1

marzenie w zime powrot szefa inigo :( albo chociaz kogos do obrony

4

no i bardzo dobrze walić ich do spodu

7

raphinha szefito nasz!!

1

kurde coś jutro czuje karnego dla realu dawno nie mieli pewniaczek

3

@Lordzi raphinha to chłop nie do zajechania fizycznie i mentalem po prostu goat

1

@Kgorecki2500 przynajmniej cos to mniej boli :( mi ostatnio ciągle po jednym wydarzeniu brakuje

5

kurdee mocni są skubani ostatnio we wtorek będzie wojna ale wróci pedri rapha będziemy musieli się spiąć to damy radę

2

@Kgorecki2500 mi tak samo :(( tylko to

45

hansi poczciwa mordeczka niech się trzyma

16

milo z strony leeds pozderki dla nich

2

@kanver_ raphinha totalny goacik, g/a kosmiczne dostarczyl i do tego jeszcze praca bez pilki po prostu top

5

@FanBarcy22 miejmy nadzieję że z atletico to się poprawi jak zagra pedri rapha i ogólnie reszta od 1

7

regen maldiniego

2

@reloaded kurde uszatek z meczu na mecz imponuje i oby tak dalej

7

nie no joan to taki kocur!!!

2

@Filipem brakowało naszego rafałka!!

1

@DragonxNF uszatek daje rade nasz maldini

7

mam nadzieję że ,.rekin” zrobi wyjazd od nas jak naszybciej

0

dobrze że ta szklanka chociaż potrafi strzelać w miarę a nie jak taki jeden z 7

5

w końcu!! i teraz olmo zjazd do szpitala pewnie xdd

1

noo nie mam sił na tego ferrana juz…

0

xdddd nie no niezły ten rekin

0

joan ale to jest kocur!!

0

i na cholere ta sardynka głupia no xdd

0

@BialyKolorDoDupy raczej tak wątpię żeby kogoś specjalnego miał do tego

0

xddd co to miało być

6

jedziemy z nimi poproszę urodzinową manitke z alaves

5

gerard maldini na so = czyste konto vamoss

1

kurdee nmg się doczekać rafałka robercika i yamala po takiej przerwie razem!!

5

w końcu rafałek wraca do 1 jedenastki!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?