14

A ja uważam, że "tiki-taka" sama w sobie jest najbardziej idealnym graniem w piłkę i raczej się to nie zmieni. Jeśli masz odpowiednich ludzi do grania takiej piłki, w odpowiedniej formie, to nie dość że grasz artystycznie, pięknie, to jeszcze dominujesz rywala na tyle, że nie może nic zrobić.

0

Cytując Redów:
"Zawsze gdy dyskutujemy o pomyśle pokazania gry (a rozmawialiśmy o tym wiele), wpadaliśmy w poczucie, że „nie jesteśmy na 100% pewni”. Dlaczego? Ponieważ (dla większości osób), kiedy producenci gry pokazują zapis jej rozgrywki, oznacza to, że właśnie tak gra będzie wyglądać i tak się będzie w nią grać. Tak nie jest. Cyberpunk 2077 jest wciąż w głębokiej fazie produkcji. Mamy wiele pomysłów, wiele mechanik jest testowanych, nie wiemy z jakim produktem skończymy w momencie premiery."

O finalną wersję się nie martwię. Animacje, model jazdy i inne rzeczy zostaną na pewno poprawione. Coś co robi wielkie wrażenie to rozmach, świat i klimat. W żadnej grze nie widziałem tylu detali. Oby utrzymali taki poziom szczegółowości i było jeszcze lepiej. Jeśli tak będzie, to kolejny raz CDP odstawi konkurencję w tyle.

0

Ale się jaram. Tak wypełnionej detalami gry to chyba nigdy nie widziałem. Szykuje się kolejny wielki hit.

1

Jak na wersję "Pre-alpha" i "Work in progress" to wygląda to fantastycznie...

2

Gameplay!

0

Redzi chyba rzeczywiście coś udostępnią z Cyberpunk 2077. Ponad 100 tyś oglądających :D

"Starting upload 99%". O 19 ma coś być.

https://www.twitch.tv/cdprojektred

0

Zapomniałeś o chińczyku. Sam ryż nie pomoże, tam musi być jeszcze chińczyk.

0

Spróbuj wyłączyć i włączyć.

1

A mnie się wydaje, że na gameplay poczekamy jeszcze parę miesięcy. Ludzie są zachwyceni tym co widzieli, ale podobno widać parę błędów, jakichś bugów etc. Zobaczymy. Tak czy siak, nawiązując do tego co napisał matijas, Cyberpunk ma szansę przebić W3.

4

CD Project RED uruchomiło bardzo dziwną transmisję na twitchu. Od jakiegoś czasu lecą same literki i cyferki :D
Ciekawe, czy w ten sposób opublikują jakiś gameplay Cyberpunk 2077, czy w tym wszystkim jest zawarta jakaś informacja...

https://www.twitch.tv/cdprojektred

0

Tylko, że... drużyna Valverde za bardzo nie potrafi grać ładnej piłki. Poza meczem finału PK z Sevillą, to nie pamiętam meczu, który by wywołał efekt "wow". A tego cholernie brakuje.

0

o.O

0

Bronienie 1:0 poszło się j***, więc teraz będą bronić 1:1. Świetnie.

0

O kurde, Munir.
Strasznie staram się nie narzekać na drużynę Valverde, no ale kurde czasem się nie da... to nie jest Barcelona.

0

Ale my jesteśmy Barceloną i u nas styl gry się liczy.

4

Wyciekła oficjalna informacja Realu Valladolid na temat dzisiejszego stanu murawy! Podobno taka sama informacja jest przed biurami klubu.

https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/39917071_1955641991159352_6423701547737153536_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b9971a9e83b0c380cf73172ef5790710&oe=5C37D193

8

Real Valladolid psze Pana.

0

Myślę, że teraz możemy grać jak Real, czyli dzida w pole karne z prawej/lewej i ze łba/z laczka.

0

Mourinho pewnie mocno fapie widząc taką murawę.

5

DOBRĄ murawę. Też narzekam na styl gry drużyny Valverde, ale dziś absolutnie nie oczekuj widowiskowej gry...

0

Ewidentnie gra na transfer.

1

No dokładnie, jak Roma! :D

0

To będzie w ch... ciężki mecz...

1

6 minuta i wciąż 0:0? Pfff, jak słabo. Valverde trener bez jaj. Nie będzie trypletu, nic nie będzie, sezon przegrany.

3

Murawa to jakaś porażka. Xavi już wyłączył TV...

0

Więcej nie pije.

0

lol, na livescore.com jest ciągle 0:0 i to mnie zmyliło :D
Czyli to tam jest błąd! Ha!

0

A idź Ty.
Jest zero zero a nie jeden zero dla atletico madryt z rayo vallecano.

0

Tak trochę dziwnie :D

https://ibb.co/cGuRJU

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?