3

@Ghotti
Jak ktoś lubi swoją pracę i widzi w niej pasję, to jednak zdalna robota jest świetną sprawą. Jedyny minus to samodyscyplina, jednak to się wyćwicza z czasem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barteq
M.in. o De Jongu, który dla Nich jest typową "6", a Valverde Go wystawia na innej pozycji i że będzie mu się tam źle grać, o Griezmannie, gdzie chyba Ćwiąkała stwierdził, że jeśli wszyscy będą zdrowi to nie widzi dla Niego miejsca w tej drużynie. Wydźwięk był jasny: nieprzemyślane decyzje zarządu i trenera.

2

@ProMILs
Tutaj niestety nie tylko trener jest problemem. Skoro Valverde otwarcie mówi, że nie rozmawia z zarządem o sprowadzeniu zawodników i w sumie stara się ulepić coś z tego co dostaje to znaczy że coś jest w tym klubie mocno nie tak i to już od dawna. (nie pamiętam dokładnie co powiedział Valverde, nie chce pomylić, ale wydaje mi się, że kontekst był podobny).
Ten klub bardzo mało przypomina to co było 10 lat temu. Zamiast to kontynuować, to z tym zrywa. Mnie to osobiście boli jako kibica, który jest mocno sentymentalny i chce by drużyna której kibicuje nie tylko wygrywała, ale też była czymś głębszym, punktem odniesienia ze względu na grę, piłkarzy jak i zarządzanie klubem. Tak było 10 lat temu. Dziś już są jakieś strzępy tego co było. Czasy się zmieniają, jasne... ale myślę, że można by było zrobić dużo więcej by to kontynuować.

0

@Colon
Trochę to rozwinę. Bo chce.

Ulubiony: Iniesta
Najlepszy jaki widziałem: Messi
Najbardziej widowiskowy: Ronaldinho
Najbardziej nielubiany: Pepe, zaraz za Nim ulubieniec wszystkich: CR7

3

@n0MED
Kinder Country, jeśli można do batoników zaliczyć.

36

Dobra LaLigaLoca z Ćwiąkałą. Świetnie opisali problemy Barcelony. W zasadzie można to podsumować znowu zdaniem, że ludzie w zarządzie Barcelony totalnie nie mają pomysłu na tą drużynę i wpychają tam praktycznie każdego.

4

5 września 1946 roku w Stone Town w Zanzibarze urodził się Farrokh Bulsara, czyli Freddie Mercury! Gdyby żył, to dziś kończyłby 73 lata.

Dla mnie jeden z najlepszych głosów wszech czasów.

2

@MesQueUnClub96
Polska.
(jak jesienią pozostanie tak jak jest)

0

@ściah @sidzej
Na Tracza to bym jednak uważał :/

10

@Wisla1906
Co ma napis "Konstytucja" do problemu przepełnionych szkół?
A, no tak, już wiem! Po prostu trzeba się o cokolwiek innego dopieprzyć jak się nie ma argumentów na bronienie sytuacji w szkole. Zresztą, co tu bronić? Spieprzyli sprawę ze szkołą poprzez nieprzemyślane reformy i tyle.

0

@NeyM
Skąd jesteś? (województwo)

59

@ArdoFCB
Nie, ale średnio ruchable tak szczerze mówiąc, więc możesz przestać się ślinić.

1

@Ghotti
Hmm?
Widziałem to na Jej profilu, jako zdjęcia dodane.

1

@Cave
Neverhood! Mega gierka :)

0

@feiticeira
Osobiście polecam UPC. Internet jest tam szybki (mowa o 300mb/s), nie mam żadnych problemów. Opłaca się tam wziąć pakiet Internet + TV, ale jak chcesz sam internet, to też polecam, myślę że się nie zawiedziesz.

0

@Dzemix111
"Będzie trzeci sezon bez żadnego tytułu" :)

Ojoj... cóż, tak naprawdę to większość ludzi wtedy była raczej pesymistycznie nastawiona, bo Guardiola był po prostu ryzykowną i odważną decyzją. Z perspektywy czasu wyszło po prostu za***iście. Dlatego do końca życia będę mieć respekt dla Laporty i Jego zarządu że na taki ruch się zdecydował. Już nawet nie chodzi o to, że byliśmy świadkami takiej drużyny, ale że Laporta po prostu zaryzykował i wyszło coś absolutnie pięknego.

3

@RosjaninBut
Czyli jak komuś córka nie umarła, to można w sumie Go traktować "z buta"?
Pomijam już fakt czy to w 100% prawda czy nie, jednak znając historię rządów bandy Rosell&Bartomeu nie byłoby to dziwne, więc takie traktowanie piłkarzy nie przystoi tak wielkiemu klubowi, o takiej historii jak Barcelona. Każdemu należy się szacunek. Nawet Gomesowi. Nikogo nie powinno się tak wypychać z klubu. Bo znów: to źle świadczy o klubie. Jednak o negatywnych rzeczach, które wpływają na odbiór Barcelony na świecie za czasów rządów Rosell&Bartomeu można by napisać książkę...

1

@Ratamahatta
Można by za to kupić troche Neymara.

1

@Nigaki
Jeszcze trochę :)
Generalnie nie zdziwiłbym się gdyby przesunęli premierę... no ale zobaczymy. Jak dla mnie mogą przesuwać. Wolę mięc grę ocierającą się o wybitność, niż coś niedopracowanego.

4

Będzie multiplayer w Cyberpunku :)


2

@Colon
Oj to nie jest dobry dzień na La Ramblii dla zwolenników partii Jarka :)

1

@MesQueUnClub_87
A propos oryginalnych krajów... to jest ciekawe :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sealand

11

@mcsarna
Masz rację, ale nie w taki sposób... ten program można by zrobić dużo lepiej i sprawiedliwiej. Ale pomoc nie jest jego celem. Celem programu jest tylko i wyłącznie pozyskanie elektoratu. Tyle.

7

@PeterWenkman
Czy ludzie propagujący PiS potrafią pisać bez takiego jadu i nienawiści? Bo śmiem czasami wątpić. Bardzo dużo osób propagujących działania PiSu jest bardzo chamska, niekulturalna i słoma im wyłazi z butów. Nie mówię, że druga strona nie ma takich osób... ale jednak jest ich mniej. Szkoda, że nie potraficie kulturalnie i spokojnie rozmawiać. Wstyd.

0

@Colon
O! Właśnie! Powinno być.

0

@Azi
Na logikę, to coś w stylu prania mózgu, ale dokładnie nie wiem. Jednak kontekst jest dość prosty do zrozumienia.
Tutaj też się to słowo pojawia:
https://wpolityce.pl/polityka/170791-bystre-chlopaki-mediow-my-dziennikarze-glownego-nurtu-mediow-jestesmy-zawsze-gotowi-sluzyc-sprawie

Może to być pochodna od choroby "dur", ale nie wiem na 100%.

13

@PrinceDamon
Ja też, od razu chciałem iść głosować, ale se przypomniałem że to jeszcze nie dzisiaj.

20

:D
W zasadzie nawet ciężko to skomentować...

https://x.com/polskalogiczna/status/1168908950655381504

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?