macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama
Zadziwia mnie Twoja pewność. Żeby nie było: nie mówię, że to źle, może nawet dobrze że ktoś stara się patrzęc optymistycznie. Ja niestety totalnie straciłem zapał do oglądania meczów Barcelony, oglądam bo "muszę", bo uznaje to za taki kibicowski obowiązek, ale często jest to dla mnie bardzo męczące. Przez to też patrzę w szarych barwach na resztę sezonu. Ale obyś Ty miał rację...
7
@lioney10
Zobaczysz za to Valverde wciąż na ławce trenerskiej :)
Nie cieszysz się?
3
@4drian0
Niedługo Valverde będzie grającym trenerem.
62
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69266248_2888547217840608_7437881272082366464_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQmfkHCv-peM6txNRvpXoNhAqAGbMmjnKOuMI4n1WEipnkZcRED3s3Cfo9hEVjL_Prc&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=114284f04edaefcefb73b6e61bb03552&oe=5DD980F9
|
V
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/2q97YCXcLOlkoR2jKKEMQ-wkG9k=/0x0:900x500/1200x800/filters:focal(378x178:522x322)/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/49493993/this-is-fine.0.jpg
0
@SeeleyBooth
Góry.
Pies.
Motor. (choć prawka jeszcze nie mam, więc ciężko jest mi tutaj się określić)
6
@marcinK0000
To nawet już nie chodzi o samego Valverde, ale o ogólnie zarządzania klubem. Z klubu najbardziej wyjątkowego na świecie na przestrzeni około 5/6 lat staliśmy się klubem, który często jest pośmiewiskiem poprzez jakieś afery, nieudolne rządzenie, dziwne transfery i kompromitacje LM.
1
@kerouac
To dobrze :)
Mnie niestety parę zębów spieprzyli po całości na NFZ. Do dzisiaj czuje skutki, a to było z 10 lat temu. Dlatego chodzę prywatnie. Masę kasy tam zostawiam, ale wolę jednak mieć większą pewność, że zostanie to dobrze zrobione, bo do NFZ to się mocno zraziłem i po prostu nie mam zaufania. A zęby mam niestety bardzo wrażliwe.
2
@MontelQ
Tak, tylko pytanie ile w kolejce będziesz czekać. Ale powinieneś tego samego dnia być przyjętym. Generalnie polecam iść prywatnie, niestety mam złe historie z dentystami na NFZ... ale wiadomo, to też są niemałe koszta :/
Tak czy siak powodzenia! Oby ząb został dobrze naprawiony i przestal boleć. Ze wszystkich bóli właśnie ból zęba jest jak dla mnie najbardziej nie do zniesienia...
5
Nowe screeny z Cybera :)
Chętnie przygarnąłbym jakiś trailer... a gameplay zostanie udostępniony dopiero za 2 tygodnie.
24
@FCMichalo
**niekoniecznie w tym tygodniu
***niekoniecznie w tym roku
1
@selbi
Ja bym już składał wypowiedzenie.
8
@Zodiac
I co z tego?
Absurdalne jest wyciąganie brudów z przeszłości i bardzo nie w porządku. Świadczy o kompleksach i zawiści. Ważne, że teraz jest kimś, kto zrobił coś tak dużego jak Footroll, doszedł do czegoś w życiu. Można się z Nim nie zgadzać, to normalne że ma się odmienne zdania. Ale powinno się uszanować to, że ładnie rozwinął ten kanał i wg. mnie w większości po prostu mądrze mówi, choć nie zawsze się zgadzam.
1
@FanKomenatrzyCyron1
"Setki razy zetknęliśmy się z osobami, od „Kowalskich” po polityków, argumentujących, że wulkany (a nawet pojedynczy wulkan) emitują dużo więcej dwutlenku węgla niż my. Tymczasem użycie w dyskusji o zmianie klimatu argumentu o emisjach wulkanicznych świadczy o tym, że dyskutant nie ma zielonego pojęcia o czym mówi, choć czasem na dowód wiarygodności przytaczane są konkretne liczby."
Polecam poczytać.
https://naukaoklimacie.pl/aktualnosci/korzenie-mitu-wulkany-emituja-wiecej-co2-od-nas-172
0
@Kleps0n
Myślę, że nie powinno się bagatelizować problemu ocieplenia, a jeszcze bardziej totalnie go olewać, co jest po prostu durne. Głownie przez działalność ludzi klimat się zmienia. "Najwięksi" tego świata o tym mówią, nawet Stephen Hawking ostrzegał przed działalnością człowieka. Ale potem wyjdzie taka Gazeta Polska, która wielkimi literami napisze na okładce, że "Globalne Ocieplenie to bujda" i ludzie to łykają, zamiast posłuchać... mądrzejszych.
