majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie smuteczek :( współczuję
1
święta są a oni dalej o jednym negreira negreira… od tego chłodu im się w głowach powaliło
4
@Barceloniarz987 trzymaj sie mordzia :(
0
@SamuelUmtiti dzieki umtiti wzajemnie
6
wzajemnieee wesolych mordeczki fajnego czasu odpocznijcie sobie z najblizszymi :))
1
@Czajka90 rice rice :)))
1
@Kessie dokladnieee tak jazda z nimi
1
@MateS negreira
0
@TR3YWAY z naszym maldinim??? proszę zostawić chłopaka całego
3
@Who_you_mam negreira zawsze na straży!
0
@gumaz wszystkim wszystkim
3
wesołych radosnych świąt wszystkim!!!!
0
@Tarnowitz paweł dawidowicz na wzmocnienie obrony!!!
9
a to żartowniś z tego jamalka!!
3
@NeroTFP1 jakby flick jeszcze dostal transfery jakie chce to co by wgl sie dzialo..
2
@draxidox na czesc 1 damy gosia gosia gosia!!
8
ale wojtula to je szef!!
0
@Laminedependencia penalti el favor de real madrid!!
0
@tbas rok chyba tylko a reszta sprzedana odrazu xdd
0
@4drian0 najpierw 6 musza wydac ciekawe czy sie wyrobia na listopad... a mialbyc taki piekny maj
1
athletic winn nanana
0
@tbas xdd no moze 2/3 im sie udalo reszta to mocne sredniaki
1
@Borry no pilkarz mega dobry ale kurde ta przeszlosc :(( nie wiem czy fajnie byloby miec zonobijce w druzynie
8
uwielbiam chłopa :))
4
raphinha kocham cię chłopie to on powinien być 1 kapitanem widać że chłop kocha ten klub a my kochamy go!!!
1
dobra ten ake nie byłby zły ale disasi?? po co nam taki ogor to już wolałbym araujo
0
no i bardzo fajnie super jakby się udało go jeszcze w zimę sprowadzić a w lato schlotterbeck albo marzenie bastoni
1
@blakkudium chlop dzisiaj nie na haju i odrazu piekna brameczka :))
0
@sergio5 cholera ze on az tyle ma?? zdziwilem sie jak go na 1 miejscu zobaczylem
0
@VAMOS1899LaMasia 1 stycznia