macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Socjopata
Oj Total 90 to było coś. Z Ronaldinho mi się mega kojarzy ta piłka. Ja ostatnio zakupiłem taką:
https://www.sportbazar.pl/pilka-nozna-nike-strike-sc3310-102,3,1695,88778?utm_source=ceneo&ceneo_spo=true
Gra się bardzo przyjemnie, dobrze trzyma się nóżki.
0
@4drian0
No ciężko będzie Ci się przebić, tym bardziej że ludzie którzy widzieli obszerny gameplay w zdecydowanej większości bardzo chwalą.
2
@Socjopata
Teamgeist chyba. Ja pamiętam jeszcze Roteiro z Euro 2004 i jaką furorę robiła na szkolnych boiskach jak ktoś przyniósł :)
11
@Suzu
Pewnie przyszedł do Madrytu na Piechotę.
1
@4drian0
No co Ty, naprawdę blado i graficznie słabo to wygląda? Graficznie to najwyższy poziom jak na rozbudowane action-RPG. Ciągłe przekładanie? Jakie ciągłe przekładanie? Dali datę premiery i póki co nie ma przesłanek że to przesuną. A nawet gdyby, to sytuacja z W3 dała znać, że dla Nich liczy się ogromnie jakość, więc mógłbym nawet i dłużej poczekać.
13
Przypomnienie dla graczy. Dziś o 20 :)
0
@P93FCB
W niedzielę będzie daleko, w poniedziałek blisko. Czyli przyjdzie. Ech.
2
@Encore
Może siostra ma imieniny.
2
@Maker0
Ma bardzo często kontuzje, zachowanie pozostawia wiele do życzenia, mnóstwo afer wokół niego, procesy sądowe z Barceloną... ale "hurr durr dawał kurła Bartek jedziemyyyyy bo nic nie wygramy"
22
#tiki-taka
Po co w takim razie Go chcą sprowadzić, skoro ta informacja mówi o obawach Bartomeu wobec finansów? Przecież Neymar nie jest niezbędny, w tym momencie mamy bardzo dobry skład. Po co narażać finanse klubu na tak horrendalny wydatek, skoro wiadomo że mają być problemy finansowe?
2
@Fake69
"Kluby są optymistycznie nastawione do dopięcia transferu w zimowym oknie transferowym."
0
@krzychu1526
Napisałeś "Największy statysta w historii filmów Tarantino" co było totalną ignorancją, więc nie do końca wierzę, że nie obchodzi Cię co o Nim się mówi. Po prostu dołączyłeś do tego co jest w niektórych środowiskach modne, nie zagłębiając się za bardzo w temat, tylko napisałeś "bo tak będzie śmisznie hihi". I tyle. Pzdr.
0
@krzychu1526
No tak, do kogoś zawsze trzeba się dopieprzyć. Zgadzam się, że stylówka średnia na pogrzeb. Ale że ostatnio w niektórych żenujących środowiskach modne jest wyśmiewanie Zawieruchy, to na Niego zwrócono szczególną uwagę. Chętnie zobaczę zdjęcia z tego pogrzebu i bardzo możliwe, że nie tylko On się tak ubrał. Ale o innych się nie mówi. Bo to nie byłoby już "na czasie".
9
@krzychu1526
Totalnie nie rozumiem pojazdu na Zawieruche. Skąd ta zawiść? Głupota, zazdrość? A może jedno i drugie? Ewidentnie było mówienie, że Jego rola będzie bardzo marginalna. Poza tym Tarantino nakręcił tego filmu dodatkowe 4h, więc możliwe, że w wersji udostępnionej odcinkowo na Netflixie będzie Go więcej. Ale Janusze i tak muszą się śmiać "łahahah, ale mao tego Zawieruchy!", zamiast po prostu cieszyć się że choć 2-3 minuty dostał na ekranie u jednego z najlepszych reżyserów. Żałosne i smutne.
