majkiii
Dołączył/a: sierpień 2025
6 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 pops tylko nie bądź jak taki jeden nauczyciel fizyki co się bawił na wyspie
2
@Popitek12 popitek fc wlatuje elegancko!! jakich jeszcze masz na celowniku? fermin, camavinga bo tez sie dobrze ubiera
6
@Vegeta88 adam mickiewicz naszych czasow brawo!!!
1
@Agrafka mi sie wydaje ze wroci do formy, ale najpierw musi glowe naprawic pewnie jakas baba mu po glowie dalej chodzi, a tak ogolnie mega mi szkoda by bylo sprzedawac @kundee
19
steal za tyle to bym bral
7
co to bylo za okineko...
raphinha 58mln
kounde 50mln
lewandowski 45mln
kessie 0
christensen 0
ile bym dal zeby w tym sezonie chociaz bylo w polowie dobre jak to...
2
noo czyli wiemy tyle ile wiemy czyli nic
2
jakies dzieciaki na dworze sie dra six seveeen masakra, czyzby to ty @Popitek12
2
@heniusss przyjscie wojtuli tak siadlo idealnie :D rezerwowy i kazdy go kocha
1
nie wiem, niby fajnie że polak, ale jakoś uważam że to by nie pyklo, ale w arsenu elegancko pykał i to w meczach z realem wiec może flick coś by z niego ulepił
9
japierdziele po co tego placka xdddd rashford jest o niebo lepszy i tańszy
1
@macio_944 noo i to jest grafika elegancka i giera :D
2
@Eklerek teraz 650 mln na transfery i walka o awans do lm znowu i bajka
0
@AduŚ07 gra dekady to będzie
13
@DanielPlainview u popsa wszystko w porządku proszę go nie obrażać!!
7
@MessiForeverTheBest jeszcze zupełnie inne pozycje xdd
17
@Popitek12 a koleżanki z koszulkami ronaldo kiedy przyjadą??
3
@Kgorecki2500 lawasz wjezdza elegancko
2
pow pow pow
5
@kundee @Popitek12 wiesz cos o tym??
3
kurde skubany dobry bedzie czuje :D
3
@Eklerek absolutne kino i okej :DD
1
@Raphinha11 noo i widzisz jak sie sklada elegancko!! bedzie mozna dzialac i probowac gola zaladowac! nie no tak na powaznie to powodzenia mordeczko i tak fajnie za szczerosc ze sie tutaj otwierasz
1
@heniusss rekord lewego?? to juz przeszlosc
1
@FcPortoFan1999 ojj takk to dopiero sa zawodnicy, a nie jakies fraudy
1
jaka 11 sezonu macie mordeczki?? u mnie to chyba:
raya/joan garcia
hakimi/timber - saliba/tah - gabriel/marquinhos - mendes/dimarco
lamine yamal/vitinha - pedri/rice - bruno fernandes/joao neves
olise/dembele - kane/mbappe - luis diaz/kvaratskhelia
wybralem po 2 na kazda pozycje bo ciezko byloby paru nie wymienic :( kusilo mnie tez danie fermina bo w tym sezonie tez top
3
@Luciano99 conte, gattuso, sarri, allegri, pioli i tak to lecialo xdd
5
@Luciano99 niech powie ze jego pozycja to wysuniety napastnik jak harry kane
1
@Tasde ma sie ten fame haha @Zoker
6
tancz eryczku!! to powolanie ci sie nalezy!!