2

@MessiForeverTheBest 67 mango musztarda, skibidi sigma, i do pieca

0

@KamQiX hahah niee no akurat w niektorych kwestiach wlasnie deco sie mylil, np wlasnie odrzucenie tego schloterbecka, czy uparcie sie na ta dwojke balde i kounde czy araujo i christensen

2

@Faro chloptas z duuzym ego, typowy buc idealnie bedzie pasowac duo bellingham i enzo w srodku pola

1

nie no kocham ludzi tutaj xddd taki płacz, że to hej, spokojnie deco wydaje mi się że wie co robi i ma wiedzę większą na temat piłki niż 90% użytkowników tutaj, na pewno tam coś tam działa z transferami i nie będzie tak źle, pamiętajcie że okienko zaczyna się dopiero 1 lipca, a nie że wtedy się kończy xddd ludzie spokój spokój

0

@Kapitan9 ojj marzenie moje, ale nieosiągalne :(

0

@FCB24 luz to był sarkazm :) ja tam stoję murem za gordonem oczywiście ocenimy na koniec

6

nie no gordon zagrał jeden słaby mecz, myślę że powinniśmy już go sprzedać i za jaja powiesić bo z niego już nic nie będzie masakra

0

@patrykzmc2000 niech on z mareczkiem odejdą bo za przeproszeniem ch*ja już u nas znaczą, przez to zaoszczędziliśmy duzoo pieniędzy i moglibyśmy ściągnąć kogoś kto faktycznie coś tutaj da

7

po mundialu niech się buntuje i spróbuje wymusić odejście jak lewy, bo bez tego się pewnie nie uda, i jednocześnie wrazie fiaska pracować nad inna alternatywa bo jak zostaniemy z samym rekinem to pograne…

1

noo i strzelił rashy haha

2

MARCUS RASZFORD kocham ten akcent borasa hahaha

4

dobra boras znowu doszedł na widok tego bellinghama xdd

14

ale tutaj jest płacz na tego gordona xdddd ocenimy chociaż po połowie sezonu okej??

0

co tu się dziejeee

3

noo i ten frajer z golem ale to mu się udało

1

@Popitek12 jak masz na instagram pops?

0

partidazooooooooooo

1

xddd co on gada ten borson

0

gdyby kane był młodszy…

0

hurricaneeee ale to jest baller

1

ale golazo baturiny

0

poniosło dzuda troszeczke

6

zud wkurwia z samego ryja

0

teraz się udało brawo

0

powtórka hahahaha

0

ale wyjął ale ważne że kane celny :))

0

penaltiiiiiiiii

1

już gordonek zapieprza i ladniee

2

noo i ślicznie :) cancelo baller

0

@Popitek12 oj tak zapłacą rachunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?