0

dobra nie patrzmy na sędziego jak pewna drużyna z madrytu po prostu lecimy po swoje!!

0

@ProMILs eryczek by ogarnął!! myślę że nawet lepiej od olmo by mu poszło

1

no i bardzo dobrze szefito powiedział co wiedział i uciął te plotki

0

no to chyba yamal rashford roony

12

no i super, kolaboracje z artystami po prostu superr

2

eryk sprawa jest…. potrzebujemy cb na napadzie

1

solidny zawodnik pasowalby do nas, ale wole jednak alvareza ewentualnie bedzie mozna sprobowac wyciagnac jakos osimhena ale alvarez powinien byc top 1

1

no i to mi się podoba zejście z pensji i elegancko o to chodzi

5

nie no bulgaria jest tak potezna ze lysy musial pedzriaka na nia wystawic bez niego nie dali by rady absolutny masterclass!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

prosze oby bez kontuzjiii!!

0

@Katalonik97 jeszcze bedzie pieknie!!! damy rade

1

japierdole mam nadzieje ze sie wykuruje bo bez niego to chb bedziemy musieli eda sheerena na boisko dac...

1

japierdole jeszcze tego brakowało ale wieku nie oszukasz… to teraz na el classico rapha rashy i yamal

2

@Stinger_ w razie czego zastrzyki dostanie i może lecieć pomagać walczyć z potężną bułgaria!!

0

dani olmo jemu łamać się wolmo

2

coz za zbieg okolicznoscii!! ze akurat po repce wraca!!

1

@DamianPSV dajcie chłopakowi jeszcze spokój on ma dopiero 18 lat… mbappe nawet mówił podobnie że może się jeszcze wyszaleć spokojnie yamalek ogarnie

0

jak narazie on i eryczek na środku i można lecieć

2

łysy chuj łysy chuj!!!

4

teraz ja bym sprobowal z tym raphinha na 10 znowu rashford na lewe yamal prawe i napad robert/ferran zaleznie

2

xdddd no kto by sie spodziewal i tak dlugo wytrzymal...

1

no i klasa bierzmy go pozbyc sie szkodnika araujo i obrona jakos bedzie wygladac

5

japierdole kurwa xdd co to ma byc wgl

4

dobra ale to już trochę przesada 7 czy tam 8 karny w tym sezonie to już trochę przesada mamy październik!!!

15

no co za lysy chuj...

17

gdybyśmy mieli białe koszulki jak najbardziej by był

8

dzisiaj będzie rewanż!!! za ostatnie odpadnięcie z lm

1

ostatni frenkie w takiej formie i oby tak dalej!!

19

wojtuś jak zwykle z klasą szacuneczek!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?