0

jak myślicie julek przyjdzie do nas?? ten dziadzia z atletico nieugięty, więc z tym będzie ciężko, ale wątpię że będzie im się chciało trzymać zawodnika, któremu nie chce się tam siedzieć, myślę że będzie musiał naciskać bo inaczej lipa

1

@July_6_BcN cieszmy się z małych rzeczy, bo w nich wzór na szczęście napisany jest

4

@BojanKriKicz nie uważam, że jest lepszy, ale dla mnie osimhen by nam szatnie zniszczył jakoś nie chce go tutaj, z 9 najlepszą opcją byłby harry kane ewentualnie, a reszta mega niepewna

14

osimhen to tykająca bomba, w napoli już pokazał na co go stać

12

xddd dwubiegunowy śmieszny klubik

2

@betonito nie no bilva sie mega przyda, dobry kreator, wysokie pilkarskie iq, obskoczy sp, spd i ps przy jakiejs absencji yamala, dalej nie jest stary, mysle ze nawet w 1 skladzie by mogl pograc, a w takim city wiekszosc siedzial w 1 jedenastce za darmo brac i sie nie zastanawiac

0

@Laminedependencia ekspert sie wypowiedzial elegancko

2

@Roobo dobra najpierw myslalem ze jakis fejur, a dopiero teraz doczytalem ze to jego ojciec xdd noo to mozliwe wtedy

3

@Popitek12 bedziesz im pokazywac swojego nuno mendesa?? ale czemu studentow tez pops

35

dziadzia bierz leki i do spania

1

@draxidox na czesc pierwszej damy!!

0

@yoli watpie po co on im tak szczerze?? dembele gra na falszywej 9, na prawej jest doue to wtedy albo julek na lawke, albo doue na lawe i wtedy jeszcze by musieli sie pozbyc barcoli

0

@aspr1me to dawaj do nas szefie!!

1

na meczu reprezentacji w koszulce przescieradel wstyd

1

oo żukowski zobaczymy co pokaże

5

dobry jest chłopak nie powiem :)

2

xdddd brak slown

2

ale wstyd…………..

2

@Cule1234 klasa wracać bo już nuda :)

2

nie no potulskiemu nie da zagrać lepiej grać kedziora xddd

3

@Popitek12 dokladnie dlatego @mekston @Encore pamietajcie by zapisywac to co mistrz pops kaze!!

0

julek, joao pedro lub harry kane ktos z nich w tym okienku musi przyjsc, a nie zadne inne wynalazki

0

@sidi12843 tam gdzies widzialem, ze agenci julka cos tam dzialaja z atletico zeby zlagodzic sytuacje, cos tam musi byc na rzeczy, ostatnio tez takie cyrki byly w newcastle jak isak mial odchodzic, lewego tez nie chcieli puscic z bayernu, a kazdy wie jak sie skonczylo, gdzies jeszcze mi sie przewinelo ze odmowil psg bo czeka na barcelone tutaj wola zawodnika bedzie najwazniejsza

2

@Pawel13sz harry kane

1

@Frimpong to premiery mega polecam, tylko tam masz ze najpierw 10 musisz wygrać i dopiero wtedy ci ranking daje, rang już klasycznych nie ma a szkoda, a skrzydłowe szybciutke więc też mega spoko

8

brać go i się nie zastanawiać, obskoczy prawe skrzydło w czym zastąpi roonyego, i się przyda nawet do pierwszego składu by mógł skoczyć obok pedriego

2

@Frimpong turniejowki zwykle tragedia, nie wiadomo kogo ci do teamu dobierze a w enemy wysyp faktycznie, premierka polecam serdecznie do tego skrzydlaki tez mega przyjemnie sie gra, a na premierach cheaterow o wiele mniej

1

@BORO_12 brać go i się nie zastanawiać i tych 2 pogonić

1

@Arden raya mi się wydaje

0

przyda mu się, u nas jeszcze jak przyjdzie bilva, bernal wrócił do formy, gavi, de jong nie miałby minut i tak, a jeszcze w tym sezonie mega słaby performance dał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?