2
@PatrychoO
Muzyka w tym filmie to coś pięknego. Idealnie współgra z całym klimatem filmu.
5
"Według badań naukowych lodowiec Okjokull na Islandii istniał 700 lat. Jednak w ciągu ostatnich dziesięcioleci, z powodu zmian klimatycznych, skurczył się do niewielkiego kawałka lodu na szczycie wulkanu i w 2014 roku został oficjalnie uznany za nieistniejący.
"
Jak to było? "Globalne ocieplenie to bujda, LGBT i inne szatańskie organizacje to prawdziwe niebezpieczeństwo"?
1
@Criss18Barca
Bardzo pozytywnie, ale przenigdy już nie kupię kawy w samolocie (Ryanair). Kurła, kupię najtańszą z Biedronki i będzie lepsza.
1
@SeeleyBooth
Może, można się zgadać. Jestem w stanie dojechać kiedyś, na jakieś El Clasico etc. ;)
Też zapraszam kiedyś do Kato.
1
@SeeleyBooth
Trochę tak, wybacz... moje komentarze tutaj to głównie krótkie zdania. Postaram się w końcu odpisać. A najlepiej byłoby się na browarku spotkać :D
Ale chyba daleko... (ja Katowice).
1
@SeeleyBooth
Poniekąd prawda, ale ostatnio Rakitić zagrał całkiem nieźle... problem chyba jednak leży w stylu gry, który "dusi" tych najbardziej kreatywnych, takie mam wrażenie. Ale napiszę większy post na ten temat niedługo, jak będę miał więcej czasu :)
2
@SeeleyBooth
Dokładnie tak widzę polityków, którzy "chcą" naprawić państwo.
2
@badej60
Złotem są komentarze pod Doskozzzą.
"WAM SIE OCZY OTWORZĄ JAK MU SIE ZAMKNĄ
"
"Podczas refrenu moje głośniki w aucie zaczęły emitować bozony higssa
"
"Dekade temu nie byliśmy gotowi
teraz nadal nie jesteśmy"
2
@jacobFCB
#TakDlaDoskozzyWCyberpunku
1
@ksobi
Jak można mówić o aferze o kilka zł, jeśli jest łamana konstytucja?
0
@Colon
Hmm, dzieło roku to raczej nie jest, ale wiadomo - dla kogoś może być, dla mnie raczej nie, widzę parę rys i zgrzytów, ale z drugiej strony cholera, takie genialne sceny były w tym filmie, że tylko Tarantino mógł je wyreżyserować :)
@Nigaki
Tak, trochę laurka dla Hollywoodu i... chyba też samego Tarantino, bo jest dużo odniesień i małych smaczków względem poprzednich filmów. Ale warto zobaczyć. Jakbym miał dać notę, to dałbym 7,5/może 8 na 10, więc raczej wysoko :)
1
Oglądał ktoś już "Pewnego razu w... Hollywood"?
Dziś byłem na seansie i mam mieszane odczucia, jednak w większości pozytywne. Parę absolutnie świetnych scen z mega szalonym finałem, przepełnionym tarantinowską brutalnością i czarnym humorem, świetna gra aktorska, piękne ujęcia, klimat... ale brakowało "kleju" łączącego to wszystko. Brak spójnej struktury filmu trochę przeszkadza, choć ja osobiście bardziej zwracałem uwagę na inne rzeczy, dlatego aż tak bardzo mnie to nie kuło w oczy, jednak dla niektórych ludzi taki chaos będzie bardzo irytujący. Niemniej jednak warto zobaczyć, choćby dla tych paru genialnych scen, aktorów i "ręki" Tarantino.
6
@Nolife1899
I ten genialny Tom Hanks :)
Dla mnie absolutny top ról w historii kina. Dorzuciłbym do tego również Marlona Brando w Ojcu Chrzestnym, Joe Pesciego w Chłopcach z Ferajny, Heatha Ledgera w Batmanie, Christopha Waltza w Bękartach Wojny i Casey'y Afflecka w Manchester by the Sea.
0
Komentarz usunięty
1
@sidzej
Świetny pomysł! Żegnaj @Janiama
7
@Wisla1906
Durny jest sam pomysł, by wszystko robić "po chrześcijańsku". Państwo od tego powinno być wolne, od każdej religii, skoro jest Państwem wolnym, a nie wciskać za każdym razem jakieś rzeczy z tym związane. Ale co zrobić PiS już taki jest. Z chrześcijaństwem w swoim zachowaniu mają tyle wspólnego ile CR7 ze skromnością. To jest pseudochrześcijaństwo w najbardziej żenującym znaczeniu.