0

Zgadzam się, ale zobacz że np. taki Borek jest zadeklarowanym kibicem Realu, a na Niego takiego hejtu nigdy nie było. Nie wiem od czego to zależy. Może to chodzi po prostu o kibiców? Mogę się mylić i jest to mało skromne, ale wydaje mi się, że kibice Barcelony ogólnie są kibicami... spokojniejszymi, skromniejszymi i mniej "krzyczącymi" na internecie. Chodzi mi o globalność, a nie o naszą społeczność fcbarca. Zresztą ciekawy to jest temat. Świetnie to było widoczne w czasach Guardioli i Mourinho, gdzie jeden wrzeszczał na konferencjach, był bardzo kontrowersyjny, a drugi spokojny i czekał na odpowiedź na boisku. Podobnie było np. u mnie w znajomych, gdzie kibice Realu też byli dość zawistni, głośni etc. Wielu nadal takich jest. Ale to temat na bardzo długą dyskusje, bo zaraz trzeba iść spać... :P

4

Ja mam z tej gazetki nad kompem plakat najlepszej drużyny wszech czasów :)
Valdes, Alves - Puyol - Pique - Abidal, Busquets - Xavi - Iniesta, Messi - Villa - Pedro
Ah... nigdy tego nie wyrzucę.

1

Myślę, że masz rację, że czasami styl wypowiedzi jest ciężki do słuchania + przejęzyczenia etc. Ale jednak to, że jest sympatycznym gościem i że ma ogromną wiedzę powinny być ponad wszelkie wady :)

2

Fajna La Liga Loca podsumowująca 2018 rok. Kręcidło całkiem mądrze mówi. W zasadzie sam nie wiem skąd tak duży hejt na Niego. Chyba tylko dla zasady, tak jak w komentarzach na Weszło pojazd po Messim...

0

W sumie prawda :)
Następnym razem coś takiego napiszę.

7

Wiedziałem, że ktoś się od razu doczepi. Śmieszny obrazek i tyle. DLA MNIE śmieszny, może kogoś również to rozbawi. Gdyby zamiast tego był Tusk, Hitler, czy ktokolwiek inny, to również bym wstawił, jeśli tekst byłby adekwatny i śmieszny.

8

Trochę śmiechłem :D

*Etenszyn* Niektórych ten obrazek może urazić. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.

https://zespolmi.pl/post/4983/rachunek-z-sumienia.

2

Jeszcze "sztos" z 2016 i "xD" z 2017.

3

lol

20

I co w zamian by było? PiS zrobiłby swoje media narodowe, które głosiłyby wszem i wobec, że żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym, a nasz Wódz Kaczyński jest najlepszym co ten kraj spotkało w całej swojej historii.
W drugą stronę, Platforma zrobiłaby coś podobnego, choć (z całym szacunkiem) na mniejszą skalę, bo taki TVN potrafił czasem skrytykować PO, czego TVP nie potrafi, albo może lepiej: nie może.

By dobrze przeprowadzić repolonizację mediów, potrzeba mądrych osób, niezawistnych, a takich niestety ze świecą szukać w naszym sejmie, rządzie etc. Niech lepiej zostanie tak jak jest...

17

Co ma wyborcza do faktów?
"Na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie."

Tak więc wyborcza se tego nie wymyśliła...
Poza tym ja już nie mam słów na ten kraj, rząd. Jesteśmy naprawdę w dość okazałej d*pie i zaczynamy się w niej urządzać.

78

Wg. mnie również byłby to świetny wybór. Bardzo możliwe, że Barcelona grałaby w końcu bardziej atrakcyjnie i odważnie. Oczywiście to też zależy od formy zawodników, piłkarzy etc, jednak myślę, że w Quique Setiénie piłkarze widzieliby spory autorytet, większy niż u Valverde. Dowodem na to jest koszulka od Busquetsa wręczona Setienowi z napisem: "Dla Quique, doceniając i podziwiając twój sposób patrzenia na futbol. Ściskam."
Jestem jak najbardziej na tak.

0

W sumie kolega ma trochę racji. Prawa strona u nas od czasów Alvesa znacząco osłabła. Rekompensatą za to jest lewa, która jest fantastyczna. Niestety ani Roberto, ani Semedo nie są na poziomie Alvesa i nigdy nie będą.

10

Ter Stegen też :(
Puchar Gampera to max w tym sezonie.

