45

hansi poczciwa mordeczka niech się trzyma

16

milo z strony leeds pozderki dla nich

2

@kanver_ raphinha totalny goacik, g/a kosmiczne dostarczyl i do tego jeszcze praca bez pilki po prostu top

5

@FanBarcy22 miejmy nadzieję że z atletico to się poprawi jak zagra pedri rapha i ogólnie reszta od 1

7

regen maldiniego

2

@reloaded kurde uszatek z meczu na mecz imponuje i oby tak dalej

7

nie no joan to taki kocur!!!

2

@Filipem brakowało naszego rafałka!!

1

@DragonxNF uszatek daje rade nasz maldini

7

mam nadzieję że ,.rekin” zrobi wyjazd od nas jak naszybciej

0

dobrze że ta szklanka chociaż potrafi strzelać w miarę a nie jak taki jeden z 7

5

w końcu!! i teraz olmo zjazd do szpitala pewnie xdd

1

noo nie mam sił na tego ferrana juz…

0

xdddd nie no niezły ten rekin

0

joan ale to jest kocur!!

0

i na cholere ta sardynka głupia no xdd

0

@BialyKolorDoDupy raczej tak wątpię żeby kogoś specjalnego miał do tego

0

xddd co to miało być

6

jedziemy z nimi poproszę urodzinową manitke z alaves

5

gerard maldini na so = czyste konto vamoss

1

kurdee nmg się doczekać rafałka robercika i yamala po takiej przerwie razem!!

5

w końcu rafałek wraca do 1 jedenastki!!!

2

mam nadzieję że wtedy bernal od 1 jestem ciekawy jak się chłopak pokaże flick w końcu musi mu dać szansę!!

3

no tak tak w sposób sportowy i ZASŁUŻONY xdddd

2

wszystko co najlepsze dla najlepszego klubu na świecie vamosss!! i manity dzisiaj przeciwko alaves na urodzinki

5

ja bym chciał osimhena kocur myślę że do poważnej ligi by chciał wrócić odpowiednie warunki fizyczne i do tego wiek odpowiedni

0

no tak trzymajmy go wspierajmy niech spier…. kolejny mecz tak jest!!!

1

@Lionel_Messi10 brakowało jeszcze orłowskiego zddd

8

ja bym spróbował taki atak rashy lewy yamal a na 10 raphinha a nie się męczyć z parodysta olmo

0

@JimMorrisonFCB raphinha zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?