3

@Kessie smuteczek :( współczuję

1

święta są a oni dalej o jednym negreira negreira… od tego chłodu im się w głowach powaliło

4

@Barceloniarz987 trzymaj sie mordzia :(

0

@SamuelUmtiti dzieki umtiti wzajemnie

6

wzajemnieee wesolych mordeczki fajnego czasu odpocznijcie sobie z najblizszymi :))

1

@Czajka90 rice rice :)))

1

@Kessie dokladnieee tak jazda z nimi

1

@MateS negreira

0

@TR3YWAY z naszym maldinim??? proszę zostawić chłopaka całego

3

@Who_you_mam negreira zawsze na straży!

0

@gumaz wszystkim wszystkim

3

wesołych radosnych świąt wszystkim!!!!

0

@Tarnowitz paweł dawidowicz na wzmocnienie obrony!!!

9

a to żartowniś z tego jamalka!!

3

@NeroTFP1 jakby flick jeszcze dostal transfery jakie chce to co by wgl sie dzialo..

2

@draxidox na czesc 1 damy gosia gosia gosia!!

8

ale wojtula to je szef!!

0

@Laminedependencia penalti el favor de real madrid!!

0

@tbas rok chyba tylko a reszta sprzedana odrazu xdd

0

@4drian0 najpierw 6 musza wydac ciekawe czy sie wyrobia na listopad... a mialbyc taki piekny maj

1

athletic winn nanana

0

@tbas xdd no moze 2/3 im sie udalo reszta to mocne sredniaki

1

@Borry no pilkarz mega dobry ale kurde ta przeszlosc :(( nie wiem czy fajnie byloby miec zonobijce w druzynie

8

uwielbiam chłopa :))

4

raphinha kocham cię chłopie to on powinien być 1 kapitanem widać że chłop kocha ten klub a my kochamy go!!!

1

dobra ten ake nie byłby zły ale disasi?? po co nam taki ogor to już wolałbym araujo

0

no i bardzo fajnie super jakby się udało go jeszcze w zimę sprowadzić a w lato schlotterbeck albo marzenie bastoni

1

@blakkudium chlop dzisiaj nie na haju i odrazu piekna brameczka :))

0

@sergio5 cholera ze on az tyle ma?? zdziwilem sie jak go na 1 miejscu zobaczylem

0

@VAMOS1899LaMasia 1 stycznia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?