24

To na pewno Valverde tak wymyślił. Zamiast trenować, to Oni siedzom i piszom jakieś glupoty... #ValverdeOut

3

Gliński, Minister Kultury... bez kultury.
W ogóle fajnie tam mają, ziomek zadaje pytanie, Giliński nie odpowiada, za to zadaje sam sobie inne i na to już odpowiada :D

0

Żądam wydania singla. Niby tylko kilkadziesiąt sekund, ale mega się wkręca.

0

To już nie będzie wystawiany "żeby podnieść cenę" jak to niektórzy pisali?

8

"Catalunya Ràdio: Jordi Alba nie zgadza się z warunkami przedstawionymi w nowej umowie. Klub oferuje mu podtrzymanie dotychczasowej pensji, argumentując to tym, że ich zdaniem z racji wieku zaczyna się jego zjazd, podczas gdy obrońca uważa, że zasługuje na podwyżkę."

źródło: "FC Barcelona Inside - Blaugrana Od Środka"

Alba zdecydowanie zasługuje na podwyżkę. Tym bardziej, jeśli De Jong dostanie tyle ile podają media...

8

Dla mnie na razie z jakimś Porucznikiem/Kapitanem. Z całym szacunkiem, ale na miano Generała to jeszcze trochę brakuje :)

2

"Barço, nadchodzę! Jestem smutny, że muszę opuścić Sassuolo, ale jest to wspaniała szansa. Nie pytajcie mnie o Real Madryt... to przeszłość! Teraz skupiam się na Barcelonie i mam nadzieję, że strzelę gola na Bernabéu w następnym klasyku." - Kevin Prince Boateng dla Sky Sports

via fanpejdż "do Po prostu o futbolu! (Five O'Clock)"

4

W sumie Suarez najlepiej pasuje do postaci Trevora.

0

Tyle ludzi ze śląska, a jedynie z jedną osobą stąd się zgadałem na piwo... :/

0

Ciężko ocenić tę sytuacje... Jestem prostym kibicem, Suarez wlatuje pełnym impetem w bramkarza, który piłkę już prawie ma złapaną, robiąc mu przy tym ziaziu -> dla mnie faul. Ale nie wiem, może się mylę :)
W każdym razie na ** drążyć. To nic nie zmieni. Utrzymaliśmy przewagę 4 pkt nad Atletico. O Real będziemy się martwić, jak się zbliżą przynajmniej na 5/6 pkt.

16

Po bacznych obserwacjach nastąpiła zmiana na tronie największego piłkarsko-tłiterowego głąba, frustrata i idioty.
Rafał Muniak ON TOP.
El Jarek niestety spada na drugie miejsce. Jednak wierzę, że się nie podda i będzie wciąż tak zaciekle walczyć o to miano :)

A moim zdaniem faul po prostu był. Z tym, że to nic za bardzo nie zmienia wg. mnie. I tak pewnie by jakoś wcisnęli tą bramkę... Niepopularne stwierdzenie odnośnie Barcelony Valverde, ale wczoraj odniosłem wrażenie, że gra lepsza niż wynik :)

Miłego dnia wszystkim!

0

Jak to było? Nie potrafi strzelać z prawej?

2

Powodzenia! :)
Fajnie, że tam jesteś. Ja może się wybiorę na wakacje, na pierwsze ligowe kolejki, zobaczymy... U nas w PL (śląsk) dość słonecznie i mroźno :)

1

Niestety nie mam z tym doświadczeń związanych, ale kiedyś Dissblaster (czytaj: Footroll) mówił w jednym z filmików, że na takie mecze z ligowymi średniakami kupisz bez problemu, więc nie musisz się niczego obawiać. Może ta informacja Ci pomoże :)

EDIT: Zamieszczam filmik z tym jak o tym opowiada.

5

Krawczyk i Norek.

3

Przegraliśmy z Numancią pierwszy mecz i w Krakowie ze słabiutką Wisłą, która pewnie kiedyś będzie miała problemy finansowe... wynalazek se znaleźli z tego Guardioli.... Laporta, to j*bnie....

6

Smutny kraj... Coraz bardziej mam ochotę gdzieś się wynieść. Polacy zawsze byli zawistni, ale nigdy tak bardzo jak teraz.

0

Z tym, że żeby Alena i Puig grali na wysokim poziomie, to... muszą grać. Zdecydowanie częściej niż teraz.

1

#nohomo

25

Moja wczoraj pękła. Ostry, podwójne mięso, bez sałatek...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

M.in. ze względów politycznych Polska jest absurdalnym krajem. Zresztą nie tylko Polska, coraz więcej takich jest krajów. Albo głosujesz na ograniczenie wszystkiego i "śmierdź wrogom ojyczyzyny" i "wypi**** jak Ci nie pasuje", albo głosujesz na "wpuszczajmy wszystkich jak leci, LGBT, homoseksualiści jest takie samo jak związki kobieta-facet!"...
Średnie czasy nastały :/

12

To też :D

Ale dla mnie niestety zbyt dużą uwagę przywiązuje się LGBT, pokazując to jako coś normalnego. Trzeba rozgraniczyć tolerancję od normalności. Nie przeszkadzają mi takie osoby, staram się je zrozumieć i okazuje wobec Nich szacunek tak jak do innych osób, ale dla mnie to nie jest normalne.

Szkoda, że albo idziemy w skrajność taką, że bardzo propagujemy coś takiego i jest to jedna z gównych rzeczy w środowisku, albo idziemy w drugą skrajność, czyli totalna nienawiść, słowna przemoc dla odmienności etc.

2

Dembele zdecydowanie gracz meczu.

1

A Ty śmieszku.

0

Chodzi mi o nas.

0

Possession 78%. Dawno nie widziałem takich liczb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?