majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
gortat xdd powinien pilnować żeby żaden sportowiec z wsi nie dostał
2
@July_6_BcN proszę dbać o naszego pięknego pedrusia!!
0
@Pedri16Future bardziej bym zamiast dumfriesa wziął Grimaldi albo kogos na lewą, wykup rashforda, kupno schlotterbecka i kogoś za darmo do obrony np guehi i ewentualnie ja lewy odejdzie to tego ette eyonga wziąć jakoś zastępstwo i kadra super
2
@kundee smacznego
2
@ZwyklyCuler48 kiedys klasa teraz klasa
4
xddd pedri nie kradnie, nie jest zamieszazny w afere o jakies zdjecia malolaty, nie rzuca lodem w sedziego, nie nurkuje duzo by jeszcze wymieniac :)
2
@blakkudium dobra niech biorą tego bastoniego dajcie flickowi gotować bastoniego nie ogarniemy nie chce odchodzić zbytnio i za drogi
3
@mordini123 przepiekne golazo
11
dobra damy rade nie ma co dramatyzować jakoś będzie z celta też wygraliśmy bez pedriego i to na wyjeździe ogarniemy
6
@BulaKG taki troche ch***y ten naglowek jest xdd
5
ulala grubych tam maja swiadkow widze
0
@Zoker no co gola strzelil i cieszynke zrobil xdd rasowy napastnik
1
@Salchent doslownie mam nadzieje ze chlop wroci z zeszlego sezonu :( ale to byl kocur
5
no i super liczby dowozi jak narazie a jeszcze może odpalić
2
rashford mega fajna mordzia
2
@Zoker taco kozak jak zawsze
1
@Konradowskyy właśnie o klasyku zapomniałem to też było partidazo ale ogólnie powiem że ten rok miał niesamowite mecze było też chyba 4-4 z atletico i jeszcze można by było dac dwumecz z interem
4
dobra zaraz koniec roku więc jaka jest wasza topka naszych meczów w tym roku??
moja: 2-5 z realem, 4-5 z benfica i chyba 2-4 z atletico
4
@Filipem i penalti a favor de real madrid oczywiście
1
@gumaz a tu bedzie zidane i tyle
12
@Vurt nie do przejscia uchem by mu pilke wyluskal
18
no i elegancko flick idealny dla nas i do tego sympatyczna mordzia niech nas wódz prowadzi!!
0
choroszcz tv…..
1
@juarez klasyczek
4
@Peciak galaktyczni idą po tryplet
2
@Krzywy95 realmadrid tiwi
0
@masa11 tak jest nawet
1
to już 11 karny dla realu w tym sezonie!!! chociaż tak mogą być na 1 miejscu
1
@DragonxNF dosłownie pewniaczek
2
xdddd nawet z 3 ligowcem penalti a favor de real madrid