takie mam wrażenie. Tak czy inaczej, jeśli potrafisz się zorganizować - freelance przyniesie Ci dużo dobrego :)

0

@LuisSalvano @KamQiX @Rewolucja123 @głardiola @RosjaninBut
Ok, dzięki bardzo wszystkim za poświęcony czas i opisanie!

0

@KamQiX
No właśnie w I połowie jak oglądałem pierwsze chyba15/ 20 minut, to byłem mocno zniesmaczony, bo Sevilla miała dużo groźnych sytuacji, a nasza gra była szarpana, rwana i generalnie nieprzyjemnie się to oglądało. No ale dobrze, że skończyło się 4:0... niemniej jednak wciąż zachowuję duży dystans do gry tej drużyny.

0

@LuisSalvano
Fajnie, że linia pomocy wypadła dobrze. Tego brakowało w ostatnich latach. Vidal ma formę wyższą niż Busquets, daje więcej ożywienia, więc taka linia pomocy mam nadzieje, że będzie częściej występować.

0

Wczoraj niestety przed 1:0 musiałem wyjść i nie widziałem reszty meczu. Do 1:0 gra Barcelony była jak dla mnie bardzo słaba. Co się stało, że zrobiło się 4:0? Zaczęli grać naprawdę dobrze? Indywidualności znów zadecydowały? Jak ogólnie wyglądał wczorajszy mecz?

2

@AmigoBlancos
Popatrz na skład/kadrę Barcelony. A później popatrz na grę. I już pal sześć jakby to był pierwszy sezon. To jest sezon trzeci. I praktycznie nic się nie zmienia. To jest dużo bardziej złożone niż ten jeden mecz.

8

Miałem taki dobry dzień, włączyłem mecz Barcelony i już siedze wk***ony.

8

Ile razy patrzę na tą drużynę, tyle razy mam wrażenie że Oni są często koszmarnie ustawieni. Dziury w obronie, na pozycje mało kto wychodzi, w jedno miejsce biegnie 2 zawodników, jak dojdzie podanie do kogoś to ma się wrażenie że ten ktoś jest w szoku, że adresowane było do Niego podanie...
Ale jasne, wmawiajmy sobie dalej, że wszystko jest okej, że forma przyjdzie, że kontuzje, że futbol się zmienił etc.

0

Znów jak dla mnie żenująco to wygląda... szczególnie defensywa.
Może za bardzo się czepiam, ale taka gra Barcelony to wstyd na taką drużynę...

1

@Jakchcesz strona Rockstar Games, zresztą już chyba wszystkie media growe o tym mówią. Nie jestem w stanie wkleić teraz, więc musisz sobie poszukać :)

22

Oficjalnie: Red Dead Redemption 2 na PC 5-go listopada!

1

@Ratamahatta
Tak, masz rację. Ogólnie jak dla mnie Messiemu już zmarnowano trochę lat przez idiotyczne decyzje Bartomeu i spółki... ale to temat na inną dyskusję :)
Generalnie masz rację, że nie ma za bardzo czasu na eksperymenty z nołnejmem. Ale z drugiej strony, pozostawienie Valverde na stanowisku to też wg. mnie kiepska decyzja i porównywalna z zatrudnieniem na jeden sezon jakiegoś nołnejma. Trzeba trenera silnego, z mocną pozycją - zgadzam się, ale teraz kogoś takiego jest ciężko wyciągnąć. Zarząd oczywiście spaprał sprawę zatrudniając Valverde, zamiast kogoś z większą wizją i bardziej dopasowanego do stylu.

6

Odnośnie trenera i trenerów w Barcelonie, to ja mam trochę takie wrażenie, że Bartomeu ze swoją zgrają kogoś szukają już od meczu z Liverpoolem. Przecież Koeman był widziany w biurach Barcelony. W różnych plotkach też jest choć jedno ziarno prawdy. Ale uwzględniając to, że:
- zarząd Barcelony nie ma pomysłu na tą drużynę, jak i na trenera
- dobre nazwisko jest cholernie trudno wyciągnąć w tym momencie, szczególnie przed Euro 2020
To wychodzi nam obraz pozostawienia Valverde na stanowisku i obserwowania rynku trenerskiego i wyszukiwania różnych nazwisk, również tych zupełnie nieznanych. Mimo wszystko osobiście wolałbym, żeby Valverde poleciał już po Liverpoolu, nawet kosztem jakiegoś "no-name'a", czy ziomka zupełnie niedoświadczonego. Wtedy chociaż byłaby jakaś świeżość, jakaś odmiana, ogólnie jakaś nadzieja odmiany. A tak to ciągle mamy to samo i za bardzo nic się w tej kwestii nie zmienia patrząc na często wstydliwą grę tej drużyny. Ktoś mógłby być do końca sezonu/na jeden sezon, a po Euro 2020 już mogliby postawić na dobre nazwisko z konkretnym projektem sportowym. Kto wie, może tak właśnie jest, że Koeman uzgodnił z zarządem, że se przyjdzie, ale po Euro 2020, a teraz Valverde jeszcze się przemęczy ten rok. Tego nie wiemy... tak czy inaczej, ciągle powtarzam: pozostawienie Ernesto na stanowisku trenerskim to duży błąd. Ten sezon prawdopodobnie będzie ciężki, jedynie z pojedynczymi przebłyskami.

6

@Ratamahatta
Osobiście bardzo jestem ciekawy jak wyglądałaby Barcelona Ten Haga. Myślę, że futbol prezentowany przez drużynę byłby dużo spójniejszy i atrakcyjniejszy, ale czy też i skuteczny na przestrzenii całego sezonu? Ciekawe. Jest to jeden z nielicznych trenerów, których bardzo chciałbym w Barcelonie.

1

Ktoś orientuje się jakim trenerem jest ten Marcelo Gallardo? Dobrze zapowiadający się trener, z wizją i barcelońskim stylem gry, czy trochę jak Martino/Valverde - dobry trener, bez większych sukcesów, ze stylem gry niekoniecznie barcelońskim i mało ryzykownym?

5

Strona TVP Info specjalnie zmienila layout strony z przeprosinami, by ukryć przyciski "udostępnij na Facebooku/Twitterze".

https://www.wykop.pl/cdn/c0834752/595839385951554c41783878_cYHK97iOYnBOk8GRTTa4Ggi0EpQ2tS0X.jpg

Ach, moim wnukom będę kiedyś opowiadać o tych żenujących absurdach. Tak tworzy się legenda!

1

@BarcaInfo
Abstrahując od tego czy plota jest prawdą, to nie zdzwiłbym się. Bartomeu ma różne dziwne pomysły i zaś pewnie wynajdzie jakiś dziwny wynalazek. Oczywiście, może się okazać, że trener będzie to świetny, ale szansa na to jest bardzo nikła. Tym bardziej, że (chyba) gościu nie jest totalnie związany z Barceloną.

17

@Kajtek77
Na obiad zupa grzybowa i grzyby w sosie grzybowym, oraz kompot z grzybami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?