43



Pierwszy komentarz:
"I've seen many sharp shooters like Cristiano, Lewandowski etc, many dribblers like Maradona, Best etc, many playmakers like Zidane, Xavi etc, many prolific goalscorers like Ronaldo, Romario etc, many players having vision like Scholes, Modric etc, many having ball control like Iniesta, Ronaldinho etc, many talented Free Kick takers like Beckham, Juninho etc, many speedsters like Bale, Robben etc, many assist providers like Ozil, De Bruyne etc, many passers like Kroos, Pirlo etc.

But.. but... I've never witnessed a man who is capable of doing everything... a man who dominates almost all aspects of this game.. other than LIONEL MESSI...."

5

Kurr... zmieniłbym ten nick, ale nie można. "Wymyśliłem" go mając 12 lat i tak zostało. Nie ma co, kreatywnie :/

@PrinceDamon:
Już mam półkę przygotowaną :)

60

Rakitić z golem tygodnia!

PS. Choć raz przed BarcaInfo. Aż se to do CV wpiszę. Na szczęście nie we wszystkich sprawach warto być tak szybki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43248150_2275603842486065_3189366757512970240_o.jpg?_nc_cat=107&oh=0e6f5de9015548d63d23d24e812deb07&oe=5C4BC539

0

Wiśniowski pierwszy raz będzie komentować mecz Barcelony? :)
Jaki już komentował? Dobrze mu to idzie?

2

1

Ze szkodliwością religii bardzo się zgadzam. Mam masę przykładów jak religia działa otępiająco i wypłukuje rozsądek. Długo by pisać, bardziej to rozmowa przy piwku etc. Tak czy inaczej zwykła modlitwa moim zdaniem jest w porządku. Uważam się za osobę wierzącą, ale z moją wiarą... jest różnie, szczególnie ostatnio. Ciężko jest mi się modlić, tak już szczerze pisząc, z różnych względów. Tak czy inaczej po prostu chciałem wsparcie w modlitwie, bo mam nadzieję, że pomoże, tym bardziej jak więcej osób będzie to czynić. Ale modlitwa nigdy nie powinna wypierać działania, co niestety często jest skutkiem ubocznym religii i mnie osobiście bardzo irytuje. Ale w tym wypadku... co mogę więcej? Wszystko w rękach lekarzy i to m.in. o Nich chcę się modlić, by po prostu dali radę, tak samo jak o organizm mojego kumpla, by był silny etc.

2

Dzięki!
Właśnie takie komentarze są fajne. Niezależnie od tego, czy ktoś wierzy, modli się etc. Widać trudno jest niektórym napisać chociaż "zdrowia dla kolegi!", zamiast tego mamy jakiegoś Zenka "zenoowity", który pieprzy coś o zacofaniu i klepie swoje wywody.

7

Wybacz, ale dla mnie jest to tak cholernie absurdalne co piszesz, że nie chce mi sie na to poświęcać zbyt dużo uwagi i słów.
Znieczulica straszna, zresztą coraz większa na świecie, szczególnie w tym kraju. Po prostu chciałem by niektórzy się przyłączyli do mnie w tej modlitwie i trochę wsparli, to wszystko. Tutaj sporo było takich postów i to pomagało, bo człowiek wiedział, że nie jest sam, że ma wsparcie. Poza tym chciałem pokazać tą dyskusję koledze, który właśnie jest operowany, jak już wszystko skończy się dobrze. Myślę, że to byłoby dla Niego bardzo budujące. Ale m.in. przez takie posty jak Twój, nie wiem czy pokażę... chyba jednak nie...

7

Dzięki! Właśnie takich słów w tej chwili potrzebowałem :)

78

Dziś mój kolega z pracy ma przeszczep serca. Wszystkich, którzy mogą, prosiłbym o modlitwę!
Z góry dziękuję!

47

0

Też chciałem pójść na mecz z Portugalią. Raz, że mam bardzo blisko, dwa że Ronaldo. Niby Go nie lubię, niby mi działa na nerwy, ale chętnie zobaczyłbym Jego aktorskie popisy i machanie łapami na żywo. A tu d*pa. I jakoś tak trochę entuzjazm spadł... :P

3

Feddek już pewnie tam płacze na antenie...

0

A kto zagra z Valencią w środku? Oczywiście, że Rakitić!

4

Vidal za Arthura :D
Ech... nie wiem czy kiedykolwiek zrozumiem te zmiany....

1

A Rakitić ciągle na boisku. Facet, który zagrał NAJWIĘCEJ w tym roku. Super.

0

Pomoc i atak się fajnie poprawiły, ale obrona wciąż ta sama... :(

3

To rzeczywiście była Barcelona Valverde?
Piękna akcja.

1

Ależ pięknie to pograli.

2

Niestety, Barcelona to nie Real Zidane'a i nie ma paktu z diabłem, tutaj niewykorzystane sytuacje się mszczą :/

0

Słupki trzeba skasować.

1

Jak dla mnie naprawdę spoko :)
Nie spodziewałem się tego. Myślałem, że będą męki, chaos etc. A mamy uporządkowaną grę, mądrą, spokojną... oby tylko utrzymali to w II połowie. Oczywiście - jeden mecz (a właściwie połowa) nie znaczy że teraz już Barcelona zawsze będzie tak grać, ale jest to nadzieja, że taką drużynę będziemy częściej oglądać.

12

Arthur to najcenniejsza transferowa perełeczka (czyli ktoś, kto nie kosztował dużo) ostatnich lat.

0

W LM to zupełnie inna drużyna, oby tak było w II połowie i w następnych meczach. Co prawda wciąż są te same mankamenty, ale tutaj są dużo bardziej skoncentrowani i grają dużo mądrzej.

0

O KURRRRRŁAAAAAA

5

To co się zmieniło na lepsze względem poprzedniego sezonu to fakt, że teraz wejdzie Vidal, a nie Gomes.

3

No dobra, tylko teraz nie brońcie tego wyniku, tylko spokojnie, ale idźcie za ciosem!

10

Że co?

Wiele meczów przeciwko autobusom było zwycięskich. Mecz z 2012 roku z Chelsea kompletnie przeczy wcześniejszym nagłówkom "Genialna obrona Chelsea", skoro Barcelona miała tam mnóstwo setek i po prostu miała niesamowitego wręcz pecha. Jeśli futbol Pepa/Cruyffa działa tak jak powinien, gra jest pewna, szybka, kreatywna, to IMO najlepiej ustawiony autobus nie pomoże.

1

Myślę, że LM zdobylibyśmy co najmniej 2x od sezonu 2012... ale nie byłoby tak kolorowo, sam był bardzo mocno wypalony już w 2012. Tak czy siak myślę, że Guardiola byłby w stanie wyciągnąć dużo (!) więcej z tej drużyny niż Valverde. Ba, nawet uważam że Gomes grałby choć trochę lepiej.

3

Fajnie byłoby zobaczyć Arthura w pomocy. Myślę, że byłby w stanie bardziej uspokoić grę niż Rakitić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?