macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Może, a mnie akurat ten teraz rozśmieszył ;)
52
Powąchał paluchy :D
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36783075_1859379107484878_8568591069850107904_n.png?_nc_cat=0&oh=d35c84adca4d89f2d0a4b59625676354&oe=5BA9AA9D
0
Konferencja mnie osobiście też dobiła... ale odnośnie kibicowania to mocno poleciałeś jak dla mnie :) Ale masz do tego prawo oczywiście. Ja będę kibicować, oczywiście... ale z mniejszym zaangażowaniem. Właśnie przez konferencje, która była absurdalna i żenująca, pokazała tragiczną mentalność.
2
Rakitić to bardzo dobry zawodnik, lubię Go. Ale dajmy już spokój, nigdy nie będzie tak świetny technicznie i kreatywny jak Modrić. Trochę inny typ zawodnika. Rakitić bardziej defensywny, rzemieślnik. Modrić bardziej kreator, mózg drużyny, finezja. M.in. to określa dzisiejszą Barcelonę niestety, nie umniejszając Rakiticiowi :/
0
Ostro, ale masz rację. Wstyd mi jest za piłkarzy, szczególnie jak widziałem inne drużyny, kadrowo słabsze... Wielkie ukłony dla Rosjan za to czego dokonali. A my mając taką werwę, zaangażowanie powinniśmy również się świetnie zaprezentować. Ale nie. Bo mentalność mamy taką... polską...
16
Podobno przy wejściu do budynku zarządu Barcelony jest ogromna tabliczka z napisem: "Wiem, że nic nie wiem."
0
Tak sobie przeglądam stare i piękne mecze Barcelony Guardioli i kurde... powiedzcie mi, co to za główny komentator komentował wtedy mecze na NC+?
W duecie z Wojciechem Jagodą. Przypomniał mi się ten komentarz i dochodzę do wniosku, że to był jeden z najgorszych komentatorów jakie słyszałem. Flegmatyczność, brak emocji jak by golfa komentował, nuda, nuda, nuda, kompletny brak kreatywności...
0
Pierwszym damem.
14
Bramka Modrica IDEALNIE zaprezentowała ostatnie lata Realu :D
0
Złą piłkę Rosjanie wybrali, bez sterowania... :/
0
W Kazaniu odpadli Niemcy, odpadli Argentyńczycy, odpadła Brazylia. Może jak finał LM w przyszłym roku będzie w Kazaniu, to Real w końcu nie wygra?
4
Urugwaj, dawaj!
1
Rudy, Verratti lub Thiago.
Jednego z tych panów i będzie już bardzo (!) dobrze.
4
O! El Jarek! Zapomniałem, że jest ktoś taki. Nadal mu nie wyłączyli dostępu do internetu w psychatryku?
0
No rejczel :P
Ale brakuje argumentów u jednego i u drugiego. Ty podchodzisz do tego z ironią, może nawet z wyśmiewaniem "Jak ktoś może wierzyć?!", On się za to spina...
Zresztą nie chce rozsądzać... Dajcie se po razie i koniec dyskusji :D
0
http://bi.gazeta.pl/im/7b/f8/c7/z13105275Q,Kurtka-z-kolekcji-Rino---Pelle--nylon--poliester--.jpg
1
La Rambla jak zwykle pomocna :D
19
Komentarz usunięty
1
Sam nie wiem. Futbol jest strasznie nieprzewidywalny w ostatnich latach, więc nie zdziwiłbym się jakby Peszkę też ściągneli dla atmosfery.
54
Spoko, przyjdzie Neymar to dopiero poczujesz smak :D
9
"Nie każdy jest tego samego wyznania co ty, dlatego uważam by na LR nie wchodzić na tematy religijne."
W sumie... idąc tym tokiem rozumowania nie powinniśmy schodzić na tematy:
- polityczne, bo nie każdy jest fanem Pis-u, czy tam Platformy czy innego tworu
- męskie, bo jest dużo kobiet tutaj
- schabowych, bo ktoś lubi mielone i może poczuć się urażony
- smartfonów z Androidem, bo ktoś może mieć ajfona itd.
Średni jak dla mnie ten tok myślenia. La Rambla służy do prawie wszystkiego. Nie róbmy z tego zamkniętego placu zabaw, tylko bądźmy serdeczni dla każdego. Ktoś życzy Ci miłego dnia akcentując przy tym sprawy religijne? Życz mu też miłego dnia, a akcenty religijne zignoruj, chyba że chcesz pogadać na ten temat w sposób serdeczny i merytoryczny, a nie grać w ping ponga "pfff, Boga nie ma -> a właśnie że jest pfff!"
7
"Lionel Messi chciałby zobaczyć Paula Pogbe w Barcelonie. [Goal]"
Hahah :D
Coraz lepsze te plotki. I tak do końca wakacji...
1
Myślę, że trzeba się na to przygotować w pewien sposób, że ludzie tak do tego będą podchodzić. Wielu ludzi szuka swady, by udowodnić swoją rację, wyśmiać etc. Albo po prostu zwyczajnie pogadać. Dlatego myślę, że nie powinno Cię to dziwić, że ktoś z tym wyskoczył :)
Też się uznaję za wierzącego... choć z moją wiarą jest różnie, wiara to rzecz cholernie prywatna, ciężka, czasem powiedziałbym wręcz że dziwna... ale to temat na długą dyskusję. Polska jest skażona religią. Nie Bogiem. Tylko religią. To nas bardzo odtrąca i innych, niewierzących odraża widząc co się dzieje. M.in. dlatego uważam, że wiara [prawdziwa] jest ciężka, szczególnie w PL.
0
https://www.mdig.com.br/media/5110/popcorn.gif
2
Jak kiedyś będzie można wskrzeszać zawodników do ich najwyższej formy i jak będziemy grać mecz z jakimiś ziomkami z innej planety o ocalenie ziemi, to taki skład można wystawić :D
26
Fajnie się żartuje z Gomesa, ale kurde... jest mi Go po prostu żal. Facet musi na sobie dźwigać bardzo dużą krytykę.
0
Będzie na Netflixie?
3
Odnoszę jakieś wrażenie, że zarząd Barcelony to spierdzieli. Ani nie będzie Thiago, ani Verrattiego. Przyjdzie jakieś duże nazwisko, które nie jest tak bardzo potrzebne by ładnie to wyglądało na papierze, a do środka pola będzie Roberto, lub jakiś zawodnik perspektywiczny, ale nie topowy.
1
"Według Gerarda Romero Barcelona rozważa sprowadzenie Verrattiego."
What? Skąd takie info? Rok temu gdy chcieliśmy Verrattiego, to zabrali nam Neymara, więc średnio się opłaca by nam zabrali Leo czy Suareza... :P
Tak czy siak... Verratti byłby świetnym wzmocnieniem i myślę że w Barcelonie po prostu lepiej by grał ze względu na styl gry etc.
3
Oczywiście, może być jeszcze lepszy, jest świetnym zawodnikiem. Ale szczerze mówiąc, zostawiłbym Go. Trzeba dać szansę Dembele, to Jego wybraliśmy i na Nim trzeba się skupić. A żeby Dembele i innych graczy odciążyć (szczególnie Messiego) od innych zadań, to trzeba kupić rozgrywającego światowej klasy, kogoś kto będzie brać na siebie ciężar gry, dyktować tempo etc. Bo takiego kogoś nie mamy od paru lat.