1

Coraz bardziej będą się pojawiać takie potężne huragany. Za jakiś czas mogą pojawić się tzw. Hiperkany, gdzie wiatr osiągnie prędkość od 600 do 800 km/h. A wystarczy, że średnia temperatura na ziemi podniesie się o parę stopni.

3

Nowy filmik odnośnie największej rywalizacji wszechświata :D

0

A trzeba było nie iść w ślady Glika i nie robić przewrotki!
Naderwana pachwina pewnie. Współczuję. Trzymaj się i wracaj do zdrowia!

0

Ja mam pełne zaufanie do Redów. Myślę, że gra będzie 10/10, co zresztą mówili ludzie widzący gameplay. Mam nadzieje, że niedługo upublicznią to co pokazali na E3.

1

4

No to ja pozdrawiam Panią i w sumie pozostałe Panie i Panów z przepięknych RODOS! Niedaleko mojego miasta jest dzielnica, która zwie się Madera, więc idę jutro postawić pomnik najwybitniejszemu zawodnikowi wszechświata, stamtąd też pozdrowię. A tak to na co dzień przechadzam się w dół i w górę La Ramblą ;)
Jednak bogate jest życie polskiego szaraczka.

80

Z całym szacunkiem, daleko jestem od hejtowania pytań, zazdrości że ktoś gdzieś leci etc, ale strasznie wali po oczach chęć pochwalenia się, że się leci do Barcelony. Napisanie tylu słów na LR zajęło Ci więcej czasu niż sprawdzenie w google w jakich godzinach jest czynny sklep. Ech. Strasznie nie lubię czegoś takiego.

0

Ja włączyłem. Na 30 sekund. Sorry.

0

I pomyśleć, że gdyby to Cristiano strzelił, to taki gol byłby przez następne 2 tygodnie w różnych sołszyl midjach :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

"Oczywiście, wynik jest ważny, ale najważniejsi są fajni - Ci, którzy czują, że miłość do klubu mają we krwi. Im też trzeba sprawić przyjemność. Nie tylko wynikiem, ale i grą." - Johan Cruyff

Tak, znów narzekam na dość... nudną Barcelonę Valverde... i niestety wątpię że się to w najbliższym czasie zmieni :(

0

Ależ mi tego brakowało...
VAMOOOOOS!

1

!Ogłoszonko!

"TheNekro94 szuka gościa który chce od niego kupić pierścionek, ponieważ dostał bana i nie moze się z nim skontaktować."
:)

9

Chodzą słuchy, że zawodnicy Legii i innych polskich drużyn, generalnie są zaskoczeni taką rzeczą jak piłka.

50

"Najgorsza jest zaś świadomość, że to mistrz Polski. Najlepsza drużyna ubiegłego sezonu, w dodatku wzmocniona królem strzelców. Na dziś najbardziej rozsądne wydaje nam się zamknięcie ligi do odwołania. Grecy tak zrobili po wyczynach pseudokibiców, my tak powinniśmy zrobić po wyczynach pseudopiłkarzy."

Moim zdaniem to GENIALNY pomysł!

http://weszlo.com/2018/08/09/wszechwpierdol/

1

To jest k*** dramat co Oni zrobili...

0

Taktyk ziomeczku.

2

Przyszło mi na wspominki... czy to najlepszy mecz jednej drużyny w historii?
Nie chodzi tylko o wynik, ale o styl, rangę przeciwnika etc.

3

Pies wa(l)rczący.

2

Islandia.

0

Dzięki!

0

Oo, co mnie ominęło? Jaka dyskusja byłą na temat CR i Leo, jeśli możesz powiedzieć? ;)

4

Oj to będzie mega mocny film. A, no i będzie oczywiście nazwany jako antypolski i antychrześcijański! :)

https://video.wp.pl/i,kler-wojciecha-smarzowskiego-pierwszy-zwiastun,mid,2024150,cid,8052,klip.html?ticaid=11bc6d

0

Pewnie mecze wygrywalibyśmy, ale fajne wyniki by padały. 10:8, 12:11, 16:10 etc.

0

Mogę napisać to samo. Myślę, że klapki z oczu mam zdjęte. Jako jeden z nielicznych nie opowiadam się za żadną partią i widzę wszędzie wielki gnój. Jednak doświadczenia z partią rządzącą mam bardzo przeciętne i w życiu prywatnym, jak i z obserwacji, dlatego moja opinia o Nich jest bardzo ostra. I taka pozostanie. A Platforma i inne wynalazki są również dla mnie beznadziejne. Zresztą po co się tłumaczę. Nie znasz mnie, nie znasz mojego życia, nie wiesz jaką mam detaliczną opinię, ale walisz w klawiaturę słowa "klapki zdejmij z oczu". Brawo.

0

Skoro tak twierdzisz :)
Miłego dnia!

0

Prawda, jednak dla mnie zawsze PiS będzie tą gorszą, właśnie poprzez wyżej wymienione przeze mnie rzeczy. Poza tym, mam trochę doświadczenia w życiu prywatnym z tą partią, średnich doświadczeń...

2

lol
Nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?