majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra nie patrzmy na sędziego jak pewna drużyna z madrytu po prostu lecimy po swoje!!
0
@ProMILs eryczek by ogarnął!! myślę że nawet lepiej od olmo by mu poszło
1
no i bardzo dobrze szefito powiedział co wiedział i uciął te plotki
0
no to chyba yamal rashford roony
12
no i super, kolaboracje z artystami po prostu superr
2
eryk sprawa jest…. potrzebujemy cb na napadzie
1
solidny zawodnik pasowalby do nas, ale wole jednak alvareza ewentualnie bedzie mozna sprobowac wyciagnac jakos osimhena ale alvarez powinien byc top 1
1
no i to mi się podoba zejście z pensji i elegancko o to chodzi
5
nie no bulgaria jest tak potezna ze lysy musial pedzriaka na nia wystawic bez niego nie dali by rady absolutny masterclass!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
prosze oby bez kontuzjiii!!
0
@Katalonik97 jeszcze bedzie pieknie!!! damy rade
1
japierdole mam nadzieje ze sie wykuruje bo bez niego to chb bedziemy musieli eda sheerena na boisko dac...
1
japierdole jeszcze tego brakowało ale wieku nie oszukasz… to teraz na el classico rapha rashy i yamal
2
@Stinger_ w razie czego zastrzyki dostanie i może lecieć pomagać walczyć z potężną bułgaria!!
0
dani olmo jemu łamać się wolmo
2
coz za zbieg okolicznoscii!! ze akurat po repce wraca!!
1
@DamianPSV dajcie chłopakowi jeszcze spokój on ma dopiero 18 lat… mbappe nawet mówił podobnie że może się jeszcze wyszaleć spokojnie yamalek ogarnie
0
jak narazie on i eryczek na środku i można lecieć
2
łysy chuj łysy chuj!!!
4
teraz ja bym sprobowal z tym raphinha na 10 znowu rashford na lewe yamal prawe i napad robert/ferran zaleznie
2
xdddd no kto by sie spodziewal i tak dlugo wytrzymal...
1
no i klasa bierzmy go pozbyc sie szkodnika araujo i obrona jakos bedzie wygladac
5
japierdole kurwa xdd co to ma byc wgl
4
dobra ale to już trochę przesada 7 czy tam 8 karny w tym sezonie to już trochę przesada mamy październik!!!
15
no co za lysy chuj...
17
gdybyśmy mieli białe koszulki jak najbardziej by był
8
dzisiaj będzie rewanż!!! za ostatnie odpadnięcie z lm
1
ostatni frenkie w takiej formie i oby tak dalej!!
19
wojtuś jak zwykle z klasą szacuneczek!!