3

@Eklerek @Popitek12 to twój goat

3

oo travis znowu hahah

0

dziwnie jak człowiek lekko się cieszy z gola tego c….

1

tańcz chłopaku ta samba ci się należy (noo ale ładnie przymierzył)

0

vini ratuj mój kupon i powiedz sędziemu że ten saibairi użył rasistowskich słów w twoim kierunku!!! raz

2

straszna ta brazylia… jak dzieci we mgle

5

slavko vincic ty oszukałeś 40mln polaków…

1

@matirix20 dobra już rozumiem hahah na początku pomyślałem co to kuwa jest

1

tańcz chłopaku ta samba ci się należy!!

1

@matirix20 co ty człowieku gadasz xdd

0

nie wiem czemu na tranfermarkcie ten kobel ma 40 mln wartości xdddd mega przereklamowany bramkarz

5

hahahaha dobrze im tak

2

ale partisdazooo!!

4

@PatrychoO łysy z fifa już zaczyna działać haha

0

hiszpania, brazylia i kolumbia jakos kurde nie wiem lubie ich :D

3

@Popitek12 ojoj grubo pops, na ich miejscu postarałbym się!! obs od popa to szacun

1

@Conradxc brak słów… zamknięte głowy xddd, każdy słucha czego chce i tyle, pochwal się czego kolega słucha??

0

@Encore mega slabiutko to wyglada.. ten paqueta, juz lepiej mogl powolac joao pedro i juz by lepiej wygladalo, cwiercfinal u nich max mysle

3

@Encore japierdziele co to sa za boki obrony... juz polska ma lepsze

1

co sadzita
szwajcaria wygra
szwajcaria powyzej 1.5 gola
katar ponizej 1.5 gola
akanji powyzej 0.5 strzala
ndoye powyzej 0.5 faul na zawodniku
xhaka powyzej 0.5 faulu
kurs 3.50

1

@michaleu noo wsm racja hahah jak jeszcze ten siądzie to ja nie wiem

0

@CarlosFun 3.00 booscik na superbecie :D

2

usa paragwaj
obie strzela i over 0.5 kartek obu drużyn co sądzicie???

0

@Lewy952468xx o wiele do 70mln by się udało zamknąć myślę

2

gdyby tak człowiek u buka to postawił… x3 dokładne z rzędu jak narazie haha (oczywiście w typerze)

4

gdzieś tutaj mi się przewinęło że nasz deco próbuje coś z barcola, a może by tak jeśli nie julek to gra wtedy z raphinha na fałszywej 9 i barcola do głębi z yamalem co sądzicie??

4

goooool bosniaaaa

2

tak tak, styl gry atleti jest skrojony pod takiego grajka jak julek przeciez!!

1

@Popitek12 miejmy nadzieje ze lysy roberto martinez posadzi na lawie hamulcowego silve i bedzie juz z gorki, a siuuu bedzie ladowal hattricka co mecz co nie popito??

6

szkoda ze dzeko na lawie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?