15

transfer sezonu totalny kottt brakowało takiego spokoju u nas w bramce

6

pedri to taki kocurrrr topka światowa

4

czuje że to dopiero początek rashforda i po tych bramkach może coś mu przeskoczy w głowie i będziemy mieli z niego duuuuzy pożytek

5

vamoooossss!!!!

4

niech daja skolima!!!!

3

japierdole.... oni dalej swoje

3

akurat z kontuzji tego balwana sie ciesze podczas finalu pucharu krola gdzie zachowal sie jak malpa i po jego reposcie na ig karma dopadla

2

wiedzialem ze go wypierdola z tej roboty ale ze po 2 kolejkach i jeszcze z ograbionym skladem czego oni oczekiwali dawalem mu czas tak do stycznia ale cos za szybko poszlo kompromitacja zarzadu...

1

joan garcia przekocikkk!!! bramka na dekade pieknie obsadzona

2

szefffffff!!!!!!!!

2

po 6 wypierdolic tego olmo

0

balde - cubarsi/christensen zaleznie od formy - kounde - eryczek i bedzie pieknie

2

zajebisteeee chb jedne z najlepszych od lat!!

2

zajebiste skladzicho cieszy rashy w podstawie oby zabłysnąl rapha na 10 vamosss

0

niech oni lepiej nie odpowiadaja wszyscy wiemy jak skonczyla sie nasza odpowiedz na endricka.... w szkolce mamy duzo lepszych grajkow od takich wynalazkow z ameryki poludniowej powinnismy dac im szanse a nie znowu przeplacac

3

penalti el favor de real madrid kto by sie spodziewal....

9

no kto by sie spodziewal...

1

@dawidlampa
Levante
Espanyol
Elche

0

@dawidlampa
Olmo / Athletic Bilbao

1

@dawidlampa
Rashford

2

@dawidlampa
yamal

3

@dawidlampa
Mbappe / Lewandowski

0

@dawidlampa
Mbappe

1

@dawidlampa
Barca
Real
Atletico
Villarreal

0

dobra teraz jeszcze rashford i reszta

0

no i super x2 lepsza opcja niż szklany olmo dodatkowo dzisiejszy mecz top

4

jezu ale to jest klaun… chb zapomniał kto w tym meczu lodem do sędziego rzucał..

0

@slayer nasz niezawodny eryczek obskoczy

0

najdrozsza szklanka na swiecie.....

10

bardzo niedoceniany, nie pamiętam żeby kiedyś nas jakoś zawiódł, oby kontuzje omijały i mamy solidnego obrońce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?