7

I teraz mnóstwo Januszy będzie tak twierdzić, bo "jak polak-rodak tak mówi", to tak jest!

Swoją drogą szkoda, że tego nie rozwinął. Chętnie poznałbym argumenty mówiące o Ronaldo, jako najlepszym w historii.

2

Chciałbym, by po prostu Barcelona grała dużo bardziej atrakcyjnie i artystycznie, a za Wengera mogłoby tak być. Jednak jeśli miałbym wybierać, to postawiłbym na kogoś totalnie innego. Taki Quique Setién. Albo Marcelo Bielsa.

8

Podobno gra będzie tak dopracowana, że będzie można włożyć papierosa dokładnie między zęby i go zapalić. Brud zostanie pomiędzy zębami, chyba że się umyjemy.

http://bi.gazeta.pl/im/56/91/15/z22614614V,Tomasz-Karolak.jpg

1

Zapowiada się świetnie. Z pewnością się obejrzy. A potem obejrzy się spotkanie dzisiejszej Barcelony i człowieka ogarnie zarąbisty smutek...

7

Trzeba będzie zagrać.
Ciekawe na ile będzie realistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/priest-simulator-symulator-ksiedza-zapowiedziany.html

5

Luz, już niedługo będzie można zacząć narzekać na Barcelonę :)

3

Chcemy wiedzieć co słychać u somsiada, jak siem powodzi...

1

Czyli, że większośc Niemców wącha pachy? :/

65

Löw: "Chcemy zagrać odważnie przeciwko mistrzom świata. Oczywiste jest, że potrzebujemy zmian po przegranej 3-0. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że Manuel Neuer wyjdzie w podstawowym składzie."

Od wąchania tych pach, stracił totalnie kontakt z rzeczywistością.

6

Natrafiłem na świetne ilustracje Pepa Guardioli. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to wrzucam link poniżej.

https://www.behance.net/gallery/68570853/Pep-Guardiola-for-Goal?tracking_source=for_you_recommendations

1

Jakbyś miał ochotę, to zamieszczam link do projektu, coś jak "Behind the scenes" ;)

https://www.behance.net/gallery/66347343/Heart-of-a-Lio-Gatorade

5

"Pracownicy Rockstara pracują 100h tygodniowo nad Red Dead Redemption 2."

Ostro. Choć w sumie przykład takiego crunchu w branży gier to nic niezwykłego.

0

Aaa, masz rację! Zapomniałem. Poprawione. No to zostają tylko zmiany nietrafione :)

0

W sumie fajnie byłoby zobaczyć mecz Polska Brzęczka vs. Barcelona Valverde bez Messiego. To mógłby być jeden z najnudniejszych meczów ostatnich lat :D

Generalnie Brzęczek to taki nasz polski Valverde. Zmiany często niezrozumiałe, Jego drużyna gra totalnie bez pomysłu, błysku. Przynajmniej w Barcelonie ma kto ratować (Messi, Coutinho), są indywidualności, czego w PL za bardzo nie ma...

0

Albo jak koniec remontu kibli na Bernabeu.

1

Nie wiem czy było, ale wstawiam.

"Valverde considers leaving at the end of the season. [Diario Sport]"

0

Ludzie bardziej zagłębiający się w piłkę pamiętajo. Ludzie, dla których piłka to coś więcej niż wygrywanie etc. Ale takich ludzi jest coraz mniej.

Ciekawe czy za 20/30/40/50 lat będzie się wciąż mówić o Barcelonie Guardioli, stylu gry itp.

1

1

Również tak uważam.
Oby tak było!

1

W sumie to jest dość ciekawe, przejrzałem parę tych artykułów z najlepszymi drużynami "ever" i nie ma tam Realu Zidane'a. Rankingi robione w różnych latach 2016/2017/2018. Jest Real z Di Stefano, ale Zidane'a nie ma. Mnie to osobiście cieszy :)
W TOP 15/20 jak najbardziej powinien się znaleźć, ale w TOP 10... nie.

2

Czy świetny, to się okażę, ale życzę mu ogromnie wszystkiego dobrego. Jeden z moich ulubionych byłych piłkarzy :)
Mam nadzieje, że Henry jeszcze wróci do Barcelony. Nie wiem czy w roli trenera, ale że będzie miał jakąś fajna funkcję, dzięki czemu Barcelona nawiąże trochę do tych lat wyjątkowości etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?