majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jedynym słusznym kandydatem jest vini!!!
2
nie wiem spróbowałbym w jakimś meczu wystawić bernala na lśo może to by jakos pomogło wydaje mi się że chłopak mu mógł tam dać radę
6
wraca yamalek w końcu zaczął strzelać na boisku a nie poza!!
2
tak jak zawsze starałem się bronić flicka to po tym meczu pokazał że dalej leci w kulki wiedząc że już każdy wie jak na nas grać masakra…
1
japierdole czemu ten ferran znowu w podstawie…. z realem pokazał jaki jest silny
0
no i bardzo dobrze nie wolno wierzyc we wszystko ci pismaki napisza...
7
rafałek totalny szef poprzedni sezon mistrzowski niespodziewalbhm sie nigdy ze aż tak wystrzeli mam nadzieję że zostanie u nas jak najdłużej i utrzyma poziom :)
2
andreas szkanlkensen…
0
@SelloutCrowd 9 :)
2
i cyk 9 karny!!!
1
nie lubię jakoś gadać o sędziach ale 8 karnych na początku listopada to trochę dużo…
4
penalti el favor de real madrid to już 8 w tym sezonie a zaczynamy listopad
1
no i bardzo dobrze wraca stary yamalek miejmy nadzieję
0
@Filipem nie zapominajmy o goacie leszku orlowskim!!
1
@Kgorecki2500 tak samo mam niech w koncu pozwola chlopakom isc do fryzjera!!
0
lubie go ale kurde nie da sie na nim nic budowac bo chlop raz sraczka pozniej miesniowka jakas masakra drugi olmo
3
na spokojnie joan wojtula jak narazie daje rade
6
no i bardzo dobrze eryczek nigdzie nie odchodzi!! taki zawodnik to skarb nie narzeka na minuty, gra gdzie popadnie i radzi sobie coraz coraz lepiej kto by pomyślał na początku zeszłego sezonu że będzie aż tak potrzebny
0
to wszystka przez ta nikole!!!
2
co ten łysy gada xdd
6
zajebistaaaa!!!
5
no i superr ale niech sie nie spiesza zeby nie bylo jak z rapha.. potrzebujemy go na lata a po ostatnim meczu wojtusia niech joan sie spokojnie kuruje
4
szczęsny szef po prostu!!
0
osimhen kocur tanszy od alvareza a dalej topowy napastnik
0
nie przekreślajmy jeszcze tego sezonu.. niedługo wraca robercik rapha joan garcia pedriemu przyda się odpoczynek lepiej ze kontuzje spotykają nas teraz niż na wiosne będzie dobrze!! rok temu w grudniu mieliśmy -9 a każdy wie jak się skończyło :)
2
wojtula nie zawiódł ale niespodziewanej się tak fantastycznego meczu w jego wykonaniu!!
1
a oni dalej swoje... ZALOSNE
0
@gracianho7 bardzo dobry zawodnik ale zonobijca :((
6
uwazam go za solidnego obronce nigdy nie zawodzil ale jest to drugi olmo tylko ze na obronie...
4
no i bardzo dobrze!!! ferran wczoraj fatalny