macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Reakcje Kloppa i Valverde podczas meczu na Camp Nou.
Mimo, że Liverpool kibiców ma... jakich ma, to darzę ich sympatią, szczególnie Kloppa. Pewnie nigdy się nie dowiem, ale ciekaw jestem jakby wyglądała Barcelona pod Jego wodzą.
2
SokzBuraka niestety stał się totalnym rakiem. Dawno temu były tam jakiekolwiek wartościowe rzeczy, teraz jest śmiech i żałość.
Btw o to zdjęcie chodzi:
https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/ymparisto/artikkeli-1.255030
0
Ale pszeciesz Zaleska mówiła że jest super!
0
A może ten cały ranking jest w sumie do d*py? :P
Tak czy siak polskie uczelnie chyba nie mają jakiejś znakomitej renomy na świecie. Zastanawiam się dlaczego, bo np. programiści, którzy się kształcili w części polskich uczelni są bardzo poważani na świecie. Może po prostu chodzi o koszmarną edukacje w naszym kraju, a ludzie w większości (m.in. ja) kształcą się we własnym zakresie.
0
Tak a propos matury i generalnie edukacji, ciekawostka:
"Academic Ranking of World Universities (ARWU), znany również jako Lista Szanghajska, to publikowany od 2003 r. ranking najlepszych szkół wyższych na świecie. Przygotowuje go Uniwersytet Jiao Tong w Szanghaju.
W rankingu po raz 16. za najlepszą uczelnię świata został uznany amerykański Harvard. Na drugim i trzecim miejscu, tak jak w 2017 roku, znalazły się: amerykański Stanford oraz brytyjski Cambridge.
W zestawieniu po raz kolejny znalazły się dwie polskie uczelnie - Uniwersytet Warszawski oraz Uniwersytet Jagielloński. Uniwersytet Warszawski, tak jak w 2017 roku, znalazł się w czwartej setce rankingu. Z kolei Uniwersytet Jagielloński wciąż zajmuje miejsce w piątej setce zestawienia."
Serio aż takie słabe mamy te uczelnie?
10
W jedną i w drugą stronę były błędy. A nie tylko "łeee, Barczelona łokradła, ułefalona, kradziesz wódziestekopiefszeko fieku!"
13
Niezapomniane przeżycie. Irytujące jest jednak to, że bramka Iniesty czasami jest przyćmiona narzekaniem o sędziowanie. Ludzie, którzy czepiają się sędziowania pod Barcelonę w tamtym meczu są po prostu ślepi, bo wiele było również błędnych decyzji w stronę Katalończyków, nie mówiąc już o pierwszym meczu, gdzie nie było spalonego Eto'o, oraz powinien być odgwizdany karny na Inieście. Ludzie również twierdzą, że gdyby wtedy byl VAR, to nie byłoby LM dla Barcy Pepa. Nie zgadzam się. VAR wtedy uznałby w pierwszym meczu karnego dla Barcelony i wiele innych sytuacji, przez co rewanż byłby zupełnie inny. Ale to idiotyczne gdybanie... fakt jest taki, że przeżyliśmy jeden z najlepszych kibicowskich wieczorów w życiu. I tego nikt nam nie zabierze. Nigdy.
8
Barcelona -> Liverpool.
Zróbcie swoje we wtorek.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59354429_2808527149166861_7523045431270440960_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=0f00d9566affd57e0d920b43c95449e2&oe=5D3098DF
1
Idealny przykład pseudochrześcijaństwa.
https://giphy.com/gifs/Ra1bmpxpsppNC
22
Ktoś wie może czy tak rzeczywiście było z Figurską? :D
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59244130_2495333230700690_4077934893361790976_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8eb37189bfcad8ec00c22671137b5bcb&oe=5D6ED66C
4
Zdecydowanie brakuje kogoś z Ajaxu... :/
7
To ja poproszę De Ligta i jakiegoś zajebistego napadziora.
8
Ale jak to?! Messi żółta, wolnego nie powinno być, karny na Mane!!111 Ułefalona, nic się nie zmieniłoooo!
