0

Z Realem. No to będzie się działo...

1

Oj totalnie nie mam pojęcia :D
Ale może ktoś tutaj będzie wiedział. Tryplet ma, więc jest królem życia do końca...

91

Historii Douglasa nikt nie przebije.

9

A ja bym trochę już skończył to wyśmiewanie etc. :P
Real całkiem nieźle ostatnio gra, więc na pewno nie będzie powtórki z naszego poprzedniego meczu. Myślę, że bylibyśmy spokojnie faworytem, ale jednak radziłbym trochę więcej ostrożności zachować. Z pewnością byłby to pasjonujący mecz.

0

Po paru latach niepewności względem przyszłości Barcelony, w końcu można na to spojrzeć bardzo pozytywnie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Arthur, De Jong, Puig, Alena etc. mogą w przyszłości sprawić nam ogrom radości, nie tylko samymi wynikami drużyny, ale i też samym graniem w piłkę. A i przez kolejne lata może objawi się jakiś kolejny młodziak z potencjałem.
+ Xavi na ławce. I have a dream...

34

W ramach zemsty mogliby jeszcze dać Rabiotowi jakiś ogromny kontrakt na 5 lat i Jego mamie 50% zysków firmy. Tak na wszelki wypadek.

14

Ładne chociaż?

0

Wrzuciłem powyżej :)

0

35 sekunda :)
EDIT: Tutaj nie jest pokazane, ale mam na kompie powtórki z tego meczu z C+ i po tej zmarnowanej akcji Alves miał minę jakby się zaraz miał mocno roześmiać :D


1

Co Oni zrobili w tej akcji....!!!!

2

Miał gorsze, m.in. z Espanyolem w 2010/2011, gdzie Alves cisnął z Niego bekę :P
Jak znajdę, to wrzucę.

10

Każdemu po piwie i jesteśmy kwita.

0

Karny na Messim.

Był czy nie? Z jednej perspektywy wydawało się, że zarył w ziemie, w drugiej że kontakt był. Kiepska jakość na streamie bym ocenił...

3

0

Taśmy De Jonga potwierdzające o Jego zaj*bistości.

0

Cóż, obyś miał racje ;)

12

Z Panem na zdjęciu na Twoim avatarze jest to w cholerę wątpliwe :)
Myślę, że bardziej będzie to spokojny i ostrożny mecz w pierwszych minutach i (jak dla mnie niestety) wątpię, że rzucą się od pierwszych minut na Seville. Za to w II połowie mogą trochę przycisnąć, jeśli wynik będzie wciąż niekorzystny.

3

1

No tak, bardzo proste i inteligentne :D
Nie podoba Ci się? To wyp***!

Tutaj się człowiek urodził, ma rodzinę, znajomych, przyjaciół, pracę. Naprawdę myślisz, że tak prosto jest wyjechać? Trzeba się do tego przygotować, mentalnie i finansowo. Dlatego dla mnie to nie jest czas na teraz. Mam prawie 25 lat, więc mam jeszcze czas. Ale za parę lat... kto wie. Zobaczymy, może się na taki krok zdecyduje.

3

Myślę, że duże. Dużo naszych wad (ale też zalet jak np. waleczność) jest ukształtowana poprzez trudną historię. Wszelkie narzekanie, nieufność, nieszanowanie odmienności etc, zrodziło się przez wszelaki ucisk społeczeństwa w naszym kraju. A taki PiS teraz to sprytnie wykorzystuje, wie gdzie nacisnąć, by pobudzić pozostałe resztki wymienionych przeze mnie rzeczy.

0

Cudo.

3

Ale właśnie to najbardziej działa na ludzi :)
Ludzie głosujący głównie na PiS, ale też na Platformę (choć mniejsza część), to ludzie bardzo prości, których łatwo jest zmanipulować prostymi środkami.
Dlatego co by nie mówić, ale polityka w PL jest sprytna, choć niewiele wysiłku potrzeba by kogoś skutecznie zmanipulować. Nienawiść i antagonistyczne nastawienie jest łatwiejsze niż miłość, zrozumienie i połączenie sił. Dlatego smutna rzeczywistość jest taka, że długo nie będzie zmiany w Polsce pod względem rządzenia. Przyjdzie Platforma, w niektórych sprawach będzie lepiej, w niektórych gorzej... i tak dalej...
Dlatego (może trochę egoistycznie, nie wiem) warto jest się zastanowić nad swoim życiem, czy może nie lepiej byłoby gdzieś wyjechać, gdzieś gdzie będzie się nie tylko lepiej zarabiać (o co nie jest trudno w innych krajach), ale też będzie więcej spokoju wokół i mniej narzekania.

7

Polska polityka + polityczne media i niestety znaczna część polskiego kościoła to śmiech, mem i z francuskiego: żenuła...

0

Jak podchodzicie do dzisiejszego meczu?
Osobiście z dużą ekscytacją będę oglądać poczynania naszej Barcelony, jednak jeśli nie awansujemy, to jak dla mnie nic takiego złego się nie stanie.

Od początku sezonu powtarzam, że prawdziwą weryfikacją dla drużyny Valverde będzie LM, dlatego największa ekscytacja będzie na mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek. Faza grupowa była bardzo dobra, mimo nieco żenujących błędów w obronie, to drużyna wyglądała na spójną, skoncentrowaną, zmotywowaną. Szczególnie pierwszy mecz z Tottenhamem był świetny. No i ten Messi... LM już niedługo. Czeka nas fajna przejażdżka, oby zdecydowanie bardziej szczęśliwa niż rok temu.

4

Fuj.

3

No co Ty. Neymar po prostu w końcu wyszedł z cienia Messiego i teraz pokazuje swój pełen potencjał i w końcu rozwija skrzydła, nie to co w tej Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?