macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
To na pewno Valverde tak wymyślił. Zamiast trenować, to Oni siedzom i piszom jakieś glupoty... #ValverdeOut
3
Gliński, Minister Kultury... bez kultury.
W ogóle fajnie tam mają, ziomek zadaje pytanie, Giliński nie odpowiada, za to zadaje sam sobie inne i na to już odpowiada :D
0
Żądam wydania singla. Niby tylko kilkadziesiąt sekund, ale mega się wkręca.
0
To już nie będzie wystawiany "żeby podnieść cenę" jak to niektórzy pisali?
8
"Catalunya Ràdio: Jordi Alba nie zgadza się z warunkami przedstawionymi w nowej umowie. Klub oferuje mu podtrzymanie dotychczasowej pensji, argumentując to tym, że ich zdaniem z racji wieku zaczyna się jego zjazd, podczas gdy obrońca uważa, że zasługuje na podwyżkę."
źródło: "FC Barcelona Inside - Blaugrana Od Środka"
Alba zdecydowanie zasługuje na podwyżkę. Tym bardziej, jeśli De Jong dostanie tyle ile podają media...
8
Dla mnie na razie z jakimś Porucznikiem/Kapitanem. Z całym szacunkiem, ale na miano Generała to jeszcze trochę brakuje :)
2
"Barço, nadchodzę! Jestem smutny, że muszę opuścić Sassuolo, ale jest to wspaniała szansa. Nie pytajcie mnie o Real Madryt... to przeszłość! Teraz skupiam się na Barcelonie i mam nadzieję, że strzelę gola na Bernabéu w następnym klasyku." - Kevin Prince Boateng dla Sky Sports
via fanpejdż "do Po prostu o futbolu! (Five O'Clock)"
4
W sumie Suarez najlepiej pasuje do postaci Trevora.
0
Tyle ludzi ze śląska, a jedynie z jedną osobą stąd się zgadałem na piwo... :/
0
Ciężko ocenić tę sytuacje... Jestem prostym kibicem, Suarez wlatuje pełnym impetem w bramkarza, który piłkę już prawie ma złapaną, robiąc mu przy tym ziaziu -> dla mnie faul. Ale nie wiem, może się mylę :)
W każdym razie na ** drążyć. To nic nie zmieni. Utrzymaliśmy przewagę 4 pkt nad Atletico. O Real będziemy się martwić, jak się zbliżą przynajmniej na 5/6 pkt.
16
Po bacznych obserwacjach nastąpiła zmiana na tronie największego piłkarsko-tłiterowego głąba, frustrata i idioty.
Rafał Muniak ON TOP.
El Jarek niestety spada na drugie miejsce. Jednak wierzę, że się nie podda i będzie wciąż tak zaciekle walczyć o to miano :)
A moim zdaniem faul po prostu był. Z tym, że to nic za bardzo nie zmienia wg. mnie. I tak pewnie by jakoś wcisnęli tą bramkę... Niepopularne stwierdzenie odnośnie Barcelony Valverde, ale wczoraj odniosłem wrażenie, że gra lepsza niż wynik :)
Miłego dnia wszystkim!
0
Jak to było? Nie potrafi strzelać z prawej?
2
Powodzenia! :)
Fajnie, że tam jesteś. Ja może się wybiorę na wakacje, na pierwsze ligowe kolejki, zobaczymy... U nas w PL (śląsk) dość słonecznie i mroźno :)
1
Niestety nie mam z tym doświadczeń związanych, ale kiedyś Dissblaster (czytaj: Footroll) mówił w jednym z filmików, że na takie mecze z ligowymi średniakami kupisz bez problemu, więc nie musisz się niczego obawiać. Może ta informacja Ci pomoże :)
EDIT: Zamieszczam filmik z tym jak o tym opowiada.
5
Krawczyk i Norek.
3
Przegraliśmy z Numancią pierwszy mecz i w Krakowie ze słabiutką Wisłą, która pewnie kiedyś będzie miała problemy finansowe... wynalazek se znaleźli z tego Guardioli.... Laporta, to j*bnie....
6
Smutny kraj... Coraz bardziej mam ochotę gdzieś się wynieść. Polacy zawsze byli zawistni, ale nigdy tak bardzo jak teraz.
0
Z tym, że żeby Alena i Puig grali na wysokim poziomie, to... muszą grać. Zdecydowanie częściej niż teraz.
1
#nohomo
25
Moja wczoraj pękła. Ostry, podwójne mięso, bez sałatek...
72
Gareth Bale #10YearChallenge
(za pośrednictwem fb: do Po prostu o futbolu!)
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50048284_1973911759391678_8351110620518547456_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=e199748b17139dfbe59a153c698aba20&oe=5CD386C5
|
\/
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/50618284_1973911832725004_3933063838286479360_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=79b1a7f3e7f7484b923645a644173411&oe=5CC3761A
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
48
https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/06/02/article-1189719-052B3CE5000005DC-179_468x700.jpg
0
M.in. ze względów politycznych Polska jest absurdalnym krajem. Zresztą nie tylko Polska, coraz więcej takich jest krajów. Albo głosujesz na ograniczenie wszystkiego i "śmierdź wrogom ojyczyzyny" i "wypi**** jak Ci nie pasuje", albo głosujesz na "wpuszczajmy wszystkich jak leci, LGBT, homoseksualiści jest takie samo jak związki kobieta-facet!"...
Średnie czasy nastały :/
12
To też :D
Ale dla mnie niestety zbyt dużą uwagę przywiązuje się LGBT, pokazując to jako coś normalnego. Trzeba rozgraniczyć tolerancję od normalności. Nie przeszkadzają mi takie osoby, staram się je zrozumieć i okazuje wobec Nich szacunek tak jak do innych osób, ale dla mnie to nie jest normalne.
Szkoda, że albo idziemy w skrajność taką, że bardzo propagujemy coś takiego i jest to jedna z gównych rzeczy w środowisku, albo idziemy w drugą skrajność, czyli totalna nienawiść, słowna przemoc dla odmienności etc.
2
Dembele zdecydowanie gracz meczu.
1
A Ty śmieszku.
0
Chodzi mi o nas.
0
Possession 78%. Dawno nie widziałem takich liczb.
1
http://sportson.me/higuain-attempting-to-force-chelsea/