21
@Aaron10
Tak wygląda lepiej :)
https://pliki.meczyki.pl/big700/289/5cb985149463d.jpg
1
@Ghandi
"Gdyby reszta piłkarzy Barcelony wykorzystała chociaż połowę okazji stworzonych przez Leo, prawie nikt by dzisiaj się nie spuszczał nad przehypowanym sezonem Van Dijka"
No właśnie, gdyby... to jest też niesamowite, bo niby druga kompromitacja w LM, ale jakże inna od tej w Rzymie. Tutaj spokojnie mogliśmy na Anfield strzelić parę bramek, sytuacje były, w Rzymie było zupełnie inaczej. Przyjście Griezmanna i De Jonga napawa mimo wszystko optymizmem, bo oczywiście odciążą trochę resztę od zadań defensywno-ofensywnych co może przełożyć się na skuteczność.
4
A poduszka to Antoś.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69740476_1183036135202574_5448650697740386304_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQmsyyWpkMxwYC5PAAGQ0N3M2WAlnBDWAecsPTtB-bGCfw-VmhXJBeovcr6axHKLe7o&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=5fd59d6f06e621eefa211ef0a2e086da&oe=5E045DAE
0
Grupa śmierci, dziękuję, dobranoc.
0
Oj to będą dobre mecze. A do Dortmundu też nie jest jakoś bardzo daleko z PL :)
0
@Katalonbar
Tak, Neymar wyjdzie i powie "pszeplaszam" i razem z Bartomeu zrobią "misiaczka" i po buziaczku.
2
Jeśli miałaby być dzisiaj oficjalna informacja, to na pewno około 20/21. Wcześniej przecież losowanie LM.
2
Nie jestem Jego zwolennikiem, ale trochę to tak wygląda jeśli to wszystko prawda:
https://pbs.twimg.com/media/EDI-ZoKXUAI7Irt.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Vxb93
A jeszcze nie dawno ładował 3 gole Realowi w swoim debiucie w El Clasico... ale ten czas zapieprza.
2
Bardzo ciekawe jak zareaguje Camp Nou, jeśli Neymar po tych wszystkich aferach i żenującym zachowaniu znów powróci by grać na tym stadionie. Nie wyobrażam sobie, że przyjdzie jak gdyby nigdy nic, normalna prezentacja i zacznie po prostu trenować/grać. Musi coś powiedzieć o tamtych sytuacjach. Musi się wręcz wytłumaczyć z tamtych sytuacji.
Wg mnie dużym błędem jest, że siedział/siedzi cicho. Pierwsze plotki z niezłych źródeł pojawiły się w maju. Mamy prawie wrzesień. Miał parę miesięcy by w jakiś sprytny sposób trochę ocieplić swój wizerunek w Katalonii, skoro aż tak bardzo chce wrócić. Od tamtej pory nie zrobił w zasadzie nic. Ani nie wycofał tego sławnego pozwu, ani się nie wypowiedział. Ale cóż, to Neymar. Dla takich zawodników miejsca nie powinno być w tak wyjątkowym klubie jak Barcelona, ale o tym już wielokrotnie pisałem. Jeśli nie przyjdzie: bardzo będę się cieszyć i poczuje ulgę. Jeśli przyjdzie: będę mu mimo wszystko kibicować i cieszyć się z Jego potencjalnych bramek. Ale zdania nigdy nie zmienię: dla takich zawodników miejsca nie powinno być w Barcelonie, w tym klubie umiejętności piłkarskie to nie wszystko.
5
@LuisSalvano
A wierząc informacjom z dzisiaj, to Rakitić nigdzie się nie wybiera i zostaje.
Dlaczego wybierasz sobie informacje tylko te, w które chcesz wierzyć?
1
Guardiola odpowiada na najczęściej wyszukiwane pytania o Nim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Szpadla
Ciężki wybór, ale ja jednak idę za Eto'o. Raz, że trochę większy sentyment, dwa że po prostu bardziej mnie przekonywał swoją grą. Był bardziej równy. Suarez jest takim typem piłkarza, który najpierw robi coś niesamowitego, by później przyjąć prostą piłkę, która odskakuje mu na 5 metrów. Ale generalnie i Eto'o i Suarez i wcześniej Villa to absolutny top napastników. Z tej trójki chyba najbardziej lubiłem Villę.
6
@Criss18Barca
"Nienawidzimy Cię tak bardzo tylko dlatego, że tak bardzo Cię kochaliśmy"