majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
barwy to świętość… visca barca aż po grób!! pamiętajcie
3
nieźle nam piłkarze dmuchaja prosto w twarz w tym okienku xddd najpierw ten silva niby co chciał do nas przejść od 5 lat i to było jego marzenie, a teraz cucu wychowanek noo super!! deco bierz się do działania bo krucho, pewnie zostaniemy dalej z tym parodysta balde i dadzą się nabrać że z tego coś będzie…
2
@Popitek12 ankara pops
2
@Popitek12 asi, kasi czy jessice??
11
a tak marzył o grze w barcelonie przez 3 lata była jakaś telenowela, że chce przyjść a tu poszedł do prześcieradeł wstyd
1
nie wiem ten fabinho mi się zawsze kojarzy myli z thiago alcantara xdd
3
@heniusss haha dokładnie coś tam było robione, i właśnie chciałem o tym pisać ;D
@MirusAmisz mi się wydaje że właśnie wyżej wymieniliśmy gdzie sobie może wstrzyknąć ten botoks :)
3
@Eklerek @Popitek12 to twój goat
3
oo travis znowu hahah
0
dziwnie jak człowiek lekko się cieszy z gola tego c….
1
tańcz chłopaku ta samba ci się należy (noo ale ładnie przymierzył)
0
vini ratuj mój kupon i powiedz sędziemu że ten saibairi użył rasistowskich słów w twoim kierunku!!! raz
2
straszna ta brazylia… jak dzieci we mgle
5
slavko vincic ty oszukałeś 40mln polaków…
1
@matirix20 dobra już rozumiem hahah na początku pomyślałem co to kuwa jest
1
tańcz chłopaku ta samba ci się należy!!
1
@matirix20 co ty człowieku gadasz xdd
0
nie wiem czemu na tranfermarkcie ten kobel ma 40 mln wartości xdddd mega przereklamowany bramkarz
5
hahahaha dobrze im tak
2
ale partisdazooo!!
4
@PatrychoO łysy z fifa już zaczyna działać haha
0
hiszpania, brazylia i kolumbia jakos kurde nie wiem lubie ich :D
3
@Popitek12 ojoj grubo pops, na ich miejscu postarałbym się!! obs od popa to szacun
1
@Conradxc brak słów… zamknięte głowy xddd, każdy słucha czego chce i tyle, pochwal się czego kolega słucha??
0
@Encore mega slabiutko to wyglada.. ten paqueta, juz lepiej mogl powolac joao pedro i juz by lepiej wygladalo, cwiercfinal u nich max mysle
3
@Encore japierdziele co to sa za boki obrony... juz polska ma lepsze
1
co sadzita
szwajcaria wygra
szwajcaria powyzej 1.5 gola
katar ponizej 1.5 gola
akanji powyzej 0.5 strzala
ndoye powyzej 0.5 faul na zawodniku
xhaka powyzej 0.5 faulu
kurs 3.50
1
@michaleu noo wsm racja hahah jak jeszcze ten siądzie to ja nie wiem
0
@CarlosFun 3.00 booscik na superbecie :D
2
usa paragwaj
obie strzela i over 0.5 kartek obu drużyn co sądzicie???