0

jedynym słusznym kandydatem jest vini!!!

2

nie wiem spróbowałbym w jakimś meczu wystawić bernala na lśo może to by jakos pomogło wydaje mi się że chłopak mu mógł tam dać radę

6

wraca yamalek w końcu zaczął strzelać na boisku a nie poza!!

2

tak jak zawsze starałem się bronić flicka to po tym meczu pokazał że dalej leci w kulki wiedząc że już każdy wie jak na nas grać masakra…

1

japierdole czemu ten ferran znowu w podstawie…. z realem pokazał jaki jest silny

0

no i bardzo dobrze nie wolno wierzyc we wszystko ci pismaki napisza...

7

rafałek totalny szef poprzedni sezon mistrzowski niespodziewalbhm sie nigdy ze aż tak wystrzeli mam nadzieję że zostanie u nas jak najdłużej i utrzyma poziom :)

2

andreas szkanlkensen…

0

2

i cyk 9 karny!!!

1

nie lubię jakoś gadać o sędziach ale 8 karnych na początku listopada to trochę dużo…

4

penalti el favor de real madrid to już 8 w tym sezonie a zaczynamy listopad

1

no i bardzo dobrze wraca stary yamalek miejmy nadzieję

0

@Filipem nie zapominajmy o goacie leszku orlowskim!!

1

@Kgorecki2500 tak samo mam niech w koncu pozwola chlopakom isc do fryzjera!!

0

lubie go ale kurde nie da sie na nim nic budowac bo chlop raz sraczka pozniej miesniowka jakas masakra drugi olmo

3

na spokojnie joan wojtula jak narazie daje rade

6

no i bardzo dobrze eryczek nigdzie nie odchodzi!! taki zawodnik to skarb nie narzeka na minuty, gra gdzie popadnie i radzi sobie coraz coraz lepiej kto by pomyślał na początku zeszłego sezonu że będzie aż tak potrzebny

0

to wszystka przez ta nikole!!!

2

co ten łysy gada xdd

6

zajebistaaaa!!!

5

no i superr ale niech sie nie spiesza zeby nie bylo jak z rapha.. potrzebujemy go na lata a po ostatnim meczu wojtusia niech joan sie spokojnie kuruje

4

szczęsny szef po prostu!!

0

osimhen kocur tanszy od alvareza a dalej topowy napastnik

0

nie przekreślajmy jeszcze tego sezonu.. niedługo wraca robercik rapha joan garcia pedriemu przyda się odpoczynek lepiej ze kontuzje spotykają nas teraz niż na wiosne będzie dobrze!! rok temu w grudniu mieliśmy -9 a każdy wie jak się skończyło :)

2

wojtula nie zawiódł ale niespodziewanej się tak fantastycznego meczu w jego wykonaniu!!

1

a oni dalej swoje... ZALOSNE

0

@gracianho7 bardzo dobry zawodnik ale zonobijca :((

6

uwazam go za solidnego obronce nigdy nie zawodzil ale jest to drugi olmo tylko ze na obronie...

4

no i bardzo dobrze!!! ferran wczoraj fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?