macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Może w końcu w zakładzie psychiatrycznym podłączyli mu internet...
2
Chciałbym już trochę te lata, w których piłkarze z gwardii Guardioli będą siedzieć w zarządzie. Z pewnością będą popełniać błędy, to coś normalnego, jednak wydaje mi się, że będzie nieporównywalnie lepiej wizurenkowo i możliwe, że sportowo też. Myślę, że odzyskamy dawną wyjątkowość... a sam Guardiola może też kiedyś wróci, oczywiście nie w roli trenera, ale kogoś innego. Ale do tego jeszcze sporo czasu...
1
Tak. W sumie to łatwe do wywnioskowania :D
82
"Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10." - Andrzej Sapkowski
Cytat z Wiedźmina jest wprost idealny dla mojego ulubieńca CR7 :)
1
W sumie bardzo podobnie jest z Realem i Żelusiem :)
Tak się pracuje na opinie niezależnie od okoliczności. Jest to prymitywne, chamskie, często niesprawiedliwe, ale sprytne, cwane i działa.
7
Może dużo ludzi się z tym nie zgodzi, ale dla mnie to taki mały człowiek... Jeśli musisz ciągle przypominać o sobie, to znaczy że masz straszne kompleksy i wcale nie jesteś najlepszy, nawet sam w to nie wierzysz, tylko starasz się oszukać samego siebie i wmówić sobie "aj em de best". Prostactwo. Starałem się darzyć jakąś sympatią Ronaldo, mówiłem "ok, może faktycznie ma coś takiego w sobie niezwykłego" ale nie potrafię za bardzo darzyć Go sympatią. Nie mój typ człowieka. Nienawidzę takiego cwaniactwa, nie lubię braku finezji, artyzmu. Gdybym lubił, to byłbym dziś kibicem Realu i fanem Ronaldo. Dlatego NIGDY nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Barcelona może grać tak jak Real, byleby tylko wygrywała trofea. NIE. Tutaj styl jest bardzo ważny, może nawet najważniejszy.
32
Jeśli Messi nie wygra mundialu, to nie ma szans na jakąś nagrodę, lub ZP. Niezależnie jak by Ronaldo słabo grał, to i tak ZP Jego. Na boisku jak nie strzela goli to jest piłkarzem przeciętnym, ale wystarczy że jest o Nim głośno jak po wczorajszym wywiadzie. On jest chamsko sprytny, zresztą jak i cały Real. Cwaniactwo podparte często trochę buractwem, które jest tłumione poprzez świetny marketing. Jak skończy karierę, to będzie trochę jak Maradona - powie coś głupiego tylko dlatego, by ludzie o Nim nie zapomnieli. Gardzę takim czymś.
4
Dobry tekst o piciu piwa, jeśli kogoś interesuje polecam poczytać :)
"Pijemy piwo dla smaku i stanu, w którym unosimy się pół centymetra nad ziemią. Obyśmy częściej unosili się pionowo niż poziomo. Obyśmy nie okłamywali samych siebie i nie stawiali się na pozycji tych fajniejszych. Picie kraftu nie zmienia nas w nic na lepsze; nie robi z nikogo dobrego człowieka. A jeśli kiedykolwiek poczułeś się lepszy od innych, bo w pubie zamówiłeś piwo 4 razy droższe od Okocimia, to mam dla Ciebie złą wiadomość. Nie jesteś lepszy od innych. Jesteś po prostu bucem."
http://piwolucja.pl/felietony/ja-to-prosze-pana-dobrym-piwem-sie-nie-upijam/
14
Czasem się zastanawiam czy to aby nie jest wina ludzi sprawujących władzę w Barcelonie... w sensie, że nie potrafią dobrze podejść do trasnferów. Przecież rok temu też były cyrki. Czy z 10 lat temu były podobne telenowele? Wydaje mi się, że nie. Zresztą to że się otwarcie wypowiadali w mediach, że są prowadzone rozmowy z Griezmannem już sprawia wrażenie nieprofesjonalności i nieudolności.
74
"Husaria uderza w godzinach szczytu."
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33358120_1891644804201044_4423700110244839424_n.jpg?_nc_cat=0&oh=ae31809106176eddc3346e7a3e51d2f2&oe=5B7FE7F2
2
Ziomuś, spoko - w czwartek jadę na Warszawski Festiwal Piwa, więc będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
W sobotę finał LM.
Jak przeczucia? Jak dla mnie Liverpool nie ma szans, ale... może ktoś wleje we mnie wiarę? ;)
1
Ekstraklasa Trolls i parę innych tego typu fp. Na szczęście na trochę poważniejszych jak Eleven Sports jest zdecydowana większość pozytywnych komentarzy niezależnie od barw. Ale i tak to jest trochę przerażające...
3
Nie wierzę w niektórych naszych rodaków... sporo mediów wrzuciło notkę/posta odnośnie odejścia Iniesty, przepełnione szacunkiem, co jest raczej... normalne. To jest taki typ zawodnika, którego powinno się szanować niezależnie od barw klubowych. Otóż niestety nie wszyscy tak to postrzegają. Jest trochę komentarzy (które mają spore poparcie) typu: "Na *** ten dramat? Nie konczy kariery.. przecież. Mógł zostać. Teraz lament i płacz.", lub "Przyszedł sobie zdjęcie zrobic by się nad nim kibice spuszczali?".
Czasem zastanawiam się, co z nami, z naszym narodem jest nie tak... na zagranicznych mediach nie ma takich komentarzy. Nie dość że nie potrafimy normalnie kibicować swoim drużynom w kraju, to jeszcze psioczymy na prawdziwych artystów tego sportu. Wstyd.
2
Wiem, wiem. Ja również :)
Ale kurde... boli to bardzo że już takiej perfekcji i synonimów Barcelony nie zobaczymy.
6
Tak, dobijaj jeszcze... :(
43
Smutny obrazek... wczorajsze pożegnanie Buffona również było wzruszające i piękne. Choć Barcelona pożegnaniem Iniesty pozamiatała. Strasznie jestem z tego dumny.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32967585_2197989226885369_8003303932665266176_n.jpg?_nc_cat=0&oh=795733757f128e76fefa110c6f957042&oe=5B9583A1
1
Ostanie "hał łos spejn" w tym sezonie.
36
Dokładnie TAK powinno się żegnać wybitne legendy. Biały Madrycie - patrz i się ucz. Przepiękna sprawa.
4
I ta muzyka z Pulp Ficiton... to wyszło mega!
16
Pique dał idealny przykład tego jak powinniśmy wszyscy reagować na hiszpańskich sędziów :)
10
Mam nadzieje, że będą tak jak Roma w meczu z nami...
1
Kobiet nie rozumiem, ale chyba jeszcze bardziej zmian Valverde...
1
Tak, bo zaczął się rozgrzewać ;)
0
Będzie cholernie brakować takich podań... :/
4
TAK się żegna legendy i wybitnych piłkarzy. Madrycie, ucz się.
0
Pierwszym.
0
Pod koniec jakoś :)
Tak 70/80% filmiku.
1
Lepiej bym tego nie ujął.
0
Taktyczny komentarz użytkownika o nicku ______________.