4

Grafik, głównie projektowanie UI, czyli strony, aplikacje etc. Od jakiegoś czasu uczę się 3D i programowania pod kątem robienia gier.

Swoją pracę lubię, choć jest parę czynników, które demotywują. Czasem zarobki (w zależności od zleceń), a czasem (a może i nawet często) ludzie. W PL mamy mnóstwo Januszy, którzy chcą wszystko jak najmniejszym kosztem i jeszcze są bardzo roszczeniowi. Niestety, ale zagranicą zarobi się dużo więcej w tym zawodzie i generalnie jest spokojniej i mniej stresu. Ale to oczywiście nie znaczy, że w PL nie da się być dobrym grafikiem, czerpiąc z tego satysfakcje i godne wynagrodzenie. Da się. Tylko jest po prostu o to trudniej.

6

Pewnie żadną, ale to idealna sytuacja na g*wnoburzę w komentarzach pomiędzy dwoma klubami.

26

Mam przeogromną nadzieję, że zarząd Barcelony jednak zmieni swój kurs na kogoś innego niż Rabiot. On sam, jeśli wierzyć tym informacjom, zachowuje się jakby był co najmniej na poziomie Cristiano, a tak naprawdę to (jak dla mnie) gorsza wersja Rakitica. Dobry piłkarz, ale nie (!) na taki klub jak Barcelona. My potrzebujemy piłkarzy finezyjnych, z błyskiem, a nie kolejnych rzemieślników. Pomijam już absurdalność sytuacji z mamą. Stanowcze nie.

1

Najlepsi:
- Tusk 89%
- Schetyna 10%
- Petru 1%

Najgorsi:
- Kaczyński 100%

Nie ma za co :)

0

W sumie ja też :) Byłoby to ciekawe. Może Kurski jeszcze byłby gdzieś wysoko.

1

Rok temu tak spędzałem, w tym roku idę do klubu. Rekompensatą dla mnie jest fajna, skromna ekipa i bilard. Moja luba pewnie będzie chciała zatańczyć, więc będzie się trzeba poświęcić parę razy... heh.
Tak czy siak za rok już postanowiliśmy, że zaprosimy do siebie parę znajomych i sylwester 19/20 będzie już w domowym zaciszu :)

4

Najlepsi:
- Kaczyński 80%
- Duda 10%
- Morawiecki 10%

Najgorsi:
- Tusk 100%

Nietrudne do przewidzenia :P

0

Współczuję.
Ja niestety co roku mam totalne zejście (nie, nie od %), czuje się po prostu mocno przemęczony. Nie wiem czy ktoś też tak ma. Ale od paru lat najchętniej sylwestra spędziłbym w domu, przy filmach, z lampką wina/butelką piwa i w łóżku.

0

Jak włączysz Frapsa, to spróbuj w grze nacisnąć F11, lub F12, powinno pomóc. I Frapsa nie zamykaj, niech będzie włączony w tle.

0

Ahahahah!

EDIT. Sry, nie tu.

1

City nie gra jakiejś wybitnej piłki ostatnio, dziś czasami też są czasem niechlujni, ale coś co jest imponujące, to ich ruchliwość i różnorakie pomysły i kreatywność na rozgrywanie akcji. Widać pasję w ich grze, czyli coś czego mam wrażenie czasem nam brakuje.

53

Gdyby CR miał trochę inny charakter, to nie byłoby aż takiej niechęci. Już pomijam to, że po prostu ma więcej szczęścia (bo to jest fakt), ale niechęć do Niego wynika głównie właśnie z Jego butnego charakteru. Podejrzewam, że na starość będzie jeszcze większym cwaniakiem niż Pele i Maradona i będzie mówić bardzo kontrowersyjne rzeczy, byleby tylko świat o Nim nie zapomniał. Będą niezłe jajca wtedy...

0

No i Cristiano znów będzie smutny. A Papy Pereza nie ma, by Go jakoś pocieszył.

2

Kapitalny gest, oby więcej takich :)

5

Cebula alert.
W Katowicach była kolejka już od 6/7 rano. Nawet nie chcę wiedzieć co tam się działo. Podejrzewam, że w zdecydowanej większości miejsc jest prawdziwa wojna o te darmowe choinki.

0

Nie wiem jak teraz, ale tydzień temu paczka bez problemu przyszła do mojego paczkomatu. Więc mam nadzieje, że u Ciebie będzie podobnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?