0

@Popitek12 pops tylko nie bądź jak taki jeden nauczyciel fizyki co się bawił na wyspie

2

@Popitek12 popitek fc wlatuje elegancko!! jakich jeszcze masz na celowniku? fermin, camavinga bo tez sie dobrze ubiera

6

@Vegeta88 adam mickiewicz naszych czasow brawo!!!

1

@Agrafka mi sie wydaje ze wroci do formy, ale najpierw musi glowe naprawic pewnie jakas baba mu po glowie dalej chodzi, a tak ogolnie mega mi szkoda by bylo sprzedawac @kundee

19

steal za tyle to bym bral

7

co to bylo za okineko...
raphinha 58mln
kounde 50mln
lewandowski 45mln
kessie 0
christensen 0
ile bym dal zeby w tym sezonie chociaz bylo w polowie dobre jak to...

2

noo czyli wiemy tyle ile wiemy czyli nic

2

jakies dzieciaki na dworze sie dra six seveeen masakra, czyzby to ty @Popitek12

2

@heniusss przyjscie wojtuli tak siadlo idealnie :D rezerwowy i kazdy go kocha

1

nie wiem, niby fajnie że polak, ale jakoś uważam że to by nie pyklo, ale w arsenu elegancko pykał i to w meczach z realem wiec może flick coś by z niego ulepił

9

japierdziele po co tego placka xdddd rashford jest o niebo lepszy i tańszy

1

@macio_944 noo i to jest grafika elegancka i giera :D

2

@Eklerek teraz 650 mln na transfery i walka o awans do lm znowu i bajka

0

@AduŚ07 gra dekady to będzie

13

@DanielPlainview u popsa wszystko w porządku proszę go nie obrażać!!

7

@MessiForeverTheBest jeszcze zupełnie inne pozycje xdd

17

@Popitek12 a koleżanki z koszulkami ronaldo kiedy przyjadą??

3

@Kgorecki2500 lawasz wjezdza elegancko

2


pow pow pow

5

@kundee @Popitek12 wiesz cos o tym??

3

kurde skubany dobry bedzie czuje :D

3

@Eklerek absolutne kino i okej :DD

1

@Raphinha11 noo i widzisz jak sie sklada elegancko!! bedzie mozna dzialac i probowac gola zaladowac! nie no tak na powaznie to powodzenia mordeczko i tak fajnie za szczerosc ze sie tutaj otwierasz

1

@heniusss rekord lewego?? to juz przeszlosc

1

@FcPortoFan1999 ojj takk to dopiero sa zawodnicy, a nie jakies fraudy

1

jaka 11 sezonu macie mordeczki?? u mnie to chyba:
raya/joan garcia
hakimi/timber - saliba/tah - gabriel/marquinhos - mendes/dimarco
lamine yamal/vitinha - pedri/rice - bruno fernandes/joao neves
olise/dembele - kane/mbappe - luis diaz/kvaratskhelia
wybralem po 2 na kazda pozycje bo ciezko byloby paru nie wymienic :( kusilo mnie tez danie fermina bo w tym sezonie tez top

3

@Luciano99 conte, gattuso, sarri, allegri, pioli i tak to lecialo xdd

5

@Luciano99 niech powie ze jego pozycja to wysuniety napastnik jak harry kane

1

@Tasde ma sie ten fame haha @Zoker

6

tancz eryczku!! to powolanie ci sie nalezy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?