macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I teraz mnóstwo Januszy będzie tak twierdzić, bo "jak polak-rodak tak mówi", to tak jest!
Swoją drogą szkoda, że tego nie rozwinął. Chętnie poznałbym argumenty mówiące o Ronaldo, jako najlepszym w historii.
11
Arsenal Wengera :D
https://media1.tenor.co/images/fa5d1c8bc34bece24c539f199e6d208f/tenor.gif?itemid=6184044
15
A to szpryciarz!
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44452963_10156797095873055_6214367281271537664_n.png?_nc_cat=110&oh=03c48d4b43a2e44abcef627a22dbf35c&oe=5C57168A
2
Chciałbym, by po prostu Barcelona grała dużo bardziej atrakcyjnie i artystycznie, a za Wengera mogłoby tak być. Jednak jeśli miałbym wybierać, to postawiłbym na kogoś totalnie innego. Taki Quique Setién. Albo Marcelo Bielsa.
8
Podobno gra będzie tak dopracowana, że będzie można włożyć papierosa dokładnie między zęby i go zapalić. Brud zostanie pomiędzy zębami, chyba że się umyjemy.
http://bi.gazeta.pl/im/56/91/15/z22614614V,Tomasz-Karolak.jpg
45
Trochę śmiechłem :)
Uczucie wielu z przebywających tutaj.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44270169_1877373495708772_6572805404751822848_n.png?_nc_cat=1&oh=83283d33ea58b943905dbd67c43f0b11&oe=5C4C84EE
24
Ten to jest elastyczny.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44185959_10156794958863055_5068031645156638720_o.jpg?_nc_cat=107&oh=34378059f7fbc7fbc1355c6290253245&oe=5C574853
1
Zapowiada się świetnie. Z pewnością się obejrzy. A potem obejrzy się spotkanie dzisiejszej Barcelony i człowieka ogarnie zarąbisty smutek...
0
https://static.fangol.pl/content/5/a/0/5a05dd38f9a39f3606c3fc218b1456b0-598.jpg?timestamp=1533818273
30
Messi piłkarzem miesiąca w La Lidze!
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44215881_2000741136629102_7693268226595094528_n.jpg?_nc_cat=101&oh=422bc3aca3e8c4d6e0e0a1f6211a60da&oe=5C566B99
7
Trzeba będzie zagrać.
Ciekawe na ile będzie realistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/priest-simulator-symulator-ksiedza-zapowiedziany.html
5
Luz, już niedługo będzie można zacząć narzekać na Barcelonę :)
3
Chcemy wiedzieć co słychać u somsiada, jak siem powodzi...
1
Czyli, że większośc Niemców wącha pachy? :/
65
Löw: "Chcemy zagrać odważnie przeciwko mistrzom świata. Oczywiste jest, że potrzebujemy zmian po przegranej 3-0. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że Manuel Neuer wyjdzie w podstawowym składzie."
Od wąchania tych pach, stracił totalnie kontakt z rzeczywistością.
6
Natrafiłem na świetne ilustracje Pepa Guardioli. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to wrzucam link poniżej.
https://www.behance.net/gallery/68570853/Pep-Guardiola-for-Goal?tracking_source=for_you_recommendations
1
Jakbyś miał ochotę, to zamieszczam link do projektu, coś jak "Behind the scenes" ;)
https://www.behance.net/gallery/66347343/Heart-of-a-Lio-Gatorade
5
"Pracownicy Rockstara pracują 100h tygodniowo nad Red Dead Redemption 2."
Ostro. Choć w sumie przykład takiego crunchu w branży gier to nic niezwykłego.
0
Aaa, masz rację! Zapomniałem. Poprawione. No to zostają tylko zmiany nietrafione :)
0
W sumie fajnie byłoby zobaczyć mecz Polska Brzęczka vs. Barcelona Valverde bez Messiego. To mógłby być jeden z najnudniejszych meczów ostatnich lat :D
Generalnie Brzęczek to taki nasz polski Valverde. Zmiany często niezrozumiałe, Jego drużyna gra totalnie bez pomysłu, błysku. Przynajmniej w Barcelonie ma kto ratować (Messi, Coutinho), są indywidualności, czego w PL za bardzo nie ma...
39
Niedługo...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44043269_1090151864517914_3801853661135503360_n.jpg?_nc_cat=106&oh=f57f1dfca1445a8283461a339705c576&oe=5C5F8CC2
0
Albo jak koniec remontu kibli na Bernabeu.
1
Nie wiem czy było, ale wstawiam.
"Valverde considers leaving at the end of the season. [Diario Sport]"
38
Zawodnicy Barcelony jako piłkarze i trenerzy. Fajne grafiki:
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43879803_2134962686820964_2580763908780326912_n.png?_nc_cat=108&oh=90803c1be3621b84dfc765e80b1ba20d&oe=5C4FE6D2
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43828627_2134963540154212_1153297434504331264_n.png?_nc_cat=108&oh=33e4b275d4faf43c5a9657aca377df81&oe=5C514A5D
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44088748_2134963733487526_6904141958176833536_n.png?_nc_cat=110&oh=fe4ec51d4e17629f280a72e675b02522&oe=5C4099ED
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43878104_2134963806820852_6127040026229342208_n.png?_nc_cat=106&oh=0c0fd63e11368f1f3a51aa3d75d4a73f&oe=5C5760DD
Liczę, że niedługo dojdzie do Nich Xavi :)
A Valverde nie ma...
0
Smaczny tort.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43694649_981669152005941_5771888119666180096_n.jpg?_nc_cat=101&oh=d5d50820f44d041522db4ee1ff7bb488&oe=5C422916
0
Ludzie bardziej zagłębiający się w piłkę pamiętajo. Ludzie, dla których piłka to coś więcej niż wygrywanie etc. Ale takich ludzi jest coraz mniej.
Ciekawe czy za 20/30/40/50 lat będzie się wciąż mówić o Barcelonie Guardioli, stylu gry itp.
1
Maradona jakąś godzinę przed tą wypowiedzią:
https://starecat.com/content/wp-content/uploads/maradona-with-huge-cocaine-bag-on-football-match-photoshopped.jpg
1
Również tak uważam.
Oby tak było!
1
W sumie to jest dość ciekawe, przejrzałem parę tych artykułów z najlepszymi drużynami "ever" i nie ma tam Realu Zidane'a. Rankingi robione w różnych latach 2016/2017/2018. Jest Real z Di Stefano, ale Zidane'a nie ma. Mnie to osobiście cieszy :)
W TOP 15/20 jak najbardziej powinien się znaleźć, ale w TOP 10... nie.
2
Czy świetny, to się okażę, ale życzę mu ogromnie wszystkiego dobrego. Jeden z moich ulubionych byłych piłkarzy :)
Mam nadzieje, że Henry jeszcze wróci do Barcelony. Nie wiem czy w roli trenera, ale że będzie miał jakąś fajna funkcję, dzięki czemu Barcelona nawiąże trochę do tych lat wyjątkowości etc.