majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dziś się czuję jak grzegorz floryda przekichane :(
2
masakra… oddychać się nie da praktycznie żadnego przepływu świeżego powietrza :((
mieszkanie na 4 piętrze oddaje!!!!
8
niech się goni ten placek
2
@tomek8756 hmm chyba widać że biologia na czasie wciągnęła wujka jeffa :)
1
@MessiForeverTheBest normalka a co tam, po co sie pytac wgl??
2
@Bocheno1 jedno piwo na 10 min szacun
0
@Popitek12 anthonego edwardsa popson bo to moj brat blizniak z juesej razem urodziny obchodzimy
0
@Ilka hmmm pyszny lodzik :)
1
@Eklerek noo właśnie tak to nie wyrobka
0
noo i supeeer mega fajna opcja :)
1
@Eklerek noo i to jest prajm lajf baw się!! ten urlop ci się należy!!
2
@Popitek12 kontynent południowo-amerykański popitku12
0
@Eklerek a gdzie stupki!! wstyd
1
@Bolton opalanie zwiększa też różne akty wandalizmu, czy próby kradzieży dbajmy o siebie!!
1
jak myslicie ze przeplacilismy za gordona to pomyslcie ze ac milan kupil za ponad 70 baniek goncalo ramosa xddd, a man city ponad 130 za elliota andersona
1
@Jakchcesz wylacz tv wlacz myslenie i tyle
0
@ViscaelBarca2007 niech zgoli te włosy bo wtedy lepiej grał, a teraz jeszcze jak menel wygląda
8
cudowne xddd
6
@Kessie wróć tęsknimy za toba :(
0
@betonito noo a jak haha
6
człowiek rano wstaje patrzy i widzi to:
ferran torres spierdolil kolejną setkę, no ja nie mogę to jest taka niedojda xdddd
0
@FabianekMrozek jakiś no name z watfordu
1
dembele totalny kocurrr
0
jeszcze gol senegalu i do kasy
0
to jest meczychooo
0
dembelellele ale golazo
0
row row row kocham ta cieszynke norwegów
0
olizeeeeee ale spartolił
0
ale niech chociaż norwegowie jedną wcisną xdd
0
ładnie dembus, ale piła mapeta