majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBARCA666 ????? spokojnie co się stało chłopie, weź się rozpędź i walnij głową w ścianę a nie ludzi tutaj wyzywasz
2
saibari to jest baller, a maroko gdyby nie te cyrki na pna, to całkiem fajna ekipa
0
supeeer, pielegniarki w barcelonie beda mialy kupe roboty :)
0
co byscie powiedzieli, ze jakby sie nie udalo sciagnac 9, to zaczeli bysmy grac na falszywa 9 z gordonem/raphinha i wtedy jeszcze sciagnac np barcole i skrzylda by byly elegancko obsadzone, ale i tak moim marzeniem jak sie nie uda z julkiem jest kroupi lub kane
7
słoneczko, pełen luz, czego chcieć więcej :)
2
@Zoker a tak dobrze było hahaha, ale się odkujemy :D
0
hahaha, a w głębi duszy pewnie żałuje i dobrze :)
7
@Popitek12 dobrze, że nie epsteina
3
się rozkręciło :)
3
mozambik zabawa ;D
1
czerwoooo to teraz już dowiozą
2
szwajcaria dawać gola
0
nie jest on najlepszy, ale klasa wyżej od apostoła czy andreasa szpitalsena, a koguciki mogą go sprzedać bo kupili w tym okienku już senesiego i van hecke
9
dobrze czechom, jeszcze wpierdol od meksyku i do domu :)
9
@Popitek12 z rzeczy które się wydarzyły, ta wydarzyła się najbardziej szacun pops
1
już to widzę xddd, ale jak przyjdzie to jak to pierdolnie xddd
1
@DonCarletto olise to totalny nonchalant, nie wiadomo o co chodzi więc to może nie mieć żadnego znaczenia
2
@MessiForeverTheBest 67 mango musztarda, skibidi sigma, i do pieca
0
@KamQiX hahah niee no akurat w niektorych kwestiach wlasnie deco sie mylil, np wlasnie odrzucenie tego schloterbecka, czy uparcie sie na ta dwojke balde i kounde czy araujo i christensen
2
@Faro chloptas z duuzym ego, typowy buc idealnie bedzie pasowac duo bellingham i enzo w srodku pola
1
nie no kocham ludzi tutaj xddd taki płacz, że to hej, spokojnie deco wydaje mi się że wie co robi i ma wiedzę większą na temat piłki niż 90% użytkowników tutaj, na pewno tam coś tam działa z transferami i nie będzie tak źle, pamiętajcie że okienko zaczyna się dopiero 1 lipca, a nie że wtedy się kończy xddd ludzie spokój spokój
0
@Kapitan9 ojj marzenie moje, ale nieosiągalne :(
0
@FCB24 luz to był sarkazm :) ja tam stoję murem za gordonem oczywiście ocenimy na koniec
6
nie no gordon zagrał jeden słaby mecz, myślę że powinniśmy już go sprzedać i za jaja powiesić bo z niego już nic nie będzie masakra
0
@patrykzmc2000 niech on z mareczkiem odejdą bo za przeproszeniem ch*ja już u nas znaczą, przez to zaoszczędziliśmy duzoo pieniędzy i moglibyśmy ściągnąć kogoś kto faktycznie coś tutaj da
7
po mundialu niech się buntuje i spróbuje wymusić odejście jak lewy, bo bez tego się pewnie nie uda, i jednocześnie wrazie fiaska pracować nad inna alternatywa bo jak zostaniemy z samym rekinem to pograne…
1
noo i strzelił rashy haha
2
MARCUS RASZFORD kocham ten akcent borasa hahaha
4
dobra boras znowu doszedł na widok tego bellinghama xdd
14
ale tutaj jest płacz na tego gordona xdddd ocenimy chociaż po połowie sezonu okej??