2

@Derpowsky raczej tak

0

rashy wchodzi niech coś ugotuje

0

dobra jedziemy z nimi w drugiej połowie fermin myślę że out i za niego rashy

0

dobra oby 2 połowa była lepsza ale ogólnie ciężko jak w 11 stoją w polu karnym hansi im walnie w szatni na przebudzenie

0

kaszankaa po raz pierwszy w naszym nowym domu!!

2

kulde szkoda że pan leszek ołowski nie komentuje :((

17

szkoda chlopaka duzo zdrowia!!

17

super sklad w drugiej polowie chcialbym zobaczyc roonyego bo chlopak ostatnio dal czadu vamoss

1

dobra rozklad jazdy znany :) jedziemy z nimi!!! milo by bylo dzisiaj na zero z tylu

4

kurde mega mi szkoda araujo wiem ile zlego tutaj nam spieprzyl ale zdrowie jest najwazaniejsze do tego zdrowie psychiczne to nie jest blahostka niech wraca spokojnie ale wydaje mi sie ze u niego glowa mocno nie dojezdza presja i opaska kapitana za bardzo go przytlacza ronald idealnie by sie odnazal w klubie z o wiele nizsza presja ale duzoo zdrowka dla araujo

1

no to chyba xabi robi wtedy papa

4

noo na pewno on do nich xddd

1

@Gaucho nie no przecież lepszy od pedriego czyż nie??

0

@reloaded o jaa jaka nostalgia i te wszystkie przerobki z nim topp!!

4

@Laminedependencia idealny trener dla pana leszka ollowskiego

0

@BezglutenowyPedri prosze nie obrazac najlepszego komentatora leszka ollowskiego!!

4

po ludzku szkoda chłopa no ale za dużo spartaczył już lepiej niech pójdzie do klubu z mniejszą presją bo tutaj głowa nie dojeżdża po prostu

3

mareczek powoli się odbudowuje oby tak dalej a będzie grajek

24

nasz maldini kochany!! niesamowity progress szczęsny zbudował potwora

5

no i bardzo dobrze ter statua sobie poogląda meczyki z ławki a mundial odleci :))

1

no i bardzo dobrze skończyło się pajacowanie

2

jak zwykle wina sędziego raz pokazał jaja i płacz :))

0

no jak się można było spodziewać prawdopodobnie ten sędzia co real wczoraj sędziował może robote stracić…

0

nie wiem obrzydliwy klub… jak można im kibicować

3

xavi czy to ty??

16

ojejku tak nie może być przecież oni zasługują na brak kartek i oczywiście PENALTI EL FAVOR DE REAL MADRID

5

@fracek13 nie no nawet tak mi się wydaje żeby dali radę

0

@Gaucho belligham mocno przereklamowany piłkarz jedynie te liczby ale większość to tap iny

2

@Derean ten 1 sezon xaviefo na zawsze w naszych sercach

2

króciutko z pieskami na smyczy vamosss!! chłopacy muszą więcej pokory nabrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?