majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
wojtuś jak zwykle z klasą szacuneczek!!
9
rashy zajebiste ma te wrzutki z rogów już 2 taka asysta rozkręca się chłopak!!!
1
wojtusss do bojuu!! zastap nam godnie joana!!
0
ERICCCC KOCHAMMM XIE KURWA CHŁOPIE
1
vamooos!!! jazda z nimi
1
szefitooo!!! jeden z naszych najbardziej niedocenianych zawodnikow
2
skandal w chujjj!!! pedroo zaslugiwal na top 5/4
4
za co vini wyzej od lewego xdddd rok temu mowil ze zrobi to x10 razy lepiej ale cos nie wyszlo i takk :D
2
japierdole… ale irytujące jest to getafe
0
najlepszy na swiecie MAGIKK!!
2
moglby wrocic po tym jak flick zakonczy, bylo by super
1
Pan Janekkkk wie co dobre teraz jeszcze bardziej go uwielbiamm :)
15
transfer sezonu totalny kottt brakowało takiego spokoju u nas w bramce
6
pedri to taki kocurrrr topka światowa
4
czuje że to dopiero początek rashforda i po tych bramkach może coś mu przeskoczy w głowie i będziemy mieli z niego duuuuzy pożytek
5
vamoooossss!!!!
4
niech daja skolima!!!!
3
japierdole.... oni dalej swoje
3
akurat z kontuzji tego balwana sie ciesze podczas finalu pucharu krola gdzie zachowal sie jak malpa i po jego reposcie na ig karma dopadla
2
wiedzialem ze go wypierdola z tej roboty ale ze po 2 kolejkach i jeszcze z ograbionym skladem czego oni oczekiwali dawalem mu czas tak do stycznia ale cos za szybko poszlo kompromitacja zarzadu...
1
joan garcia przekocikkk!!! bramka na dekade pieknie obsadzona
2
szefffffff!!!!!!!!
2
po 6 wypierdolic tego olmo
0
balde - cubarsi/christensen zaleznie od formy - kounde - eryczek i bedzie pieknie
2
zajebisteeee chb jedne z najlepszych od lat!!
2
zajebiste skladzicho cieszy rashy w podstawie oby zabłysnąl rapha na 10 vamosss
0
niech oni lepiej nie odpowiadaja wszyscy wiemy jak skonczyla sie nasza odpowiedz na endricka.... w szkolce mamy duzo lepszych grajkow od takich wynalazkow z ameryki poludniowej powinnismy dac im szanse a nie znowu przeplacac
3
penalti el favor de real madrid kto by sie spodziewal....
9
no kto by sie spodziewal...
1
@dawidlampa
Levante
Espanyol
Elche