majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak myślicie julek przyjdzie do nas?? ten dziadzia z atletico nieugięty, więc z tym będzie ciężko, ale wątpię że będzie im się chciało trzymać zawodnika, któremu nie chce się tam siedzieć, myślę że będzie musiał naciskać bo inaczej lipa
1
@July_6_BcN cieszmy się z małych rzeczy, bo w nich wzór na szczęście napisany jest
4
@BojanKriKicz nie uważam, że jest lepszy, ale dla mnie osimhen by nam szatnie zniszczył jakoś nie chce go tutaj, z 9 najlepszą opcją byłby harry kane ewentualnie, a reszta mega niepewna
14
osimhen to tykająca bomba, w napoli już pokazał na co go stać
12
xddd dwubiegunowy śmieszny klubik
2
@betonito nie no bilva sie mega przyda, dobry kreator, wysokie pilkarskie iq, obskoczy sp, spd i ps przy jakiejs absencji yamala, dalej nie jest stary, mysle ze nawet w 1 skladzie by mogl pograc, a w takim city wiekszosc siedzial w 1 jedenastce za darmo brac i sie nie zastanawiac
0
@Laminedependencia ekspert sie wypowiedzial elegancko
2
@Roobo dobra najpierw myslalem ze jakis fejur, a dopiero teraz doczytalem ze to jego ojciec xdd noo to mozliwe wtedy
3
@Popitek12 bedziesz im pokazywac swojego nuno mendesa?? ale czemu studentow tez pops
35
dziadzia bierz leki i do spania
1
@draxidox na czesc pierwszej damy!!
0
@yoli watpie po co on im tak szczerze?? dembele gra na falszywej 9, na prawej jest doue to wtedy albo julek na lawke, albo doue na lawe i wtedy jeszcze by musieli sie pozbyc barcoli
0
@aspr1me to dawaj do nas szefie!!
1
na meczu reprezentacji w koszulce przescieradel wstyd
1
oo żukowski zobaczymy co pokaże
5
dobry jest chłopak nie powiem :)
2
xdddd brak slown
2
ale wstyd…………..
2
@Cule1234 klasa wracać bo już nuda :)
2
nie no potulskiemu nie da zagrać lepiej grać kedziora xddd
3
@Popitek12 dokladnie dlatego @mekston @Encore pamietajcie by zapisywac to co mistrz pops kaze!!
0
julek, joao pedro lub harry kane ktos z nich w tym okienku musi przyjsc, a nie zadne inne wynalazki
0
@sidi12843 tam gdzies widzialem, ze agenci julka cos tam dzialaja z atletico zeby zlagodzic sytuacje, cos tam musi byc na rzeczy, ostatnio tez takie cyrki byly w newcastle jak isak mial odchodzic, lewego tez nie chcieli puscic z bayernu, a kazdy wie jak sie skonczylo, gdzies jeszcze mi sie przewinelo ze odmowil psg bo czeka na barcelone tutaj wola zawodnika bedzie najwazniejsza
2
@Pawel13sz harry kane
1
@Frimpong to premiery mega polecam, tylko tam masz ze najpierw 10 musisz wygrać i dopiero wtedy ci ranking daje, rang już klasycznych nie ma a szkoda, a skrzydłowe szybciutke więc też mega spoko
8
brać go i się nie zastanawiać, obskoczy prawe skrzydło w czym zastąpi roonyego, i się przyda nawet do pierwszego składu by mógł skoczyć obok pedriego
2
@Frimpong turniejowki zwykle tragedia, nie wiadomo kogo ci do teamu dobierze a w enemy wysyp faktycznie, premierka polecam serdecznie do tego skrzydlaki tez mega przyjemnie sie gra, a na premierach cheaterow o wiele mniej
1
@BORO_12 brać go i się nie zastanawiać i tych 2 pogonić
1
@Arden raya mi się wydaje
0
przyda mu się, u nas jeszcze jak przyjdzie bilva, bernal wrócił do formy, gavi, de jong nie miałby minut i tak, a jeszcze w tym sezonie mega słaby performance dał