1
A mnie nie bardzo. Świetny piłkarz, ale... to tyle. Po letniej szopce straciłem do Niego jakąkolwiek chęć. Profesjonalny i szanujący kibiców oraz otoczenie piłkarz się tak nie zachowuje. Było to idiotyczne i niepotrzebne. To sprawiło, że dla mnie Griezmann nie ma wstępu do Barcelony. No ale ja o niczym nie decyduje... i może to i lepiej.
2
"Wewnątrz klubu jest opozycja" czyżby Segura, który znów będzie twierdzić, że De LIgt jest "zbyt techniczny"?
16
Przyjdzie taki z godłem walczącej polski, zobaczy opakowanie i wszystko wypierdzieli na podłogę i jeszcze będzie się domagać wycofania produktu ze sklepu.
Tak by było, nie zmyślam.
1
Nawet Messiemu umniejsza się bramkę z wolnego, lub generalnie cały środowy występ. Wystarczy poczytać komentarze na różnych facebookach, lub obejrzeć studio w ̶g̶̶̶*̶w̶̶̶n̶̶̶i̶̶̶a̶̶̶n̶̶̶y̶̶̶m̶̶̶ Polsacie. Bo odbiła się trochę od muru (co w sumie nie wiem nawet czy miało rzeczywiście miejsce), bo takie bramki to szczelajo często, bo zrobił ledwie parę dryblingów, na pustaka i "zwykły" wolny, więc nic niezwykłego...
Dajmy już więc spokój z tymi pieprzonymi komentarzami, bo eksperci to są tylko z nazwy, a rzeczywiście na futbolu to się zna ledwie garstka osób.
4
"Jasiu, zabieram Cię do domu dziecka."
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58939808_2201971563216770_3862678163347734528_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_eui2=AeHnllle-NKU2GQlG1XTY6cG97zlzBjN1hVq96bZNJw_-mymscgO4L7HMmo8iOY-GkD0gqzChiKEiZoxW6fbCKh-HaxcOATMK3usVHDwllkPOQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=8683ff8b6885105f4355e341ca2bdb5c&oe=5D342501
0
Z politykami to jest taki problem, że ktokolwiek by nie wypowiedział takich słów to i tak będzie hipokrytą dla jednej lub drugiej strony.
12
"Polska niezależnie od tego kto rządzi, jest jedna i każdy kto podejmuje walkę o przyszłość musi mieć w głowie to, jak z ojczyzny z robić dom dla wszystkich, a nie dla wybranych i dla władzy. (...)
Konstytucja nie jest świętością ani dogmatem. Święty jest obowiązek jej przestrzegania, przez wszystkich obywateli, a zwłaszcza przez władzę. Nie może być tak, że władza raz do roku obchodzi święto konstytucji, a na co dzień konstytucję obchodzi." - Donald Tusk
Co sądzicie o tych słowach? Wg. mnie całkiem mądre.
36
Valverde nie klaszcze i piłkarze nie wrzucajo 1234345 wrzutek na mecz, więc porównanie z d*py.
25
Trzy dzieła sztuki Messiego w półfinałach LM 2011, 2015 i 2019.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59069595_3183004235058361_6380505695841681408_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_eui2=AeFL_G99mNjqAAmTfSCJKsWyX7a5pPpc6Zj11Tcv6j9C5ZmD9LdI2hiIdmDEzgdDyX_C25nbl6zFgWtjVcTILwiKqbVd_sMurbKVaj-zfq_T5A&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=bee980fb21dda3935475f2c2a5467b62&oe=5D753A88
28
Jak widzę część (szczególnie na lfc.pl) kibiców Liverpoolu w ostatnich tygodniach/miesiącach:
https://thumbs.gfycat.com/BiodegradableGiganticBass-poster.jpg
0
Cóż za zaskoczenie! :P
3
8:17, zobaczcie reakcje kibiców LFC na Camp Nou podczas wolnego Messiego. Niektórzy nawet oklaskiwali Leo.
