0

@ViscaBARCA666 ????? spokojnie co się stało chłopie, weź się rozpędź i walnij głową w ścianę a nie ludzi tutaj wyzywasz

2

saibari to jest baller, a maroko gdyby nie te cyrki na pna, to całkiem fajna ekipa

0

supeeer, pielegniarki w barcelonie beda mialy kupe roboty :)

0

co byscie powiedzieli, ze jakby sie nie udalo sciagnac 9, to zaczeli bysmy grac na falszywa 9 z gordonem/raphinha i wtedy jeszcze sciagnac np barcole i skrzylda by byly elegancko obsadzone, ale i tak moim marzeniem jak sie nie uda z julkiem jest kroupi lub kane

7

słoneczko, pełen luz, czego chcieć więcej :)

2

@Zoker a tak dobrze było hahaha, ale się odkujemy :D

0

hahaha, a w głębi duszy pewnie żałuje i dobrze :)

7

@Popitek12 dobrze, że nie epsteina

3

się rozkręciło :)

3

mozambik zabawa ;D

1

czerwoooo to teraz już dowiozą

2

szwajcaria dawać gola

0

nie jest on najlepszy, ale klasa wyżej od apostoła czy andreasa szpitalsena, a koguciki mogą go sprzedać bo kupili w tym okienku już senesiego i van hecke

9

dobrze czechom, jeszcze wpierdol od meksyku i do domu :)

9

@Popitek12 z rzeczy które się wydarzyły, ta wydarzyła się najbardziej szacun pops

1

już to widzę xddd, ale jak przyjdzie to jak to pierdolnie xddd

1

@DonCarletto olise to totalny nonchalant, nie wiadomo o co chodzi więc to może nie mieć żadnego znaczenia

2

@MessiForeverTheBest 67 mango musztarda, skibidi sigma, i do pieca

0

@KamQiX hahah niee no akurat w niektorych kwestiach wlasnie deco sie mylil, np wlasnie odrzucenie tego schloterbecka, czy uparcie sie na ta dwojke balde i kounde czy araujo i christensen

2

@Faro chloptas z duuzym ego, typowy buc idealnie bedzie pasowac duo bellingham i enzo w srodku pola

1

nie no kocham ludzi tutaj xddd taki płacz, że to hej, spokojnie deco wydaje mi się że wie co robi i ma wiedzę większą na temat piłki niż 90% użytkowników tutaj, na pewno tam coś tam działa z transferami i nie będzie tak źle, pamiętajcie że okienko zaczyna się dopiero 1 lipca, a nie że wtedy się kończy xddd ludzie spokój spokój

0

@Kapitan9 ojj marzenie moje, ale nieosiągalne :(

0

@FCB24 luz to był sarkazm :) ja tam stoję murem za gordonem oczywiście ocenimy na koniec

6

nie no gordon zagrał jeden słaby mecz, myślę że powinniśmy już go sprzedać i za jaja powiesić bo z niego już nic nie będzie masakra

0

@patrykzmc2000 niech on z mareczkiem odejdą bo za przeproszeniem ch*ja już u nas znaczą, przez to zaoszczędziliśmy duzoo pieniędzy i moglibyśmy ściągnąć kogoś kto faktycznie coś tutaj da

7

po mundialu niech się buntuje i spróbuje wymusić odejście jak lewy, bo bez tego się pewnie nie uda, i jednocześnie wrazie fiaska pracować nad inna alternatywa bo jak zostaniemy z samym rekinem to pograne…

1

noo i strzelił rashy haha

2

MARCUS RASZFORD kocham ten akcent borasa hahaha

4

dobra boras znowu doszedł na widok tego bellinghama xdd

14

ale tutaj jest płacz na tego gordona xdddd ocenimy chociaż po połowie sezonu okej??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?