majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
transfer sezonu totalny kottt brakowało takiego spokoju u nas w bramce
6
pedri to taki kocurrrr topka światowa
4
czuje że to dopiero początek rashforda i po tych bramkach może coś mu przeskoczy w głowie i będziemy mieli z niego duuuuzy pożytek
5
vamoooossss!!!!
4
niech daja skolima!!!!
3
japierdole.... oni dalej swoje
3
akurat z kontuzji tego balwana sie ciesze podczas finalu pucharu krola gdzie zachowal sie jak malpa i po jego reposcie na ig karma dopadla
2
wiedzialem ze go wypierdola z tej roboty ale ze po 2 kolejkach i jeszcze z ograbionym skladem czego oni oczekiwali dawalem mu czas tak do stycznia ale cos za szybko poszlo kompromitacja zarzadu...
1
joan garcia przekocikkk!!! bramka na dekade pieknie obsadzona
2
szefffffff!!!!!!!!
2
po 6 wypierdolic tego olmo
0
balde - cubarsi/christensen zaleznie od formy - kounde - eryczek i bedzie pieknie
2
zajebisteeee chb jedne z najlepszych od lat!!
2
zajebiste skladzicho cieszy rashy w podstawie oby zabłysnąl rapha na 10 vamosss
0
niech oni lepiej nie odpowiadaja wszyscy wiemy jak skonczyla sie nasza odpowiedz na endricka.... w szkolce mamy duzo lepszych grajkow od takich wynalazkow z ameryki poludniowej powinnismy dac im szanse a nie znowu przeplacac
3
penalti el favor de real madrid kto by sie spodziewal....
9
no kto by sie spodziewal...
1
@dawidlampa
Levante
Espanyol
Elche
0
@dawidlampa
Olmo / Athletic Bilbao
1
@dawidlampa
Rashford
2
@dawidlampa
yamal
3
@dawidlampa
Mbappe / Lewandowski
0
@dawidlampa
Mbappe
1
@dawidlampa
Barca
Real
Atletico
Villarreal
0
dobra teraz jeszcze rashford i reszta
0
no i super x2 lepsza opcja niż szklany olmo dodatkowo dzisiejszy mecz top
4
jezu ale to jest klaun… chb zapomniał kto w tym meczu lodem do sędziego rzucał..
0
@slayer nasz niezawodny eryczek obskoczy
0
najdrozsza szklanka na swiecie.....
10
bardzo niedoceniany, nie pamiętam żeby kiedyś nas jakoś zawiódł, oby kontuzje omijały i mamy solidnego obrońce