majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
hansi poczciwa mordeczka niech się trzyma
16
milo z strony leeds pozderki dla nich
2
@kanver_ raphinha totalny goacik, g/a kosmiczne dostarczyl i do tego jeszcze praca bez pilki po prostu top
5
@FanBarcy22 miejmy nadzieję że z atletico to się poprawi jak zagra pedri rapha i ogólnie reszta od 1
7
regen maldiniego
2
@reloaded kurde uszatek z meczu na mecz imponuje i oby tak dalej
7
nie no joan to taki kocur!!!
2
@Filipem brakowało naszego rafałka!!
1
@DragonxNF uszatek daje rade nasz maldini
7
mam nadzieję że ,.rekin” zrobi wyjazd od nas jak naszybciej
0
dobrze że ta szklanka chociaż potrafi strzelać w miarę a nie jak taki jeden z 7
5
w końcu!! i teraz olmo zjazd do szpitala pewnie xdd
1
noo nie mam sił na tego ferrana juz…
0
xdddd nie no niezły ten rekin
0
joan ale to jest kocur!!
0
i na cholere ta sardynka głupia no xdd
0
@BialyKolorDoDupy raczej tak wątpię żeby kogoś specjalnego miał do tego
0
xddd co to miało być
6
jedziemy z nimi poproszę urodzinową manitke z alaves
5
gerard maldini na so = czyste konto vamoss
1
kurdee nmg się doczekać rafałka robercika i yamala po takiej przerwie razem!!
5
w końcu rafałek wraca do 1 jedenastki!!!
2
mam nadzieję że wtedy bernal od 1 jestem ciekawy jak się chłopak pokaże flick w końcu musi mu dać szansę!!
3
no tak tak w sposób sportowy i ZASŁUŻONY xdddd
2
wszystko co najlepsze dla najlepszego klubu na świecie vamosss!! i manity dzisiaj przeciwko alaves na urodzinki
5
ja bym chciał osimhena kocur myślę że do poważnej ligi by chciał wrócić odpowiednie warunki fizyczne i do tego wiek odpowiedni
0
no tak trzymajmy go wspierajmy niech spier…. kolejny mecz tak jest!!!
1
@Lionel_Messi10 brakowało jeszcze orłowskiego zddd
8
ja bym spróbował taki atak rashy lewy yamal a na 10 raphinha a nie się męczyć z parodysta olmo
0
@JimMorrisonFCB raphinha zdecydowanie