7
Pokuszę się o dość kontrowersyjne stwierdzenie, że 3:0 jest sprawiedliwym wynikiem. Liverpool zagrał świetny mecz, co do tego nie ma wątpliwości. Różnicą natomiast pomiędzy Barcą, a Liverpoolem było wykorzystanie wyrachowania i inteligencji. To sprawiło, że ten wynik jest tak okazały. Barcelona w większości meczu zagrała bardzo inteligentny i mądry mecz. Co z tego, że Liverpool częściej wchodził w pole karne, skoro w większości tą piłkę wycofywali bez jakichś konkretów? Oczywiście, mieli swoje sytuacje, ale przy tak świetnych piłkarzach jakich ma LFC to dość logiczne, że jakieś sytuacje będą mieć. Barcelona była dużo konkretniejsza i wykazała się jak dla mnie większa inteligencją boiskową.
Wkurza natomiast umniejszanie Barcelonie tego wyczynu. Jednak to już jest standard. Jak Real dostawał w tyłek 3:0 z Juve i fuksem w ostatnich minutach strzelił na 3:1 to ludzie mówili, że przeszła drużyna lepsza, że konkretniejsza etc. A tutaj płacz, że w sumie LFC to był lepszy. Liczę, że uda się dotrzeć do Madrytu i tam wygrać. Tryplet będzie doskonałą odpowiedzią na tą krytykę. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak Barcelona świetnie ewoluuje. Ja również nie zdawałem sobie z tego sprawy do niedawna. Nie wszystkim może się podobać styl Valverde, ale to jak inteligentnie potrafi ustawić drużynę i przeprowadzić zmiany sprawia, że jest On w czołówce trenerów na świecie w tym aspekcie. Ogólnie Barcelona bardzo mądrze idzie z duchem czasu futbolu. Chapeu bas dla każdego kto tam pracuje, bo mimo że zdarzają się porażki, nieudane mecze, odpadnięcia, to i tak Barcelona powstaje w imponującym stylu.
Tego właśnie nie rozumieją tzw. "eksperci" w studiach, m.in. w Polsacie. W sumie to studio wcześniej było dla mnie obojętne. Gdzieś tam widziałem jakieś idiotyczne cytaty, pośmiałem się z gotowania i tyle. Natomiast wczoraj uważnie obejrzałem większość tego studia i to były jedne z najgorzej wykorzystanych minut w moim życiu. Tak głupich i debilnych komentarzy dawno nie słuchałem. Nawet bramkę Leo z wolnego musieli umniejszyć, bo "odbiła się od muru". Poza tym jakieś idiotyczne mówienie, że "Leo drepcze i czekamy aż w końcu przestanie", czy wspomnienie że Ronaldo kupił najdroższe auto świata... tak zachowuje się poważne studio piłkarskie? Wtf? Po prostu wstyd. Nigdy więcej nie będę tam nic oglądać.
Również nie doceniłem kibiców LFC. Byli mi obojętni, ba, przez ostatnie lata byli zapomniani, dopiero od niedawna gdzieś tam wypełzli i zaczęli coś tam se gadać. Ale było to dla mnie obojętne, bo byli to marginalni kibice w sołszyl midjach. Do czasu Kloppa i generalnie Ich sukcesów w postaci finału LM, jak i naprawdę dobrej drużyny. Takiej dzieciarni dawno nie widziałem/słyszałem. Liverpool zasługuje na lepszych kibiców. To co wyczytałem na różnych forach, czy to facebookowych, czy na rakowym lfc.pl to jest totalna miazga. Tak niskiego poziomu nie ma nawet tutaj podczas spotkań, ani nawet na rm.pl. Wstyd dla tak wielkiego klubu jak Liverpool.
0
Cudnie, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi!
1
Macie jakiś skrót/bramki z TVP?
Tego g*wna od Polsatu nie chce tykać.
54
Też to słyszałem i nie tylko to... całe to studio to jedno wielkie, śmierdzące g*wno. Szkoda gadać. Gdyby Krystyna taką bramkę strzeliła, to musieliby to studio zdjąć z anteny, bo każdy były z opuszczonymi spodniami...
3
BarcaInfo szybszy :/